De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 21 Mei 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
German Open - Dames van 27 Februari tot 3 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Thuzar Thet Htar | 21-15 18-21 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Ga Eun Kim | 21-15 21-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | verslaat | Nadia Choukri | 21-13 21-11 | |
German Open - Dames van 7 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Wen Chi Hsu | 21-11 21-5 | |
Spanje Masters - Dames van 28 Maart tot 2 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ashmita Chaliha | 21-12 22-20 | |
Orleans Masters - Dames van 4 April tot 9 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tanya Hemanth | 21-17 21-18 | |
Sudirman Cup - Groep D , 14 Mei 2023 | ||||
Groep D | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-13 21-8 | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Yvonne Li | 21-13 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Denmark Open - Dames van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Katerina Tomalova | 21-16 25-23 | |
Achtste finales | verslagen door | Lianne Tan | 21-15 27-25 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Teams Gemengd - Groep 1 , 13 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslagen door | Line Højmark Kjaersfeldt | 21-12 21-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dames van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Miranda Wilson | 21-16 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Anastasiia Pustinskaia | 21-16 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Amalie Schulz Terp-Nielsen | 21-14 21-15 | |
WK Junioren - Dames van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Talia Ng | 21-11 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dames van 7 April tot 16 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mia Tarcalova | 21-10 21-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Julie Dawall Jakobsen | 21-15 21-19 | |
WK Junioren - Dames van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Anastasiia Semenova | 24-22 21-15 | |
1/32ste finales | verslagen door | Se Young An | 21-14 21-9 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | L. Huet - J. Moinard | verslagen door | L. Middleton - S. Sidebottom | 21-14 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Estland International - Dames Dubbel van 12 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | L. Huet - M. Lambert | verslagen door | E. Malkova-Bolotova - A. Davletova | 21-9 21-15 |
EK Junioren - Dames Dubbel van 7 April tot 16 April 2017 | ||||
Achtste finales | L. Huet - M. Lambert | verslagen door | Y. Li - J. Petrikowski | 21-13 21-12 |
WK Junioren - Dames Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | V. Hériau - L. Huet | verslaat | S. Chaikittiwat - T. Dumrongthamavoot | 21-16 27-25 |
1/16de finales | V. Hériau - L. Huet | verslaat | M. Bansod - D. Choudhary | 21-14 21-13 |
Achtste finales | V. Hériau - L. Huet | verslagen door | Z. Li - C. Teng | 21-11 21-11 |
Overwinning : 1 (Letland International - Gemengd Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 0 Nederlagen
Letland International - Gemengd Dubbel van 2 Juni tot 5 Juni 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | T. Gicquel - L. Huet | verslaat | V. Nikulov - D. Serebriakova | 11-21 21-11 21-17 |
Finale | T. Gicquel - L. Huet | verslaat | D. Riabov - M. Shegurova | 21-15 18-21 21-15 |