De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dubbel Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dubbel Heren - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dubbel Heren 2019

EngelandEngeland - Birmingham - 3 Maart 2019 - 10 Maart 2019


Finale

10 Maa - 15h50Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
11-21 21-14 21-12


Halve Finale

9 Maa - 22h25Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
12-21 22-20 21-19
9 Maa - 12h55Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-19 21-16


Kwartfinales

8 Maa - 19h40Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatCheng Liu
Nan Zhang
21-19 17-21 21-12
8 Maa - 15h30Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
22-20 21-12
8 Maa - 18h05Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-12 21-17
8 Maa - 12h55Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-12 21-13


Achtste finales

7 Maa - 17h30Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
22-10 16-21 21-11
7 Maa - 19h55Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-19 21-16
7 Maa - 13h30V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-18 21-19
7 Maa - 12h55Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatXuanyi Ou
Xiangyu Ren
13-21 21-19 23-21
7 Maa - 18h45Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-14 20-22 21-19
7 Maa - 20h40Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatMathias Boe
Carsten Mogensen
21-14 21-16
7 Maa - 12h15Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-19 21-18
7 Maa - 12h05Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatJiting He
Qiang Tan
22-20 21-14


1/16de finales

6 Maa - 14h35Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-19 20-22 21-17
6 Maa - 16h10Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatBodin Issara
Maneepong Jongjit
21-11 21-16
6 Maa - 13h00Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
21-18 15-21 22-20
6 Maa - 11h30Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
12-21 21-16 21-16
6 Maa - 15h50Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-13 15-21 21-15
6 Maa - 12h20V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatBerry Angriawan
Hardianto Hardianto
21-14 17-21 21-17
6 Maa - 16h50Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
23-21 21-14
6 Maa - 20h05Xuanyi Ou
Xiangyu Ren
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
21-19 16-21 21-14
6 Maa - 14h20Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
21-17 21-14
6 Maa - 20h40Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatTinn Isriyanet
Kittisak Namdash
21-18 21-18
6 Maa - 10h10Mathias Boe
Carsten Mogensen
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
21-16 21-11
6 Maa - 10h30Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
21-17 19-21 21-9
6 Maa - 19h05Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
15-21 21-19 21-16
6 Maa - 18h10Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-19 21-12
6 Maa - 13h35Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-17 21-12
6 Maa - 18h00Jiting He
Qiang Tan
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
18-21 21-18 24-22

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden