De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Gemengd Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Gemengd Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Gemengd Dubbel 2020

EngelandEngeland - Birmingham - 9 Maart 2020 - 15 Maart 2020


Finale

15 Maa - 15h00Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatDechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
21-15 17-21 21-8


Halve Finale

14 Maa - 13h30Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatSeung-jae Seo
Yoo-jung Chae
21-18 17-21 21-19
14 Maa - 19h45Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-15 21-23 21-11


Kwartfinales

13 Maa - 18h05Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatRobin Tabeling
Selena Piek
21-16 21-19
13 Maa - 15h20Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
21-17 21-11
13 Maa - 13h25Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatChun Man Tang
Ying Suet Tse
24-26 22-20 21-11
13 Maa - 11h10Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatYilyu Wang
Dongping Huang
15-21 21-19 21-19


Achtste finales

12 Maa - 12h20Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatSiwei Zheng
Yaqiong Huang
22-20 21-17
12 Maa - 13h10Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-18 21-15
12 Maa - 14h00Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-15 21-7
12 Maa - 14h00Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
21-15 21-12
12 Maa - 17h00Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatRinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
19-21 21-12 21-13
12 Maa - 13h40Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatYuta Watanabe
Arisa Higashino
21-15 21-10
12 Maa - 14h50Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-19 18-21 21-10
12 Maa - 16h30Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-8 21-15


1/16de finales

11 Maa - 10h05Siwei Zheng
Yaqiong Huang
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
21-13 11-21 21-17
11 Maa - 10h25Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatMathias Christiansen
Alexandra Bøje
21-10 22-20
11 Maa - 11h00Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatSoon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
21-12 21-13
11 Maa - 11h10Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich
verslaatXin Wa Guo
Shuxian Zhang
21-7 21-16
11 Maa - 11h45Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatRonan Labar
Anne Tran
21-12 21-11
11 Maa - 11h55Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatMathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
21-19 21-9
11 Maa - 18h05Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-19 17-21 21-12
11 Maa - 17h25Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatAdnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
21-13 21-13
11 Maa - 17h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSam Magee
Chloe Magee
21-11 21-12
11 Maa - 21h45Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatPeng Soon Chan
Liu Ying Goh
21-16 21-11
11 Maa - 14h50Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatTakuro Hoki
Wakana Nagahara
21-9 21-15
11 Maa - 10h25Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatSung-hyun Ko
Hye-won Eom
23-21 21-14
11 Maa - 13h00Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
21-16 21-11
11 Maa - 11h15Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-9 21-18
11 Maa - 12h20Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatAdham Hatem Elgamal
Doha Hany
21-5 21-13
11 Maa - 12h20Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
21-15 21-18

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden