De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Singapore Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Singapore Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Singapore

Volledige uitslagen

Singapore Open - Heren Dubbel 2019

SingaporeSingapore - Singapore - 9 April 2019 - 14 April 2019


Finale

14 Apr - 09h00Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatHye Jeong Kim
Hee Yong Kong
21-17 22-20


Halve Finale

13 Apr - 10h05Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatYuki Fukushima
Sayaka Hirota
21-18 21-17
13 Apr - 09h00Hye Jeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-15 21-15


Kwartfinales

12 Apr - 08h30Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatAyako Sakuramoto
Yukiko Takahata
21-17 23-21
12 Apr - 07h55Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
21-17 21-19
12 Apr - 11h45Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-16 21-14
12 Apr - 12h35Hye Jeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
21-13 21-13


Achtste finales

11 Apr - 07h05Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatPacharapun Chochuwong
Kittipak Dubthuk
21-13 21-7
11 Apr - 07h50Ayako Sakuramoto
Yukiko Takahata
verslaatSetyana Mapasa
Gronya Somerville
21-13 21-17
11 Apr - 09h05Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatYulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
23-21 21-17
11 Apr - 11h55Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatHa Na Baek
Hye Rin Kim
18-21 21-18 21-17
11 Apr - 07h50Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatWenjing Dong
Xueying Feng
21-14 21-23 21-10
11 Apr - 07h05Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatYue Yann Jaslyn Hooi
Jia Ying Crystal Wong
21-6 21-10
11 Apr - 14h45Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
21-15 21-12
11 Apr - 14h10Hye Jeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
21-18 21-10


1/16de finales

9 Apr - 10h00Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatAnggia Shitta Awanda
Pia Zebadiah Bernadeth
21-7 21-17
9 Apr - 10h00Pacharapun Chochuwong
Kittipak Dubthuk
verslaatYujia Jin
Ming Hui Lim
21-16 21-19
9 Apr - 12h55Ayako Sakuramoto
Yukiko Takahata
verslaatLu Chen
Ya Xu
21-18 21-15
9 Apr - 12h45Setyana Mapasa
Gronya Somerville
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
23-21 21-12
9 Apr - 12h10Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatNatchpapha Chatupornkarnchana
Sanicha Chumnibannakarn
21-6 21-5
9 Apr - 11h25Yulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
verslaatTsz Yau Ng
Sin Ying Yuen
21-17 21-12
9 Apr - 13h05Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatYe-na Chang
Kyung-eun Jung
14-21 22-20 21-16
9 Apr - 13h25Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatPutri Sari Dewi Citra
Yun Liang
21-12 21-12
9 Apr - 10h55Wenjing Dong
Xueying Feng
verslaatPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
18-21 21-18 21-19
9 Apr - 10h50Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatNi Ketut Mahadewi Istirani
Rizki Amelia Pradipta
21-10 21-6
Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaat Qualif
Qualif
w.o.
9 Apr - 14h05Yue Yann Jaslyn Hooi
Jia Ying Crystal Wong
verslaatKer'sara Koh
Zhi Rui Bernice Lim
21-13 21-19
Pooja Dandu
Sanjana Santosh
verslaat Qualif
Qualif
w.o.
9 Apr - 12h50Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatChaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
23-21 21-16
9 Apr - 10h35Hye Jeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-17 21-15
9 Apr - 11h20Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatDella Destiara Haris
Tania Oktaviani Kusumah
21-15 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden