De site voor alle sporten

Menu
Badminton - SaarLorLux Open - Dubbel Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - SaarLorLux Open - Dubbel Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

SaarLorLux Open - Dubbel Heren 2019

DuitslandDuitsland - Saarbrücken - 29 Oktober 2019 - 3 November 2019


Finale

3 Nov - 17h30Zijian Di
Chang Wang
verslaatMathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
21-17 21-15


Halve Finale

2 Nov - 16h30Zijian Di
Chang Wang
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
21-15 15-21 21-12
2 Nov - 17h55Mathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-18 22-20


Kwartfinales

1 Nov - 18h45Zijian Di
Chang Wang
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-19 14-21 21-15
1 Nov - 17h55Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
28-26 19-21 21-19
1 Nov - 21h00Ben Lane
Sean Vendy
verslaatSamy Corvée
William Villeger
19-21 21-15 21-15
1 Nov - 20h30Mathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
verslaatFelix Hammes
Christopher Klauer
21-12 21-9


Achtste finales

31 Okt - 17h55Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatFang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
21-14 21-18
31 Okt - 17h20Zijian Di
Chang Wang
verslaatWeikeng Liang
Yichen Shang
21-18 19-21 21-15
31 Okt - 18h15Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatVaibhaav
Prakash Raj
21-9 21-8
31 Okt - 18h15Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatBjarne Geiss
Jan Colin Völker
21-16 21-17
31 Okt - 18h40Samy Corvée
William Villeger
verslaatMads Pieler Kolding
Carsten Mogensen
21-18 18-21 21-18
31 Okt - 18h55Ben Lane
Sean Vendy
verslaatThomas Fuchs
Tobias Mund
21-14 21-13
31 Okt - 18h55Mathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
verslaatKuan-hao Liao
Li-Wei Po
21-19 21-19
31 Okt - 19h25Felix Hammes
Christopher Klauer
verslaatFabien Delrue
Kenji Lovang
21-14 19-21 21-14


1/16de finales

Marcus Ellis Bye
30 Okt - 11h45Fang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
verslaatAmrullo Bakhshullaev
Artyom Savatyugin
21-17 21-8
30 Okt - 12h35Zijian Di
Chang Wang
verslaatEloi Adam
Julien Maio
23-21 21-19
30 Okt - 12h15Weikeng Liang
Yichen Shang
verslaatRuben Jille
Gregory Mairs
21-12 21-18
30 Okt - 12h20Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatHauke Graalmann
Patrick Scheiel
21-16 21-14
30 Okt - 12h20Vaibhaav
Prakash Raj
verslaatAmri Ameer
Muhammad Idham Zainal Abidin Syazmil
16-21 21-14 21-16
30 Okt - 13h00Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatFelix Kruchten
Innocenzo Santoro
21-3 21-4
30 Okt - 13h15Bjarne Geiss
Jan Colin Völker
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-17 21-15
30 Okt - 10h00Samy Corvée
William Villeger
verslaatMaxime Briot
Jona Van Nieuwkerke
w.o.
30 Okt - 13h20Mads Pieler Kolding
Carsten Mogensen
verslaatQiuyue Fan
Xiangyu Ren
14-21 21-17 21-11
30 Okt - 13h05Thomas Fuchs
Tobias Mund
verslaatDaniel Hess
Johannes Pistorius
7-4 ab.
30 Okt - 10h00Ben Lane
Sean Vendy
verslaatJoel Eipe
Rasmus Kjaer
w.o.
30 Okt - 13h45Kuan-hao Liao
Li-Wei Po
verslaatJulian Lohau
Jonas Scheller
21-14 21-11
30 Okt - 14h20Mathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
verslaatChristo Popov
Toma Junior Popov
16-21 21-16 21-14
30 Okt - 13h50Felix Hammes
Christopher Klauer
verslaatVladimir Nikulov
Artem Serpionov
20-22 21-11 21-9
30 Okt - 13h40Fabien Delrue
Kenji Lovang
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
w.o.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden