De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Dutch Open - Dubbel Gemengd - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Dutch Open - Dubbel Gemengd - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Dutch Open - Dubbel Gemengd 2019

NederlandNederland - Almere - 8 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019


Finale

13 Okt - 13h55Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-17 21-13


Halve Finale

12 Okt - 19h40Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-17 21-14
12 Okt - 18h50Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatMathias Christiansen
Alexandra Bøje
21-18 21-19


Kwartfinales

11 Okt - 16h00Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatNiclas Nohr
Sara Thygesen
21-9 21-15
11 Okt - 16h45Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatJeppe Bay
Sara Lundgaard
21-17 21-12
11 Okt - 16h00Mathias Christiansen
Alexandra Bøje
verslaatWeijie Dong
Xiaofei Chen
21-14 15-21 21-17
11 Okt - 17h55Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-19 26-24


Achtste finales

10 Okt - 14h40Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatXin Wa Guo
Shuxian Zhang
19-21 21-11 21-16
10 Okt - 14h30Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatRonan Labar
Anne Tran
21-12 21-18
10 Okt - 13h05Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatDenis Grachev
Ekaterina Bolotova
21-13 21-13
10 Okt - 14h05Jeppe Bay
Sara Lundgaard
verslaatSam Magee
Chloe Magee
21-14 21-12
10 Okt - 13h05Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatAdam Hall
Julie MacPherson
17-21 21-14 21-15
10 Okt - 13h20Mathias Christiansen
Alexandra Bøje
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
10-21 21-19 21-18
10 Okt - 13h20Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatMikkel Mikkelsen
Amalie Magelund
18-21 21-15 21-19
10 Okt - 14h25Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatGregory Mairs
Victoria Williams
21-13 21-8


1/16de finales

9 Okt - 10h05Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatRuben Jille
Alyssa Tirtosentono
21-18 22-20
9 Okt - 09h00Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatJohannes Pistorius
Lara Käpplein
21-14 18-21 21-16
8 Okt - 15h45Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
21-14 21-16
8 Okt - 19h50Ronan Labar
Anne Tran
verslaatEloi Adam
Margot Lambert
21-11 21-17
9 Okt - 09h40Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatTies Van Der Lecq
Debora Jille
21-19 18-21 21-11
8 Okt - 16h25Denis Grachev
Ekaterina Bolotova
verslaatEmil Lauritzen
Iben Bergstein
21-14 13-21 21-15
8 Okt - 15h15Sam Magee
Chloe Magee
verslaatJan Colin Völker
Eva Janssens
21-17 18-21 21-18
8 Okt - 17h20Jeppe Bay
Sara Lundgaard
verslaatPatrick Scheiel
Franziska Volkmann
21-11 21-9
8 Okt - 15h55Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatPawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
21-13 12-21 21-17
8 Okt - 15h15Adam Hall
Julie MacPherson
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
21-19 21-19
8 Okt - 18h30Mathias Christiansen
Alexandra Bøje
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
21-15 18-21 24-22
8 Okt - 19h40Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
21-9 21-9
8 Okt - 16h55Mikkel Mikkelsen
Amalie Magelund
verslaatMathias Thyrri
Mai Surrow
21-16 18-21 21-13
8 Okt - 19h10Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
21-18 13-21 21-17
8 Okt - 17h25Gregory Mairs
Victoria Williams
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
10-21 21-16 21-19
9 Okt - 10h00Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatCallum Hemming
Jenny Moore
21-17 21-9

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden