De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zwitserland - December 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
German Open - Dames van 7 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Wen Yu Zhang | 21-12 21-17 | |
Swiss Open - Dames van 21 Maart tot 26 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-9 21-16 | |
Spanje Masters - Dames van 28 Maart tot 2 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-10 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Swiss Open - Dames van 22 Maart tot 27 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Julie Dawall Jakobsen | 24-22 21-15 | |
Orleans Masters - Dames van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anupama Upadhyaya | 21-12 21-18 | |
EK Dames van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lianne Tan | 21-14 21-17 | |
Singapore Open - Dames van 12 Juli tot 17 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Natsuki Nidaira | 18-21 21-19 21-17 | |
Canada Open - Heren van 27 September tot 2 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sophia Nong | 21-11 21-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Carolina Marín | 19-21 21-12 21-19 | |
Dutch Open - Dames van 12 Oktober tot 16 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Agnes Korosi | 21-11 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Xuefei Qi | 21-18 15-21 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames van 27 April tot 2 Mei 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Natalya Voytsekh | 19-21 21-15 21-17 | |
Spanje Masters - Dames van 19 Mei tot 23 Mei 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jin Wei Goh | w.o. | |
Achtste finales | verslaat | Freya Redfearn | 21-8 21-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Irina Amalie Andersen | 15-21 21-19 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Line Christophersen | 21-9 21-19 | |
HYLO Open - Dames van 2 November tot 7 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ratchanok Intanon | 21-9 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Swiss Open - Dames van 12 Maart tot 17 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Julie Dawall Jakobsen | 21-14 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Mia Tarcalova | 21-10 21-10 | |
1/32ste finales | verslagen door | Choirunnisa Choirunnisa | 21-16 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Zwitserland International - Dames van 20 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Sonia Goncalves | 21-11 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Sabrina Jaquet | 21-14 21-14 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Swiss Open - Dames Dubbel van 22 Maart tot 27 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | A. Ponnappa - N. Reddy | 21-15 21-16 |
Orleans Masters - Dames Dubbel van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslaat | R. Cloteaux-Foucault - A. Nambot | 21-12 21-17 |
Achtste finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | J. MacPherson - C. Torrance | 21-14 21-13 |
EK Dubbel Dames van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | D. Jille - C. Seinen | 21-15 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Swiss Open - Dames Dubbel van 2 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Racloz - J. Stadelmann | verslagen door | M. Sjoo - T. Sjoo | 21-13 21-17 |
EK Dubbel Dames van 27 April tot 2 Mei 2021 | ||||
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslaat | J. Bitsoukova - M. Viarbitskaya | 21-13 21-17 |
Achtste finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslaat | E. Lefel - A. Tran | 21-16 7-21 21-19 |
Kwartfinales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | M. Fruergaard - S. Thygesen | 21-16 21-14 |
HYLO Open - Dubbel Dames van 2 November tot 7 November 2021 | ||||
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | N. Anthonisen - C. Graversen | 21-17 7-2 ab. |
WK Dames - Dubbel van 12 December tot 19 December 2021 | ||||
1/32ste finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslaat | K. Frost - M. Ryan | 24-22 21-12 |
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | S. Kim - H. Kong | 21-11 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Saarlorlux Open - Dames Dubbel van 26 Oktober tot 1 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | K. Schmidt - Z. Sinico | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Swiss Open - Dames Dubbel van 20 Februari tot 25 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Müller - J. Stadelmann | verslagen door | L. Smith - S. Walker | 21-8 21-15 |
Orleans Masters - Dames Dubbel van 27 Maart tot 1 April 2018 | ||||
1/16de finales | C. Burkart - J. Stadelmann | verslaat | J. Nyström - S. Pekkola | 19-21 21-10 21-17 |
Achtste finales | C. Burkart - J. Stadelmann | verslagen door | D. Delrue - L. Palermo | 21-18 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Swiss Open - Dames Dubbel van 14 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Imma Muthiah - J. Stadelmann | verslagen door | K. Chiang - S. Hung | 21-16 21-17 |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Eerste ronde | J. Scheiwiller - J. Stadelmann | verslaat | S. Grønbjerg - F. Ravn | 21-18 21-16 |
Tweede ronde | J. Scheiwiller - J. Stadelmann | verslaat | E. Adam - J. Moinard | 21-13 21-15 |
1/16de finales | J. Scheiwiller - J. Stadelmann | verslaat | M. Barth - E. Wåland | 21-10 21-14 |
Achtste finales | J. Scheiwiller - J. Stadelmann | verslagen door | Y. Yacob - A. Wiratama | 21-9 21-16 |