De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Spanje Masters - Dubbel Gemengd - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Spanje Masters - Dubbel Gemengd - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Spanje Masters - Dubbel Gemengd 2020

SpanjeSpanje - Barcelona - 17 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Finale

23 Feb - 10h10Sa-rang Kim
Ha-na Kim
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
15-21 21-11 21-10


Halve Finale

22 Feb - 11h10Sa-rang Kim
Ha-na Kim
verslaatMathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
14-21 21-11 21-15
22 Feb - 11h10Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-16 21-13


Kwartfinales

21 Feb - 17h15Sa-rang Kim
Ha-na Kim
verslaatSoon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
21-18 21-18
21 Feb - 15h50Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatVladimir Ivanov
Ekaterina Bolotova
21-23 26-24 21-12
21 Feb - 15h05Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-17 22-20
21 Feb - 15h05Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
17-21 21-18 21-19


Achtste finales

20 Feb - 10h00Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
21-16 17-21 21-11
20 Feb - 10h55Sa-rang Kim
Ha-na Kim
verslaatKunlavut Vitidsarn
Phittayaporn Chaiwan
21-19 21-14
20 Feb - 10h55Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
21-16 18-21 22-20
20 Feb - 11h35Vladimir Ivanov
Ekaterina Bolotova
verslaatCallum Hemming
Jessica Pugh
21-17 21-12
20 Feb - 10h00Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
11-21 21-17 21-15
20 Feb - 12h00Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatTom Wolfenden
Jenny Moore
15-21 21-14 21-15
20 Feb - 13h40Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatMathias Thyrri
Mai Surrow
21-14 20-22 21-15
20 Feb - 10h00Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-19 21-18


1/16de finales

19 Feb - 10h05Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatMisha Zilberman
Katsiaryna Zablotskaya
21-12 21-11
19 Feb - 10h05Pranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatMathias Christiansen
Alexandra Bøje
10-21 21-16 21-17
19 Feb - 11h05Sa-rang Kim
Ha-na Kim
verslaatRobin Tabeling
Selena Piek
21-19 24-22
19 Feb - 11h30Kunlavut Vitidsarn
Phittayaporn Chaiwan
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-7 21-6
19 Feb - 12h00Jones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-19 23-21
19 Feb - 12h40Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatRonan Labar
Anne Tran
21-19 21-16
19 Feb - 13h00Vladimir Ivanov
Ekaterina Bolotova
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-13 21-17
19 Feb - 15h00Callum Hemming
Jessica Pugh
verslaatBjarne Geiss
Emma Moszczynski
21-13 21-19
Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu

Bye
Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich

Bye
19 Feb - 14h50Tom Wolfenden
Jenny Moore
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
21-15 18-21 21-11
19 Feb - 14h15Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatGregory Mairs
Victoria Williams
21-9 27-29 21-16
Mathias Thyrri Bye
19 Feb - 16h50Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatDaniel Lundgaard
Julie Finne-Ipsen
21-16 21-11
19 Feb - 16h50Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatSam Magee
Chloe Magee
21-18 21-13
19 Feb - 16h35Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
18-21 21-17 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden