De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dubbel Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dubbel Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dubbel Dames 2019

EngelandEngeland - Birmingham - 3 Maart 2019 - 10 Maart 2019


Finale

10 Maa - 13h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatMayu Matsumoto
Wakana Nagahara
18-21 22-20 21-11


Halve Finale

9 Maa - 20h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatYuki Fukushima
Sayaka Hirota
21-18 23-21
9 Maa - 11h10Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatShiho Tanaka
Koharu Yonemoto
21-11 21-12


Kwartfinales

8 Maa - 21h40Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
17-21 21-15 21-19
8 Maa - 20h20Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatGreysia Polii
Apriani Rahayu
21-19 21-17
8 Maa - 13h30Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
21-17 17-21 21-18
8 Maa - 11h05Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatNi Ketut Mahadewi Istirani
Rizki Amelia Pradipta
21-16 21-17


Achtste finales

7 Maa - 16h35Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-16 19-21 21-13
7 Maa - 13h50Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
21-18 25-23
7 Maa - 19h10Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatWenjing Dong
Xueying Feng
21-10 21-12
7 Maa - 17h40Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-18 21-14
7 Maa - 16h50Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatSo-hee Lee
Seung-chan Shin
21-8 21-18
7 Maa - 19h05Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
24-22 21-14
7 Maa - 15h05Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-15 21-9
7 Maa - 18h30Ni Ketut Mahadewi Istirani
Rizki Amelia Pradipta
verslaatYe-na Chang
Kyung-eun Jung
21-13 21-11


1/16de finales

6 Maa - 23h05Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatTsz Yau Ng
Sin Ying Yuen
21-17 21-12
6 Maa - 22h15Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatEmma Karlsson
Johanna Magnusson
21-19 21-19
6 Maa - 17h15Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYue Du
Yinhui Li
21-14 21-13
6 Maa - 19h35Puttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
verslaatLu Chen
Ya Xu
17-21 21-17 21-18
6 Maa - 19h00Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-19 21-15
6 Maa - 18h15Wenjing Dong
Xueying Feng
verslaatWing Yung Ng
Nga Ting Yeung
21-9 21-15
6 Maa - 23h35Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatRachel Honderich
Kristen Tsai
21-11 21-6
6 Maa - 19h45Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
22-20 21-18
6 Maa - 17h20Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatSelena Piek
Cheryl Seinen
21-14 21-10
6 Maa - 15h05So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatDella Destiara Haris
Tania Oktaviani Kusumah
21-17 25-23
6 Maa - 13h45So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
21-9 21-12
6 Maa - 12h05Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatAyako Sakuramoto
Yukiko Takahata
21-18 21-16
6 Maa - 10h30Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatMeghana Jakkampudi
Poorvisha S Ram
18-21 21-12 21-12
6 Maa - 16h15Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
16-21 28-26 21-16
6 Maa - 21h00Ni Ketut Mahadewi Istirani
Rizki Amelia Pradipta
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
12-11 ab.
6 Maa - 18h20Ye-na Chang
Kyung-eun Jung
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
21-17 10-21 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden