De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Denemarken - 19 Augustus 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (German Open - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlaag
German Open - Dames van 27 Februari tot 3 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Keisha Fatimah Az Zahra | 21-12 21-10 | |
Achtste finales | verslaat | Aakarshi Kashyap | 21-13 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Shuo Yun Sung | 21-14 21-11 | |
Halve Finale | verslaat | Michelle Li | 21-13 18-21 21-10 | |
Finale | verslaat | Thuy Linh Nguyen | 21-11 21-9 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Swiss Open - Dames)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 10 Nederlagen
Maleisië Open Dames van 10 Januari tot 15 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ga Eun Kim | 21-19 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Aya Ohori | 21-17 19-21 21-14 | |
Kwartfinales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-12 21-11 | |
India Open - Dames van 17 Januari tot 22 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Saina Nehwal | 21-17 12-21 21-19 | |
Indonesia Masters - Dames van 24 Januari tot 29 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yvonne Li | 21-17 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Zhiyi Wang | 21-12 21-16 | |
Thailand Masters - Dames van 31 Januari tot 5 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Talia Ng | 21-9 21-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Yue Han | 21-8 7-1 ab. | |
All England - Dames van 14 Maart tot 19 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-9 21-10 | |
Swiss Open - Dames van 21 Maart tot 26 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Line Christophersen | 21-15 23-21 | |
Achtste finales | verslaat | Yiman Zhang | 21-14 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Ga Eun Kim | 17-21 21-19 21-18 | |
Halve Finale | verslaat | Beiwen Zhang | 19-21 21-19 21-18 | |
Finale | verslagen door | Pornpawee Chochuwong | 21-16 21-18 | |
Spanje Masters - Dames van 28 Maart tot 2 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iris Wang | 10-21 21-12 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Wen Chi Hsu | 21-13 21-12 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-14 21-17 | |
Sudirman Cup - Groep A , 14 Mei 2023 | ||||
Groep A | verslaat | Jia Min Yeo | 21-10 21-15 | |
Sudirman Cup - Finaleronde van 19 Mei tot 21 Mei 2023 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Jin Wei Goh | 21-14 15-21 21-19 | |
Thailand Open - Dames van 30 Mei tot 4 Juni 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Shuo Yun Sung | 21-18 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Fangjie Gao | 21-13 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Jia Min Yeo | 21-11 21-9 | |
Halve Finale | verslagen door | Bing Jiao He | 21-13 21-18 | |
Japan Open - Dames van 25 Juli tot 30 Juli 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Bing Jiao He | 13-21 21-11 21-19 | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rachael Darragh | 21-14 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Yufei Chen | 21-12 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 1 (EK Teams Gemengd - Finaleronde)
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Teams Dames - Finaleronde van 14 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Neslihan Yigit | 20-22 23-21 21-12 | |
All England - Dames van 9 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Busanan Ongbumrungpan | 21-15 14-21 21-16 | |
Denmark Open - Dames van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martina Repiska | 21-7 21-8 | |
Achtste finales | verslaat | Yaëlle Hoyaux | 21-8 21-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Michelle Li | 21-17 21-7 |
Overwinningen : 2 (Spanje Masters - Dames, Europese Spelen Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 1 (Dutch Open - Dames)
Finales : 3 (EK Teams Dames - Finaleronde, Orleans Masters - Dames, Spanje Masters - Dames)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Swedish International - Dames, Spanje Internationaal - Dames)
Finales : 2 (Schotse Open - Dames, Schotse Open - Dames)
Samenvatting : 24 Overwinningen / 12 Nederlagen
Swedish International - Dames van 19 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Agnes Korosi | 20-22 21-12 21-11 | |
Kwartfinales | verslaat | Lydia Jane Powell | 21-18 21-6 | |
Halve Finale | verslaat | Clara Azurmendi | 21-6 21-18 | |
Finale | verslaat | Sofie Holmboe Dahl | 21-19 21-16 | |
Oostenrijk International - Dames van 22 Februari tot 25 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Clara Azurmendi | 21-16 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Yvonne Li | 21-10 20-22 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Neslihan Yigit | 21-18 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Fabienne Deprez | 21-17 21-18 | |
German Open - Dames van 28 Februari tot 5 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Minatsu Mitani | 21-23 21-10 21-17 | |
Swiss Open - Dames van 14 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Fontaine Mica Chapman | 22-20 21-15 | |
Achtste finales | verslaat | Beiwen Zhang | 21-18 21-12 | |
Kwartfinales | verslagen door | Fitriani Fitriani | 12-21 21-19 22-20 | |
Orléans Internationaal - Dames van 30 Maart tot 2 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Luise Heim | 21-17 21-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Marija Ulitina | 20-22 21-19 21-16 | |
EK Dames van 25 April tot 30 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chloe Birch | 21-12 3-8 ab. | |
Spanje Internationaal - Dames van 15 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Zuzana Pavelkova | 21-11 21-5 | |
Achtste finales | verslaat | Ting Yu Liang | 21-16 16-21 21-17 | |
Kwartfinales | verslaat | Chloe Birch | 21-16 21-17 | |
Halve Finale | verslaat | Xuefei Qi | 18-21 21-16 21-16 | |
Finale | verslaat | Evgeniya Kosetskaya | 21-12 21-12 | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Fabienne Deprez | 21-10 21-12 | |
1/16de finales | verslaat | Sayaka Sato | 21-14 14-21 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Carolina Marín | 21-7 21-11 | |
Japan Open - Dames van 19 September tot 24 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyo-min Kim | 21-18 21-18 | |
Dutch Open - Dames van 10 Oktober tot 15 Oktober 2017 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Agnes Korosi | 21-11 21-4 | |
Achtste finales | verslaat | Clara Azurmendi | 22-20 21-18 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marija Ulitina | 16-21 21-16 21-19 | |
Denmark Open - Dames van 17 Oktober tot 22 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyo-min Kim | 21-11 21-15 | |
French Open - Dames van 24 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mei-hui Chiang | 21-8 21-14 | |
Achtste finales | verslagen door | Bing Jiao He | 21-17 21-12 | |
Bitburger Open - Dames van 31 Oktober tot 5 November 2017 | ||||
1/16de Finales | verslagen door | Pornpawee Chochuwong | 21-23 22-20 21-17 | |
Schotse Open - Dames van 21 November tot 26 November 2017 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Lianne Tan | 21-16 21-8 | |
Achtste finales | verslaat | Fontaine Mica Wright | 21-14 21-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Tanvi Lad | 21-19 21-10 | |
Halve Finale | verslaat | Beatriz Corrales | 21-15 21-15 | |
Finale | verslagen door | Kirsty Gilmour | 23-21 21-12 |
Overwinning : 1 (Portugal International - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (EK Junioren - Dames)
Finale : 1 (Slovenië International - Dames)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
EK Junioren - Dames van 26 Maart tot 4 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Kristin Kuuba | 21-14 21-7 | |
Halve Finale | verslaat | Luise Heim | 21-10 21-19 | |
Finale | verslaat | Julie Dawall Jakobsen | 21-14 21-10 | |
Slovenië International - Dames van 7 Mei tot 10 Mei 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ksenia Polikarpova | 21-16 21-13 | |
Halve Finale | verslaat | Nanna Vainio | 21-15 21-17 | |
Finale | verslagen door | Marija Ulitina | 17-21 21-17 21-12 | |
Polen Internationaal - Dames van 17 September tot 20 September 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Panuga Riou | 21-15 21-17 | |
Halve Finale | verslagen door | Chiew Sien Lim | 21-15 13-21 21-16 | |
WK Junioren - Dames van 4 November tot 15 November 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jauza Fadhila Sugiarto | 21-10 15-21 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Jin Wei Goh | w.o. | |
Italië International - Dames van 8 December tot 11 December 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Chia Hsin Lee | 19-21 21-19 25-23 | |
Turkije International - Dames van 17 December tot 20 December 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Delphine Lansac | 21-19 21-14 |
Overwinningen : 2 (EK Teams Dames - Finaleronde, Noorwegen International - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
EK Teams Dames - Finaleronde , 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslagen door | Stefani Stoeva | 21-15 21-23 21-14 | |
Finale | verslaat | Anastasia Chervyakova | 21-16 21-19 | |
WK Junioren - Dames van 7 April tot 18 April 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sabrina Solis | 21-9 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Jinjing Qin | 21-11 21-8 | |
Uber Cup - Groep D , 18 Mei 2014 | ||||
Groep D | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-9 16-21 21-18 | |
België International - Dames van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sandra-Maria Jensen | 11-4 6-11 11-6 7-11 11-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Evgeniya Kosetskaya | 9-4 ab. | |
Noorwegen International - Dames van 13 November tot 16 November 2014 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Alexandra Bøje | 21-15 21-8 | |
Halve Finale | verslaat | Cendrine Hantz | 21-15 21-8 | |
Finale | verslaat | Akvile Stapusaityte | 21-18 21-17 |