De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Etoile de Bessèges - Tour du Gard - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Etoile de Bessèges - Tour du Gard - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Alès › Alès 11km - 7 Februari 2021Individuele Tijdrit

Image © Étoile de Bessèges. Source : Site officiel de l'Étoile de Bessèges.

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers15:00
2FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:10
3GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers0:21
4BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:29
5FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:31
6POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:34
7ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo0:35
8GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadiers0:38
9GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe0:38
10GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj0:41
11COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo0:44
12FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie0:44
13GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic0:47
14AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:49
15AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:49
16NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:51
17ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma0:51
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:53
19AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos0:55
20FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj0:55
21BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:56
22ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma0:56
23GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:58
24ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma1:00
25FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole1:01
26DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation1:02
27FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:04
28POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos1:04
29BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën1:04
30NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo1:06
31LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:06
32GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1:07
33GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal1:08
34ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)1:09
35COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:09
36FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:11
37BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:11
38BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën1:12
39FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:12
40FRAClément Carisey (FRA)Delko1:12
41DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal1:13
42SUITom Bohli (SUI)Cofidis1:13
43DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)1:13
44FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj1:15
45LUXIvan Centrone (LUX)Xelliss - Roubaix Lille Métropole1:19
46FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:19
47ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:20
48IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:21
49BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:21
50BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation1:21
51LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko1:22
52NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo1:24
53NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:24
54FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole1:24
55SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:26
56BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation1:27
57AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix1:28
58ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal1:28
59FRAJohan Le Bon (FRA)1:28
60FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:29
61GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic1:30
62FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën1:31
63FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën1:31
64FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:31
65SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:32
66FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic1:32
67FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:33
68BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal1:34
69FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation1:34
70POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic1:37
71FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:39
72ITAMauro Finetto (ITA)Delko1:39
73FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:39
74BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe1:40
75NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:41
76ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma1:41
77AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos1:41
78FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis1:41
79BELTom Devriendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42
80GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42
81DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:43
82NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Fenix Development Team1:45
83FRAAlexandre Delettre (FRA)Delko1:47
84BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo1:48
85AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:48
86NORAugust Jensen (NOR)Delko1:48
87FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic1:51
88USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos1:52
89ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers1:52
90BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis1:55
91BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix1:55
92CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma1:56
93NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergie1:56
94FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic1:58
95NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:00
96BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:01
97BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2:03
98FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie2:03
99DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe2:03
100BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:04
101ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko2:04
102FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation2:05
103FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 932:07
104FRAJulien Duval (FRA)AG2R Citroën2:08
105CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation2:09
106BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:10
107ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos2:11
108FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total Direct énergie2:11
109LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis2:15
110BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix2:17
111FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 932:18
112BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal2:20
113BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:20
114SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj2:20
115BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:21
116FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj2:22
117FRAValentin Tabellion (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole2:25
118RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 932:25
119BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix2:39
120NEDLars van den Berg (NED)2:41
121BELMaximilien Picoux (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole2:42
122FRAPierre Barbier (FRA)Delko2:43
123BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole2:45
124NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsic2:46
125NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie2:48
126FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 932:59
127BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:00
128BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTM3:02
129ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos3:03
130FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:06
131FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie3:07
132FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:23
133FRAJason Tesson (FRA)Saint-Michel - Auber 933:26
134BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix3:31
135FRASamy Aurignac (FRA)3:35
DNSGERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden