De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Taiwan Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Taiwan Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Volledige uitslagen

Taiwan Open - Heren Dubbel 2019

TaiwanTaiwan - Taipei - 3 September 2019 - 8 September 2019


Finale

8 Sep - 10h40V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
21-19 15-21 23-21


Halve Finale

7 Sep - 09h10V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
18-21 21-11 21-12
7 Sep - 11h30Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
19-21 25-23 23-21


Kwartfinales

6 Sep - 14h25Mathias Boe
Mads Conrad-Petersen
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-16 19-21 21-17
6 Sep - 13h25V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
21-18 21-19
6 Sep - 15h55Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-18 21-14
6 Sep - 12h35Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
21-17 25-23


Achtste finales

5 Sep - 12h30Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-19 21-18
5 Sep - 10h30Mathias Boe
Mads Conrad-Petersen
verslaatWon Ho Kim
Kyung Hoon Park
21-19 18-21 21-13
5 Sep - 12h30V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Kean Hean Loh
15-21 21-18 21-13
5 Sep - 11h50Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatSabar Karyaman Gutama
Franky Wijaya Putra
21-16 21-15
5 Sep - 13h05Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatMahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
22-20 23-21
5 Sep - 10h55Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
21-17 21-15
5 Sep - 10h35Akira Koga
Taichi Saito
verslaatFang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
21-15 21-14
5 Sep - 12h55Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatKah Ming Chooi
Juan Shen Low
21-18 21-18


1/16de finales

4 Sep - 10h00Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
22-20 21-14
4 Sep - 10h55Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatChia-Yu Lin
Ming-Tse Yang
21-17 21-14
4 Sep - 13h40Mathias Boe
Mads Conrad-Petersen
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
w.o.
4 Sep - 13h30Won Ho Kim
Kyung Hoon Park
verslaatChien-Wei Chiang
Hong Wei Ye
21-14 21-14
4 Sep - 14h15V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatAkbar Bintang Cahyono
Moh Reza Pahlevi Isfahani
21-9 18-21 21-11
4 Sep - 14h00Danny Bawa Chrisnanta
Kean Hean Loh
verslaatKo-Chi Chang
Chia-pin Lu
23-21 23-21
4 Sep - 08h00Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-14 19-21 21-19
4 Sep - 09h00Sabar Karyaman Gutama
Franky Wijaya Putra
verslaatYonny Chung
Chun Hei Tam
21-19 18-21 21-16
4 Sep - 14h50Mahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
verslaatMin Hyuk Kang
Jae Hwan Kim
21-16 23-21
4 Sep - 17h15Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
25-23 21-11
4 Sep - 14h05Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatChaloempon Charoenkitamorn
Kittisak Namdash
19-21 21-11 21-18
4 Sep - 16h50Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatShang Kai Lin
Min Hao Tseng
21-13 21-12
4 Sep - 16h10Akira Koga
Taichi Saito
verslaatHiroki Okamura
Masayuki Onodera
21-23 21-15 21-19
4 Sep - 16h20Fang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
verslaatTinn Isriyanet
Kittinupong Kedren
21-17 21-13
4 Sep - 15h35Kah Ming Chooi
Juan Shen Low
verslaatXin-Yuan Chen
Yu Chieh Lin
21-16 21-15
4 Sep - 17h00Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
19-21 24-22 21-13

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden