De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 16 December 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
India Open - Dames van 11 Januari tot 16 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ashmita Chaliha | 24-22 21-16 | |
Syed Modi International - Dames van 18 Januari tot 23 Januari 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Vaidehi Choudhari | 21-16 21-10 | |
Achtste finales | verslaat | Yaëlle Hoyaux | 21-18 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Tereza Svábíková | 21-8 21-14 | |
Halve Finale | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-11 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Dutch Open - Dames)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinningen : 3 (Russian Open - Dames, White Nights - Dames, Russian Open - Dames)
Finale : 1 (Spanje Internationaal - Dames)
Samenvatting : 27 Overwinningen / 14 Nederlagen
Estland International - Dames van 12 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Margot Lambert | 17-21 21-16 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Petra Polanc | 21-11 21-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Maryna Ilyinskaya | 21-12 21-13 | |
Halve Finale | verslagen door | Delphine Lansac | 21-11 16-21 21-14 | |
Oostenrijk International - Dames van 22 Februari tot 25 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Irina Amalie Andersen | 11-21 21-15 21-18 | |
Polen International - Dames van 23 Maart tot 26 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hrystyna Dzhangobekova | 21-13 19-21 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Fontaine Mica Chapman | 21-10 21-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Kirsty Gilmour | 21-19 21-11 | |
Halve Finale | verslagen door | Ying Ying Lee | 21-16 21-15 | |
Orléans Internationaal - Dames van 30 Maart tot 2 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nadia Fankhauser | 21-15 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Thi Trang Vu | 19-21 21-13 21-15 | |
Kwartfinales | verslaat | Marija Ulitina | 21-13 21-10 | |
Halve Finale | verslagen door | Ying Ying Lee | 21-6 21-16 | |
Finland Open - Dames van 6 April tot 9 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sofie Holmboe Dahl | 21-14 21-14 | |
EK Dames van 25 April tot 30 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Agnes Korosi | 21-10 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Linda Zetchiri | 21-15 15-21 21-18 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mette Poulsen | 21-13 21-18 | |
Spanje Internationaal - Dames van 15 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Julie Dawall Jakobsen | 16-21 21-17 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Lianne Tan | 18-21 25-23 21-17 | |
Kwartfinales | verslaat | Clara Azurmendi | 22-20 21-10 | |
Halve Finale | verslaat | Shiori Saito | 21-17 21-19 | |
Finale | verslagen door | Mia Blichfeldt | 21-12 21-12 | |
White Nights - Dames van 5 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kristin Kuuba | 12-21 21-16 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Anastasiia Pustinskaia | 21-10 21-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Delphine Lansac | 21-18 21-18 | |
Halve Finale | verslaat | Clara Azurmendi | 21-15 14-21 21-10 | |
Finale | verslaat | Neslihan Yigit | 21-8 15-21 22-20 | |
Russian Open - Dames van 18 Juli tot 23 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anastasia Redkina | 11-4 11-7 11-7 | |
Achtste finales | verslaat | Elizaveta Pyatina | 11-3 11-3 11-7 | |
Kwartfinales | verslaat | Victoria Slobodyanyuk | 11-9 11-7 11-4 | |
Halve Finale | verslaat | Natsuki Nidaira | 5-11 11-8 12-10 11-6 | |
Finale | verslaat | Soniia Su Ya Cheah | 11-9 5-11 11-5 5-11 11-4 | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Delphine Lansac | 21-19 21-16 | |
1/16de finales | verslagen door | Ngan Yi Cheung | 16-21 21-9 21-11 | |
Korea Open - Dames van 12 September tot 17 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-18 21-15 | |
Denmark Open - Dames van 17 Oktober tot 22 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nitchaon Jindapol | 21-16 21-11 | |
French Open - Dames van 24 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hanna Ramadini | 21-16 24-22 | |
Macau Open - Dames van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ka Yan Fan | 21-13 21-11 | |
Achtste finales | verslagen door | Yu Po Pai | 13-21 21-8 21-12 | |
China Open - Dames van 14 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyo-min Kim | 21-18 21-15 | |
Hong Kong Open - Dames van 21 November tot 26 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aya Ohori | 21-13 21-19 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Russian Open - Dames, Russian Open - Dames)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Spanje Internationaal - Dames van 16 Juni tot 19 Juni 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Beatriz Corrales | 21-15 21-15 | |
Russian Open - Dames van 4 Oktober tot 9 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ekaterina Malkova-Bolotova | 20-22 21-8 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Tanvi Lad | 21-16 21-19 | |
Halve Finale | verslaat | Natalia Perminova | 19-21 21-16 21-8 | |
Finale | verslagen door | Gadde Ruthvika Shivani | 21-10 21-13 | |
Italië International - Dames van 13 December tot 16 December 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Clara Azurmendi | 21-19 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Polen International - Dames van 19 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Marija Ulitina | 21-16 19-21 21-9 | |
Russian Open - Dames van 21 Juli tot 26 Juli 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rong Schafer | 21-17 21-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Tanvi Lad | 26-28 21-13 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Kristina Gavnholt | 21-19 21-15 |
Overwinning : 1 (Estland International - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Estland International - Dames van 9 Januari tot 12 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Gayle Mahulette | 18-21 21-11 21-16 | |
Halve Finale | verslaat | Delphine Lansac | 16-21 21-9 21-14 | |
Finale | verslaat | Marija Ulitina | 21-16 23-21 | |
EK Teams Dames - Finaleronde , 16 Februari 2014 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Delphine Lansac | 19-21 23-21 17-21 | |
Uber Cup - Groep A , 18 Mei 2014 | ||||
Groep A | verslagen door | Yu Sun | 21-11 21-9 | |
Russian Open - Dames van 22 Juli tot 27 Juli 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Nozomi Okuhara | 21-10 21-14 | |
België International - Dames van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Petya Nedelcheva | 11-10 7-11 11-5 11-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Mia Blichfeldt | 9-4 ab. | |
Halve Finale | verslagen door | Karin Schnaase | 11-9 11-6 11-9 | |
Dutch Open - Dames van 7 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yu Po Pai | 11-7 11-10 10-11 11-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Russian Open - Dames van 26 Juni tot 1 Juli 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Yui Hashimoto | 21-12 21-16 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Finaleronde van 19 Februari tot 20 Februari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | A. Davletova - E. Kosetskaya | verslagen door | L. Palermo - A. Tran | 21-18 23-25 21-11 |
Sudirman Cup - Groep C van 26 September tot 30 September 2021 | ||||
Groep C | E. Kosetskaya - E. Malkova-Bolotova | verslagen door | S. Ramadhanti - R. Sugiarto | 21-13 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Estland International - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Estland International - Gemengd Dubbel van 12 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Yartsev - E. Kosetskaya | verslaat | A. Kaisti - J. Nyström | 18-21 21-16 23-21 |
Halve Finale | A. Yartsev - E. Kosetskaya | verslaat | B. Kersaudy - L. Palermo | 21-18 21-9 |
Finale | A. Yartsev - E. Kosetskaya | verslagen door | R. Alimov - A. Davletova | 21-8 21-19 |
Denmark Open - Gemengd Dubbel van 17 Oktober tot 22 Oktober 2017 | ||||
1/16de Finales | I. Sozonov - E. Kosetskaya | verslagen door | R. Tabeling - C. Seinen | 22-20 21-18 |
French Open - Gemengd Dubbel van 24 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de Finales | I. Sozonov - E. Kosetskaya | verslaat | T. Isriyanet - P. Chochuwong | 23-21 21-17 |
Achtste finales | I. Sozonov - E. Kosetskaya | verslagen door | T. Ahmad - L. Natsir | 21-16 17-21 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Russian Open - Dames Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Finland Open - Gemengd Dubbel, White Nights - Dames Dubbel)
Finale : 1 (Europese Spelen - Dames Dubbel)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 3 (Estland International - Gemengd Dubbel, Tsjechië International - Gemengd Dubbel, Bitburger Open - Dames Dubbel)
Samenvatting : 12 Overwinningen / 15 Nederlagen