De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dames 2019

EngelandEngeland - Birmingham - 3 Maart 2019 - 10 Maart 2019


Finale

10 Maa - 14h55Yufei ChenverslaatTzu-ying Tai21-17 21-17


Halve Finale

9 Maa - 13h45Tzu-ying TaiverslaatAkane Yamaguchi21-13 10-21 21-8
9 Maa - 18h05Yufei ChenverslaatNozomi Okuhara21-17 21-11


Kwartfinales

8 Maa - 11h05Tzu-ying TaiverslaatSaina Nehwal21-15 21-19
8 Maa - 13h00Akane YamaguchiverslaatBing Jiao He21-16 19-21 21-12
8 Maa - 19h40Yufei ChenverslaatJi Hyun Sung21-12 21-16
8 Maa - 20h50Nozomi OkuharaverslaatXuerui Li21-17 21-14


Achtste finales

7 Maa - 18h20Tzu-ying TaiverslaatBeiwen Zhang21-15 21-14
7 Maa - 15h40Saina NehwalverslaatLine Højmark Kjaersfeldt8-21 21-16 21-13
7 Maa - 14h25Akane YamaguchiverslaatMia Blichfeldt21-18 21-14
7 Maa - 14h00Bing Jiao HeverslaatPornpawee Chochuwong15-21 21-15 21-14
7 Maa - 12h05Ji Hyun SungverslaatNgan Yi Cheung21-11 18-21 21-18
7 Maa - 12h55Yufei ChenverslaatAya Ohori21-6 17-21 21-19
7 Maa - 16h10Xuerui LiverslaatXiaoxin Chen21-14 21-12
7 Maa - 20h30Nozomi OkuharaverslaatSayaka Takahashi21-14 23-21


1/16de finales

6 Maa - 16h40Tzu-ying TaiverslaatMichelle Li21-12 21-15
6 Maa - 20h15Beiwen ZhangverslaatNitchaon Jindapol21-17 21-14
6 Maa - 22h55Saina NehwalverslaatKirsty Gilmour21-17 21-18
6 Maa - 22h15Line Højmark KjaersfeldtverslaatYanyan Cai25-23 21-15
6 Maa - 16h40Akane YamaguchiverslaatBeatriz Corrales21-15 21-18
6 Maa - 17h25Mia BlichfeldtverslaatPui Yin Yip22-20 21-14
6 Maa - 11h30Bing Jiao HeverslaatFitriani Fitriani17-21 21-15 21-10
6 Maa - 10h45Pornpawee ChochuwongverslaatBusanan Ongbumrungpan21-18 21-8
6 Maa - 10h10Ngan Yi CheungverslaatEvgeniya Kosetskaya21-15 21-9
6 Maa - 12h15Ji Hyun SungverslaatSindhu Pusarla Venkata21-16 20-22 21-18
6 Maa - 13h55Aya OhoriverslaatSonia Su Ya Cheah21-15 21-16
6 Maa - 15h40Yufei ChenverslaatYue Han21-10 21-14
6 Maa - 16h15Xuerui LiverslaatJia Min Yeo21-19 22-20
6 Maa - 21h35Xiaoxin ChenverslaatRatchanok Intanon21-23 24-22 21-14
6 Maa - 14h10Sayaka TakahashiverslaatJin Wei Goh22-20 21-13
6 Maa - 10h10Nozomi OkuharaverslaatGregoria Mariska Tunjung21-17 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden