De site voor alle sporten

Menu
Badminton - SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel 2019

DuitslandDuitsland - Saarbrücken - 29 Oktober 2019 - 3 November 2019


Finale

3 Nov - 14h05Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-18 21-19


Halve Finale

2 Nov - 14h05Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatNiclas Nohr
Sara Thygesen
21-11 22-20
2 Nov - 14h20Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatWeijie Dong
Xiaofei Chen
21-16 24-22


Kwartfinales

1 Nov - 14h05Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-15 21-15
1 Nov - 14h05Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatSam Magee
Chloe Magee
21-15 21-19
1 Nov - 15h30Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
21-18 21-19
1 Nov - 15h30Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatPatrick Scheiel
Franziska Volkmann
21-15 21-16


Achtste finales

31 Okt - 10h05Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatJan Colin Völker
Eva Janssens
21-13 21-13
31 Okt - 10h45Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatAdam Hall
Julie MacPherson
21-15 16-21 21-18
31 Okt - 10h15Sam Magee
Chloe Magee
verslaatEloi Adam
Margot Lambert
21-18 21-17
31 Okt - 10h05Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatQiuyue Fan
Jia Huang
21-14 21-8
31 Okt - 11h05Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatHauke Graalmann
Annabella Jäger
21-16 21-14
31 Okt - 10h45Marvin Emil Seidel
Linda Efler
verslaatPeter Kaesbauer
Lara Käpplein
21-11 21-12
31 Okt - 11h30Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatJona Van Nieuwkerke
Lise Jaques
21-13 21-16
31 Okt - 10h00Patrick Scheiel
Franziska Volkmann
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
w.o.


1/16de finales

Marcus Ellis Bye
Jan Colin Völker
Eva Janssens
verslaatMathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
w.o.
29 Okt - 16h00Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
21-18 23-21
29 Okt - 16h00Adam Hall
Julie MacPherson
verslaatJulien Maio
Juliette Moinard
21-8 21-12
29 Okt - 16h00Sam Magee
Chloe Magee
verslaatBjarne Geiss
Emma Moszczynski
21-17 21-15
29 Okt - 16h00Eloi Adam
Margot Lambert
verslaatRohan Kapoor
Sanjana Santosh
21-19 13-21 21-14
29 Okt - 17h00Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatInnocenzo Santoro
Monika Radovska
21-6 21-6
29 Okt - 16h50Qiuyue Fan
Jia Huang
verslaatJulian Lohau
Annalena Diks
21-13 21-12
29 Okt - 16h40Hauke Graalmann
Annabella Jäger
verslaatJohannes Pistorius
Judith Petrikowski
22-20 12-21 21-10
29 Okt - 16h50Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatChristopher Klauer
Alicia Molitor
21-13 21-14
29 Okt - 17h30Peter Kaesbauer
Lara Käpplein
verslaatWilliam Villeger
Sharone Bauer
21-14 12-21 21-17
29 Okt - 17h20Marvin Emil Seidel
Linda Efler
verslaatGregory Mairs
Victoria Williams
21-12 21-3
29 Okt - 17h30Jona Van Nieuwkerke
Lise Jaques
verslaatFelix Kruchten
Ann-Katrin Hippchen
21-12 21-8
29 Okt - 17h35Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatFabien Delrue
Vimala Hériau
21-11 21-15
29 Okt - 18h00Patrick Scheiel
Franziska Volkmann
verslaatVladimir Nikulov
Anastasiia Semenova
21-12 25-23
Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden