De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - EK Gemengde Teams - Groep 2 - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Volledige uitslagen

Gedetailleerde uitslagen

DenemarkenDenemarken - Kopenhagen - 13 Februari 2019


Ierland1 - 4Duitsland
Nhat NguyenverslaatMax Weisskirchen21-19 10-21 21-10
Yvonne LiverslaatSara Mary Boyle21-5 21-4
Mark Lamsfuss
Jan Colin Völker
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-9 21-12
Johanna Goliszewski
Lara Käpplein
verslaatSara Mary Boyle
Rachael Darragh
21-18 21-15
Linda Efler
Marvin Emil Seidel
verslaatChloe Magee
Sam Magee
21-19 21-16

Engeland2 - 3Rusland
Ekaterina Bolotova
Vladimir Ivanov
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-15 26-24
Toby PentyverslaatVladimir Malkov21-18 21-16
Evgeniya KosetskayaverslaatChloe Birch21-18 18-21 21-19
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-17 21-12
Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-17 21-17

Engeland5 - 0Ierland
Chloe BirchverslaatRachael Darragh21-8 21-8
Rajiv OusephverslaatNhat Nguyen23-21 21-11
Jessica Pugh
Lauren Smith
verslaatSara Mary Boyle
Rachael Darragh
21-9 21-17
Chris Adcock
Chris Langridge
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-10 21-8
Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatChloe Magee
Sam Magee
21-12 21-16

Rusland5 - 0Duitsland
Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
14-21 21-14 24-22
Ekaterina Bolotova
Vladimir Ivanov
verslaatLinda Efler
Marvin Emil Seidel
21-18 21-16
Vladimir MalkovverslaatMax Weisskirchen22-20 21-12
Evgeniya KosetskayaverslaatYvonne Li21-18 21-15
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-13 13-21 27-25

Engeland2 - 3Duitsland
Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatIsabel Herttrich
Marvin Emil Seidel
21-17 21-15
Kai SchäferverslaatRajiv Ouseph18-21 24-26
Yvonne LiverslaatChloe Birch27-25 21-18
Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-18 21-10
Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-17 21-17

Rusland4 - 1Ierland
Sara Mary BoyleverslaatAnastasiia Semenova21-18 21-17
Vladimir MalkovverslaatJoshua Magee21-10 21-17
Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatSara Mary Boyle
Rachael Darragh
21-11 21-16
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-8 21-12
Rodion Alimov
Alina Davletova
verslaatChloe Magee
Sam Magee
21-13 21-18

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden