De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Korea Masters - Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Korea Masters - Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Heren 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - Gwangju - 19 November 2019 - 24 November 2019


Finale

24 Nov - 05h00Kanta TsuneyamaverslaatDan Lin24-22 21-12


Halve Finale

23 Nov - 07h10Kanta TsuneyamaverslaatGuangzu Lu21-14 18-21 21-17
23 Nov - 04h45Dan LinverslaatJun Peng Zhao21-12 21-11


Kwartfinales

22 Nov - 05h00Kanta TsuneyamaverslaatDong Hun Kim16-21 22-20 21-6
22 Nov - 05h45Guangzu LuverslaatChun-Yi Lin17-21 21-18 21-10
22 Nov - 07h10Dan LinverslaatTanongsak Saensomboonsuk21-18 21-11
22 Nov - 06h35Jun Peng ZhaoverslaatKoki Watanabe21-13 10-21 21-19


Achtste finales

21 Nov - 06h00Dong Hun KimverslaatSameer Verma21-19 21-12
21 Nov - 05h10Kanta TsuneyamaverslaatKidambi Srikanth21-14 21-19
21 Nov - 06h35Guangzu LuverslaatTzu Wei Wang21-18 13-21 21-18
21 Nov - 06h40Chun-Yi LinverslaatKantaphon Wangcharoen16-21 21-14 21-13
21 Nov - 07h35Tanongsak SaensomboonsukverslaatKa Long Angus Ng21-12 21-19
21 Nov - 08h35Dan LinverslaatKwang-hee Heo26-28 21-19 21-19
21 Nov - 08h20Jun Peng ZhaoverslaatKenta Nishimoto21-18 21-13
21 Nov - 09h05Koki WatanabeverslaatKunlavut Vitidsarn21-16 21-16


1/16de finales

20 Nov - 01h40Sameer VermaverslaatKazumasa Sakai11-8 ab.
20 Nov - 02h30Dong Hun KimverslaatSourabh Verma13-21 21-12 21-13
20 Nov - 03h05Kidambi SrikanthverslaatWing Ki Vincent Wong21-18 21-17
20 Nov - 03h25Kanta TsuneyamaverslaatChia Hung Lu21-11 21-10
20 Nov - 03h55Tzu Wei WangverslaatVictor Svendsen21-14 21-13
20 Nov - 04h00Guangzu LuverslaatChia Hao Lee21-19 21-8
20 Nov - 04h35Kantaphon WangcharoenverslaatCheuk Yiu Lee21-16 21-15
20 Nov - 05h05Chun-Yi LinverslaatChih Chieh Yang21-13 15-21 21-15
20 Nov - 06h00Tanongsak SaensomboonsukverslaatWan-ho Son17-21 21-19 23-21
20 Nov - 08h00Ka Long Angus NgverslaatMisha Zilberman21-12 21-13
20 Nov - 08h05Dan LinverslaatDong-keun Lee19-21 21-14 21-14
20 Nov - 09h40Kwang-hee HeoverslaatYu-hsien Lin19-21 21-14 21-16
20 Nov - 09h50Jun Peng ZhaoverslaatBrice Leverdez21-12 23-21
20 Nov - 10h50Kenta NishimotoverslaatLucas Claerbout21-16 22-20
20 Nov - 11h30Koki WatanabeverslaatLucas Corvée15-21 21-19 21-15
20 Nov - 11h50Kunlavut VitidsarnverslaatShifeng Li21-18 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden