De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Australian Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Australian Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Australian Open - Gemengd Dubbel 2019

AustraliëAustralië - Sydney - 4 Juni 2019 - 9 Juni 2019


Finale

9 Jun - 09h15Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatPraveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
21-15 21-8


Halve Finale

8 Jun - 07h45Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatChun Man Tang
Ying Suet Tse
21-13 21-10
8 Jun - 06h45Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatYuta Watanabe
Arisa Higashino
21-13 12-21 21-17


Kwartfinales

7 Jun - 11h35Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-11 21-17
7 Jun - 12h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
22-20 21-14
7 Jun - 09h20Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatPeng Soon Chan
Liu Ying Goh
21-18 22-20
7 Jun - 07h00Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatSung-hyun Ko
Hye-won Eom
21-19 14-21 21-19


Achtste finales

6 Jun - 07h35Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatTakuro Hoki
Wakana Nagahara
21-18 21-8
6 Jun - 08h05Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatAkbar Bintang Cahyono
Annisa Saufika
21-16 21-14
6 Jun - 05h05Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatTak Ching Chang
Wing Yung Ng
19-21 21-7 21-11
6 Jun - 05h15Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-18 19-21 22-20
6 Jun - 06h25Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-18 12-21 21-11
6 Jun - 06h00Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-19 21-15
6 Jun - 07h10Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatJiting He
Yue Du
22-20 21-14
6 Jun - 07h45Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-10 21-10


1/16de finales

4 Jun - 08h55Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatMin Hao Tseng
Pei Shan Hsieh
21-14 21-12
4 Jun - 08h05Takuro Hoki
Wakana Nagahara
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-13 21-19
4 Jun - 09h30Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatKai Lu
Lu Chen
21-17 21-23 21-19
4 Jun - 08h15Akbar Bintang Cahyono
Annisa Saufika
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
21-19 17-21 21-17
5 Jun - 03h20Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-17 21-16
4 Jun - 08h15Tak Ching Chang
Wing Yung Ng
verslaatTantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
21-19 22-20
4 Jun - 09h00Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSeung-jae Seo
Yoo-jung Chae
21-16 21-16
5 Jun - 02h50Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatHuaidong Tang
Jodee Vega
21-9 21-8
4 Jun - 08h05Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Ashwini Ponnappa
21-17 12-21 21-16
4 Jun - 09h45Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatKohei Gondo
Ayane Kurihara
23-21 21-11
4 Jun - 09h15Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
18-21 21-13 21-14
5 Jun - 02h55Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatMing Nok Yeung
Nga Ting Yeung
23-21 21-15
5 Jun - 01h15Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatSol-gyu Choi
Seung-chan Shin
21-18 21-14
4 Jun - 08h45Jiting He
Yue Du
verslaatSimon Wing Hang Leung
Gronya Somerville
21-18 21-9
4 Jun - 09h30Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatXuanyi Ou
Xueying Feng
16-21 21-17 21-19
4 Jun - 10h10Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-4 21-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden