De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Malaysia Masters - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Malaysia Masters - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Maleisië

Volledige uitslagen

Malaysia Masters - Heren Dubbel 2020

MaleisiëMaleisië - 6 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Finale

12 Jan - 09h40Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
21-14 21-16


Halve Finale

11 Jan - 11h05Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
14-21 21-19 21-15
11 Jan - 09h05Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatMohammad Ahsan
Hendra Setiawan
22-20 19-21 24-22


Kwartfinales

10 Jan - 13h00Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-19 17-21 23-21
10 Jan - 13h35Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
19-21 21-15 22-20
10 Jan - 10h30Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
21-12 21-15
10 Jan - 08h10Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
20-22 21-18 21-19


Achtste finales

9 Jan - 10h55Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-15 21-11
9 Jan - 12h05Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
21-16 21-14
9 Jan - 04h50Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-15 21-17
9 Jan - 04h50Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-13 21-18
9 Jan - 05h30Akira Koga
Taichi Saito
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
21-10 16-21 23-21
9 Jan - 07h55Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
18-21 21-17 21-13
9 Jan - 11h30Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatDuck Young Kim
Sa-rang Kim
19-21 21-18 21-9
9 Jan - 11h20Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-11 21-15


1/16de finales

8 Jan - 06h30Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatChia-Yu Lin
Ming-Tse Yang
21-17 21-8
Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-19 21-18
Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
21-17 21-14
Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatJiting He
Qiang Tan
17-21 21-18 21-15
Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
21-10 21-19
Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-18 21-17
8 Jan - 05h30Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
15-21 22-20 21-14
Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
21-15 18-21 21-15
Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
22-20 10-21 21-10
Akira Koga
Taichi Saito
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
21-13 21-12
8 Jan - 14h45Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatZijian Di
Chang Wang
21-17 19-21 21-16
Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-11 21-12
8 Jan - 09h25Duck Young Kim
Sa-rang Kim
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
21-15 21-17
Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-13 21-17
Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-16 21-18
Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatXuanyi Ou
Nan Zhang
21-19 24-22

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden