De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Korea Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Korea Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Heren Dubbel 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - Gwangju - 19 November 2019 - 24 November 2019


Finale

24 Nov - 07h35Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-19 20-22 21-19


Halve Finale

23 Nov - 03h00V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
16-21 21-15 21-19
23 Nov - 06h25Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatWon Ho Kim
Kyung Hoon Park
21-16 21-13


Kwartfinales

22 Nov - 10h30Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatJiting He
Qiang Tan
21-10 21-18
22 Nov - 08h00V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatZijian Di
Chang Wang
16-21 21-15 21-16
22 Nov - 09h20Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-18 22-20
22 Nov - 10h20Won Ho Kim
Kyung Hoon Park
verslaatXuanyi Ou
Nan Zhang
23-21 21-13


Achtste finales

21 Nov - 08h55Jiting He
Qiang Tan
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
21-16 21-18
21 Nov - 12h15Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Tanupat Viriyangkura
21-13 21-9
21 Nov - 04h10Zijian Di
Chang Wang
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
21-14 12-21 21-16
21 Nov - 06h55V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
21-13 16-21 21-17
21 Nov - 09h05Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
18-21 21-15 21-15
21 Nov - 10h00Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
21-14 21-14
21 Nov - 10h35Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
24-22 18-21 21-19
21 Nov - 11h50Won Ho Kim
Kyung Hoon Park
verslaatMads Pieler Kolding
Carsten Mogensen
21-11 21-16


1/16de finales

20 Nov - 01h50Jiting He
Qiang Tan
verslaatMahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
21-14 21-15
20 Nov - 02h55Akira Koga
Taichi Saito
verslaatChia-Yu Lin
Ming-Tse Yang
23-21 18-21 21-17
20 Nov - 06h10Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
21-17 22-20
20 Nov - 04h25Nipitphon Phuangphuapet
Tanupat Viriyangkura
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
22-20 21-14
Zijian Di
Chang Wang
verslaatKo-Chi Chang
Chia-pin Lu
21-14 21-16
Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatFang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
21-18 21-17
20 Nov - 06h30V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-16 21-17
20 Nov - 07h20Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatShang Kai Lin
Min Hao Tseng
21-10 21-17
20 Nov - 07h30Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatSung Seung Na
Chan Wang
21-13 21-14
20 Nov - 02h00Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
w.o.
20 Nov - 08h35Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatHyun Beom Choi
Mu Hyun Park
21-19 21-13
20 Nov - 09h20Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-17 22-20
20 Nov - 10h35Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatMin Hyuk Kang
Jae Hwan Kim
22-20 23-21
20 Nov - 11h25Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-16 21-17
20 Nov - 12h20Won Ho Kim
Kyung Hoon Park
verslaatHiroki Okamura
Masayuki Onodera
21-19 21-19
20 Nov - 12h15Mads Pieler Kolding
Carsten Mogensen
verslaatChun Hei Lee
Chun Hei Tam
15-21 21-16 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden