De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Denmark Open - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Denmark Open - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Volledige uitslagen

Denmark Open - Heren Dubbel 2020

DenemarkenDenemarken - Odense - 12 Oktober 2020 - 18 Oktober 2020


Finale

18 Okt - 12h00Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
20-22 21-17 21-18


Halve Finale

17 Okt - 11h45Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatJoel Eipe
Rasmus Kjaer
22-20 21-16
17 Okt - 13h05Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-15 18-21 21-14


Kwartfinales

16 Okt - 15h10Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatChristo Popov
Toma Junior Popov
21-19 21-17
16 Okt - 14h10Joel Eipe
Rasmus Kjaer
verslaatFabien Delrue
William Villeger
21-18 21-18
16 Okt - 16h30Ben Lane
Sean Vendy
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
21-18 21-13
16 Okt - 14h20Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatJeppe Bay
Lasse Mølhede
15-21 21-13 21-19


Achtste finales

15 Okt - 09h00Christo Popov
Toma Junior Popov
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
w.o.
15 Okt - 11h30Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatSamy Corvée
Kenji Lovang
21-11 21-9
15 Okt - 09h05Joel Eipe
Rasmus Kjaer
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-18 17-21 21-16
15 Okt - 13h10Fabien Delrue
William Villeger
verslaatMatthew Clare
Max Flynn
21-15 16-21 21-19
15 Okt - 14h15Ben Lane
Sean Vendy
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
24-22 22-20
15 Okt - 12h20Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
23-21 21-18
15 Okt - 16h15Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-12 21-15
15 Okt - 14h40Jeppe Bay
Lasse Mølhede
verslaatMarvin Datko
Patrick Scheiel
21-10 21-10


1/16de finales

Takeshi Kamura Bye
Christo Popov
Toma Junior Popov
verslaatMouritz Troels Munk
Oscar Sunekaer
19-21 21-12 21-16
Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatDaniel Lundgaard
Mathias Thyrri
21-19 21-15
Samy Corvée
Kenji Lovang
verslaatEmil Lauritzen
Mads Muurholm
19-21 21-17 22-20
Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-10 21-15
Joel Eipe
Rasmus Kjaer
verslaatDaniel Hess
Johannes Pistorius
21-19 19-21 21-14
Fabien Delrue
William Villeger
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
w.o.
Matthew Clare
Max Flynn
verslaatZach Russ
Steven Stallwood
21-17 21-18
Ben Lane
Sean Vendy
verslaatEloi Adam
Julien Maio
21-11 21-13
Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatMathias Christiansen
Niclas Nohr
12-21 21-13 21-14
Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatPhillip Chew
Ryan Chew
21-15 21-11
Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
w.o.
14 Okt - 17h50Joshua Magee
Paul Reynolds
verslaatTorjus Flaatten
Vegard Rikheim
21-15 21-10
14 Okt - 18h30Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatRory Easton
Ethan Van Leeuwen
21-14 21-10
14 Okt - 19h40Jeppe Bay
Lasse Mølhede
verslaatRuben Jille
Ties Van Der Lecq
21-18 21-19
Marvin Datko
Patrick Scheiel
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
w.o.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden