De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Dutch Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Dutch Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Dutch Open - Dames Dubbel 2019

NederlandNederland - Almere - 8 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019


Finale

13 Okt - 15h45Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatRin Iwanaga
Kie Nakanishi
21-10 22-20


Halve Finale

12 Okt - 14h55Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-19 21-13
12 Okt - 16h15Rin Iwanaga
Kie Nakanishi
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-11 21-13


Kwartfinales

11 Okt - 18h05Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
21-12 22-20
11 Okt - 18h40Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatPearly Koong Le Tan
Muralitharan Thinaah
23-25 22-20 21-18
11 Okt - 20h00Rin Iwanaga
Kie Nakanishi
verslaatSelena Piek
Cheryl Seinen
21-15 21-10
11 Okt - 19h55Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatSayaka Hobara
Natsuki Sone
21-18 14-21 21-19


Achtste finales

10 Okt - 19h35Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYingying Chen
Shijun Qiao
21-10 21-12
10 Okt - 19h50Delphine Delrue
Léa Palermo
verslaatJenny Moore
Victoria Williams
18-21 21-16 21-16
10 Okt - 19h35Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatAmalie Magelund
Freja Ravn
14-21 21-14 21-16
10 Okt - 20h20Pearly Koong Le Tan
Muralitharan Thinaah
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
17-21 21-13 21-13
10 Okt - 19h25Rin Iwanaga
Kie Nakanishi
verslaatAlexandra Bøje
Mette Poulsen
24-22 21-17
10 Okt - 17h55Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatClara Nistad
Moa Sjoo
21-18 24-22
10 Okt - 17h30Sayaka Hobara
Natsuki Sone
verslaatEmma Karlsson
Johanna Magnusson
21-15 21-13
Linda Efler Bye


1/16de finales

9 Okt - 16h00Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatXiaofei Chen
Chaomin Zhou
21-14 20-22 21-12
9 Okt - 09h00Yingying Chen
Shijun Qiao
verslaatAnnabella Jäger
Stine Susan Küspert
w.o.
9 Okt - 14h05Delphine Delrue
Léa Palermo
verslaatJulie Finne-Ipsen
Mai Surrow
15-21 21-15 21-15
9 Okt - 14h55Jenny Moore
Victoria Williams
verslaatKirsten de Wit
Sabine De Wit
21-11 21-12
9 Okt - 15h20Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatJia Huang
Shuxian Zhang
21-13 21-15
9 Okt - 18h05Amalie Magelund
Freja Ravn
verslaatAnastasiia Akchurina
Olga Morozova
21-17 18-21 21-13
9 Okt - 20h25Chi Ya Cheng
Chih Chen Lee
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-19 17-21 21-17
9 Okt - 19h20Pearly Koong Le Tan
Muralitharan Thinaah
verslaatDebora Jille
Alyssa Tirtosentono
26-24 21-17
9 Okt - 17h40Alexandra Bøje
Mette Poulsen
verslaatEva Janssens
Kilasu Ostermeyer
12-21 21-17 21-17
9 Okt - 15h30Rin Iwanaga
Kie Nakanishi
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-11 21-13
9 Okt - 17h10Clara Nistad
Moa Sjoo
verslaatVimala Hériau
Margot Lambert
24-22 21-12
9 Okt - 16h45Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatIeva Pope
Monika Radovska
21-11 21-8
9 Okt - 09h00Sayaka Hobara
Natsuki Sone
verslaatKati-Kreet Marran
Helina Rüütel
w.o.
9 Okt - 19h35Emma Karlsson
Johanna Magnusson
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
21-18 21-9
9 Okt - 20h25Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
21-10 21-11
9 Okt - 09h00Sara Lundgaard
Rikke Søby Hansen
-Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
Geannuleerd

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden