De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Swiss Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Swiss Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Swiss Open - Dames Dubbel 2019

ZwitserlandZwitserland - Basel - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 13h20Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
21-16 21-13


Halve Finale

16 Maa - 20h10Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
22-20 14-21 21-17
16 Maa - 14h10Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-19 21-10


Kwartfinales

15 Maa - 20h20Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatQingchen Chen
Yifan Jia
18-21 21-14 21-14
15 Maa - 19h30Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
21-17 21-17
15 Maa - 13h45Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatAlexandra Bøje
Mette Poulsen
21-10 21-14
15 Maa - 14h50Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
21-14 21-10


Achtste finales

14 Maa - 20h20Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatAgatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
21-17 21-14
14 Maa - 15h50Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatAkane Araki
Riko Imai
21-19 16-21 21-16
14 Maa - 17h35Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-17 21-18
14 Maa - 16h15Ashwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
21-14 21-17
14 Maa - 18h05Alexandra Bøje
Mette Poulsen
verslaatRachel Honderich
Kristen Tsai
21-12 21-16
14 Maa - 16h15Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatLu Chen
Ya Xu
21-7 21-12
14 Maa - 21h00Johanna Goliszewski
Lara Käpplein
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
24-22 21-11
14 Maa - 19h40Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
22-20 21-12


1/16de finales

13 Maa - 19h05Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatJudith Petrikowski
Franziska Volkmann
21-5 21-5
13 Maa - 17h35Agatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
verslaatEmily Kan
Isabel Zhong
21-5 21-10
13 Maa - 14h05Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatSayaka Hobara
Natsuki Sone
21-10 21-17
13 Maa - 17h30Akane Araki
Riko Imai
verslaatSilvia Garino
Lisa Iversen
21-8 21-11
13 Maa - 16h30Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatAnnabella Jäger
Stine Susan Küspert
19-21 21-11 21-10
13 Maa - 13h25Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatAlzbeta Basova
Michaela Fuchsova
21-6 21-10
13 Maa - 21h35Nadia Fankhauser
Iris Tabeling
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
12-21 21-15 21-16
13 Maa - 21h10Ashwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatAnastasiia Akchurina
Olga Morozova
21-16 21-17
13 Maa - 17h55Rachel Honderich
Kristen Tsai
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-17 14-21 23-21
13 Maa - 15h40Alexandra Bøje
Mette Poulsen
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
21-19 17-21 22-20
13 Maa - 15h20Lu Chen
Ya Xu
verslaatJulie Finne-Ipsen
Mai Surrow
21-14 20-22 21-14
13 Maa - 12h10Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatAmalie Magelund
Freja Ravn
21-10 21-10
13 Maa - 16h35Ching Hui Chang
Ching Tun Yang
verslaatKati-Kreet Marran
Helina Rüütel
21-11 21-13
13 Maa - 19h35Johanna Goliszewski
Lara Käpplein
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-13 25-23
13 Maa - 22h45Yulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
verslaatMiki Kashihara
Miyuki Kato
21-13 21-19
13 Maa - 22h00Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-18 21-12

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden