De site voor alle sporten

Menu
Badminton - India Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - India Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

India Open - Gemengd Dubbel 2019

IndiaIndia - New Delhi - 26 Maart 2019 - 31 Maart 2019


Finale

31 Maa - 09h40Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatPraveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
21-13 21-11


Halve Finale

30 Maa - 08h35Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
21-13 21-16
30 Maa - 09h30Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-9 23-21


Kwartfinales

29 Maa - 10h30Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
21-18 21-7
29 Maa - 13h10Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatTantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
21-17 21-14
29 Maa - 09h50Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-16 21-17
29 Maa - 11h10Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
19-21 22-20 21-13


Achtste finales

28 Maa - 08h35Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatRicky Karanda Suwardi
Pia Zebadiah Bernadeth
21-8 21-11
28 Maa - 09h45Nipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
verslaatXuanyi Ou
Xiaofei Chen
21-17 15-21 21-13
28 Maa - 08h35Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
19-21 21-19 21-14
28 Maa - 09h40Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatKai Lu
Lu Chen
21-11 21-19
28 Maa - 11h30Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatArjun M.R.
K. Maneesha
21-16 21-17
28 Maa - 14h55Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatTak Ching Chang
Wing Yung Ng
21-18 21-16
28 Maa - 14h50Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatChun Man Tang
Tsz Yau Ng
21-18 21-15
28 Maa - 13h55Rodion Alimov
Alina Davletova
verslaatSaurabh Sharma
Anoushka Parikh
21-13 21-9


1/16de finales

27 Maa - 08h25Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatMisha Zilberman
Svetlana Zilberman
21-8 21-3
27 Maa - 07h05Ricky Karanda Suwardi
Pia Zebadiah Bernadeth
verslaatUtkarsh Arora
Karishma Wadkar
21-15 21-14
27 Maa - 05h30Nipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
verslaatSiddharth Jakhar
Daksha Gautam
21-8 21-8
27 Maa - 09h10Xuanyi Ou
Xiaofei Chen
verslaatDhruv Kapila
Kuhoo Garg
21-13 21-12
27 Maa - 15h05Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatRaju Mohamed Rehan
Anees Kowsar Jamaludeen
21-10 21-10
27 Maa - 16h55Pranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatDenis Grachev
Ekaterina Bolotova
21-14 21-13
27 Maa - 11h00Kai Lu
Lu Chen
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-19 24-22
27 Maa - 09h50Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatShivam Sharma
Poorvisha S Ram
w.o.
27 Maa - 15h35Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatYehezkiel Fritz Mainaky
Lyanny Alessandra Mainaky
21-10 21-11
27 Maa - 16h45Arjun M.R.
K. Maneesha
verslaatB. Sumeeth Reddy
Pooja Dandu
21-15 21-15
27 Maa - 12h40Tak Ching Chang
Wing Yung Ng
verslaatS. Sunjith Jr
Sruthi K.P
21-14 21-13
27 Maa - 15h45Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatKashish Sharma
Sanghamitra Saikia
3-0 ab.
27 Maa - 17h15Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatNishant Dua
Saruni Sharma
w.o.
27 Maa - 16h05Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatParinyawat Thongnuam
Kittipak Dubthuk
11-9 ab.
27 Maa - 14h35Saurabh Sharma
Anoushka Parikh
verslaatVenkat Gaurav Prasad
Juhi Dewangan
21-15 21-17
27 Maa - 13h00Rodion Alimov
Alina Davletova
verslaatGaurav Deswal
Deeksha Choudhary
21-9 21-11

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden