De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Denmark Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Denmark Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Volledige uitslagen

Denmark Open - Heren Dubbel 2019

DenemarkenDenemarken - Odense - 15 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019


Kwartfinales

Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
tegenChengkai Han
Haodong Zhou


Achtste finales

17 Okt - 14h50Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatBen Lane
Sean Vendy
w.o.
17 Okt - 13h10Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
21-16 21-15
17 Okt - 12h00Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-16 22-20
17 Okt - 14h50Ching-Yao Lu
Po Han Yang
tegenWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
17 Okt - 17h00Phillip Chew
Ryan Chew
tegenFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
17 Okt - 17h15Yang Lee
Chi-Lin Wang
tegenTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
17 Okt - 15h45Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
tegenHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
17 Okt - 15h45Aaron Chia
Wooi Yik Soh
tegenMohammad Ahsan
Hendra Setiawan


1/16de finales

15 Okt - 18h55Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-18 21-18
15 Okt - 18h00Ben Lane
Sean Vendy
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
21-14 21-17
15 Okt - 19h30Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
21-19 21-16
15 Okt - 09h40Satwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
24-22 21-11
15 Okt - 13h15Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-14 15-21 22-20
15 Okt - 11h50Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatZijian Di
Chang Wang
21-13 13-21 21-15
15 Okt - 20h25Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-18 21-19
16 Okt - 14h35Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-16 18-21 21-18
16 Okt - 17h15Phillip Chew
Ryan Chew
verslaatXuanyi Ou
Nan Zhang
21-16 21-19
16 Okt - 18h10Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatJiting He
Qiang Tan
21-19 21-18
16 Okt - 16h45Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
21-19 21-12
16 Okt - 17h30Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
21-14 21-19
16 Okt - 19h10Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
21-19 21-18
16 Okt - 18h40Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatBodin Issara
Maneepong Jongjit
21-9 21-14
16 Okt - 13h25Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-16 24-22
16 Okt - 15h15Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-16 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden