De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dubbel Heren - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dubbel Heren - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dubbel Heren 2020

EngelandEngeland - Birmingham - 9 Maart 2020 - 15 Maart 2020


Finale

15 Maa - 17h50Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-18 12-21 21-19


Halve Finale

14 Maa - 15h05Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
21-18 21-13
14 Maa - 21h00Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-16 21-15


Kwartfinales

13 Maa - 18h05Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-17 21-19
13 Maa - 15h55Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
18-21 21-18 21-14
13 Maa - 19h50Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-18 11-21 21-8
13 Maa - 22h05Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatMohammad Ahsan
Hendra Setiawan
21-19 21-18


Achtste finales

12 Maa - 15h35Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatXuanyi Ou
Nan Zhang
21-9 21-15
12 Maa - 17h55Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
24-22 21-17
12 Maa - 16h30Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
21-9 14-21 21-17
12 Maa - 17h20Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-19 21-16
12 Maa - 20h35Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-14 21-15
12 Maa - 18h00Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-14 15-21 21-19
12 Maa - 20h55Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-11 21-12
12 Maa - 18h40Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
14-21 21-15 21-14


1/16de finales

11 Maa - 19h30Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-18 20-22 21-14
11 Maa - 19h55Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
21-19 21-17
11 Maa - 18h55Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
21-15 21-17
11 Maa - 18h20Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
22-20 14-21 21-16
11 Maa - 15h15Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
21-13 19-21 21-8
11 Maa - 16h05Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
21-19 21-15
11 Maa - 16h55Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-16 21-13
11 Maa - 16h35Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatJiting He
Qiang Tan
19-21 21-15 21-12
11 Maa - 19h10Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatZijian Di
Chang Wang
21-18 13-21 21-16
11 Maa - 14h00Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
21-17 21-19
11 Maa - 13h35Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-15 22-20
11 Maa - 13h00Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-12 21-23 21-10
11 Maa - 17h15Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-14 21-13
11 Maa - 16h25Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-14 21-12
11 Maa - 21h25Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
24-22 19-21 21-19
11 Maa - 18h55Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
12-21 21-13 25-23

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden