De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - EK Gemengde Teams - Groep 1 - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Volledige uitslagen

Gedetailleerde uitslagen

Groep 1

DenemarkenDenemarken - Kopenhagen - 13 Februari 2019


Denemarken4 - 1Frankrijk
Anders AntonsenverslaatLucas Corvée21-15 21-16
Line Højmark KjaersfeldtverslaatLéonice Huet21-12 21-8
Anders Skaarup Rasmussen
Frederik Søgaard Mortensen
verslaatThom Gicquel
Ronan Labar
21-17 21-18
Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatMaiken Fruergaard
Rikke Søby Hansen
23-21 15-21 22-20
Mathias Christiansen
Christinna Pedersen
verslaatDelphine Delrue
Thom Gicquel
21-9 21-9

Nederland3 - 2Spanje
Sara Peñalver PereiraverslaatGayle Mahulette21-13 21-19
Mark CaljouwverslaatPablo Abián Vicen21-9 21-19
Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatPaula Lopez
Lorena Usle
21-13 21-6
Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatLuís Enrique Peñalver
Alberto Zapico
21-13 21-12
Pablo Abián Vicen
Lorena Usle
verslaatJacco Arends
Debora Jille
17-21 21-19 21-17

Denemarken4 - 1Nederland
Viktor AxelsenverslaatJoran Kweekel21-11 21-8
Mia BlichfeldtverslaatGayle Mahulette21-13 21-14
Anders Skaarup Rasmussen
Frederik Søgaard Mortensen
verslaatJacco Arends
Ruben Jille
17-21 21-13 21-9
Debora Jille
Cheryl Seinen
verslaatMaiken Fruergaard
Rikke Søby Hansen
16-21 21-15 21-17
Mathias Christiansen
Christinna Pedersen
verslaatSelena Piek
Robin Tabeling
21-23 21-16 21-16

Frankrijk4 - 1Spanje
Delphine Delrue
Thom Gicquel
verslaatPablo Abián Vicen
Lorena Usle
21-15 21-11
Marie BatomeneverslaatClara Azurmendi21-17 21-17
Pablo Abián VicenverslaatToma Junior Popov12-21 21-18 21-11
Delphine Delrue
Léa Palermo
verslaatPaula Lopez
Lorena Usle
17-21 21-17 21-9
Bastian Kersaudy
Julien Maio
verslaatLuís Enrique Peñalver
Alberto Zapico
21-17 21-15

Denemarken5 - 0Spanje
Rasmus GemkeverslaatLuís Enrique Peñalver12-21 21-16 21-13
Mia BlichfeldtverslaatSara Peñalver Pereira21-11 21-14
David Daugaard
Frederik Søgaard Mortensen
verslaatManuel Vázquez
Alberto Zapico
21-11 21-5
Julie Dawall Jakobsen
Rikke Søby Hansen
verslaatPaula Lopez
Lorena Usle
21-16 21-18
Mathias Christiansen
Christinna Pedersen
verslaatLorena Usle
Alberto Zapico
21-11 21-11

Frankrijk1 - 4Nederland
Selena Piek
Robin Tabeling
verslaatDelphine Delrue
Thom Gicquel
21-15 17-21 21-17
Mark CaljouwverslaatToma Junior Popov21-19 21-16
Marie BatomeneverslaatGayle Mahulette21-14 21-17
Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatThom Gicquel
Ronan Labar
17-21 21-19 23-21
Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-17 21-14

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden