De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Spanje Masters - Dubbel Gemengd - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Spanje Masters - Dubbel Gemengd - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Spanje Masters - Dubbel Gemengd 2019

SpanjeSpanje - Barcelona - 19 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Finale

24 Feb - 10h00Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-18 21-15


Halve Finale

23 Feb - 15h15Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatSol-gyu Choi
So-yeong Kim
21-18 21-14
23 Feb - 16h40Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
14-21 21-13 21-19


Kwartfinales

22 Feb - 19h30Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
21-15 21-12
22 Feb - 21h50Sol-gyu Choi
So-yeong Kim
verslaatTantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
21-17 22-20
22 Feb - 15h05Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatRinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
21-15 16-21 21-15
22 Feb - 15h05Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-18 21-12


Achtste finales

21 Feb - 17h40Rodion Alimov
Alina Davletova
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
21-11 21-11
21 Feb - 17h35Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatMing-Tse Yang
Ti-jung Wu
21-9 21-14
21 Feb - 16h35Sol-gyu Choi
So-yeong Kim
verslaatZekang Wang
Tong Wei Cao
12-21 21-18 21-19
21 Feb - 13h45Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatHee Chun Mak
Hoi Wah Chau
13-21 21-14 21-17
21 Feb - 15h20Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatNyl Yakura
Kristen Tsai
w.o.
21 Feb - 17h35Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
21-19 21-17
21 Feb - 17h00Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
21-12 21-18
21 Feb - 14h20Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatSam Magee
Chloe Magee
21-18 21-12


1/16de finales

19 Feb - 17h20Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatMathias Christiansen
Christinna Pedersen
21-14 21-14
19 Feb - 17h25Rodion Alimov
Alina Davletova
verslaatKo-Chi Chang
Chih Chen Lee
17-21 21-11 21-18
19 Feb - 16h40Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
21-18 21-12
20 Feb - 20h50Ming-Tse Yang
Ti-jung Wu
verslaatRodion Kargaev
Viktoriia Vorobeva
22-20 21-14
19 Feb - 16h00Sol-gyu Choi
So-yeong Kim
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-16 13-21 21-19
19 Feb - 16h00Zekang Wang
Tong Wei Cao
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
21-17 21-17
19 Feb - 17h10Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
21-19 21-18
20 Feb - 21h00Hee Chun Mak
Hoi Wah Chau
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
21-13 22-20
19 Feb - 17h00Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatMisha Zilberman
Svetlana Zilberman
21-9 21-12
19 Feb - 17h20Nyl Yakura
Kristen Tsai
verslaatValeriy Atrashchenkov
Yelyzaveta Zharka
21-15 21-19
19 Feb - 16h00Ben Lane
Jessica Pugh
verslaatDenis Grachev
Ekaterina Bolotova
19-21 21-15 21-13
19 Feb - 16h35Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatAlfian Eko Prasetya
Marsheilla Gischa Islami
21-16 23-21
20 Feb - 21h10Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatLi-Wei Po
Ching Hui Chang
21-18 21-11
20 Feb - 21h30Nipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
verslaatJan Colin Völker
Eva Janssens
21-16 21-13
19 Feb - 17h50Sam Magee
Chloe Magee
verslaatMathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
21-15 21-18
19 Feb - 18h00Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-15 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden