De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Uitslagen 2021

International Tour of Rhodes 2021

GriekenlandGriekenland - 8 April 2021 - 11 April 2021


Algemeen klassement - 11 April 2021


1NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coop11:04:09
2GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Haus0:04
3BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academy0:08
4GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus0:11
5NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy0:14
6GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus0:17
7CZEDaniel Turek (CZE)0:18
8GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrw0:21
9POLPawel Bernas (POL)zt
10CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
11NORKristian Aasvold (NOR)Team Coop0:23
12SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coop0:24
13GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
14AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
15ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
16BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:25
17USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
18ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Due0:26
19ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20FRAFlorent Castellarnau (FRA)0:27
21CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:32
22ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:35
23ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:37
24GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus0:52
25AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:56
26SLOZiga Groselj (SLO)1:16
27USAGage Hecht (USA)Aevolo1:17
28USAEric Brunner (USA)Aevolo1:27
29GREPeriklis Ilias (GRE)1:31
30SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team3:04
31FRAThomas Acosta (FRA)3:05
32GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)3:06
34GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers3:39
35COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè6:31
36DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop7:03
37ESTKarl Patrick Lauk (EST)7:05
38ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:08
39GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers7:09
40GREDimitrios Christakos (GRE)7:13
41FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk7:15
42POLAdam Stachowiak (POL)zt
43SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica7:16
44GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
45GERSven Thurau (GER)7:17
46ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
47SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica7:19
48FRATristan Delacroix (FRA)7:22
49CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejov7:36
50CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejov7:42
51GERMatthias Mangertseder (GER)7:49
52POLAlan Banaszek (POL)7:50
53NOREirik Lunder (NOR)Team Coop8:00
54GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academy8:34
55GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Haus8:54
56NORDennis Gråsvold (NOR)Team Coop8:59
57AUTMarco Friedrich (AUT)9:03
58SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica9:06
59POLTomasz Budzinski (POL)9:13
60GERFabian Schormaier (GER)9:18
61GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk10:01
62FRAJean Goubert (FRA)10:19
63GREIoannis Iliadis (GRE)10:21
64GERFrederik Raßmann (GER)10:29
65GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus11:20
66BULNikolai Genov (BUL)11:25
67SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica11:27
68NORTord Gudmestad (NOR)Team Coop12:35
69NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academy12:38
70CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team12:43
71FRAMickaël Guichard (FRA)13:17
72FRAStefan Bennett (FRA)13:31
73USAScott McGill (USA)Aevolo14:34
74GREPanagiotis Christopoulos (GRE)14:57
75GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)15:43
76CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team15:55
77GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academy16:45
78USAConor Schunk (USA)Aevolo17:00
79GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Haus17:54
80CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gios18:21
81USAGabriel Shipley (USA)19:43
82CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team19:58
83ROUDaniel Crista (ROU)20:56
84FRAClément Jolibert (FRA)21:05
85USAAidan McNeil (USA)Aevolo21:14
86GREAimiliano Vila (GRE)21:30
87BULYordan Andreev (BUL)21:52
88POLMarceli Boguslawski (POL)22:22
89FRAPaul Hennequin (FRA)22:35
90SUIJan Stöckli (SUI)22:57
91BULMartin Papanov (BUL)24:36
92FRAFlorent Gardella (FRA)26:37
93CYPAlexandros Matsangos (CYP)28:21
94CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejov30:29
95FRAEdouard Bonnefoix (FRA)32:53
96POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikers32:59
97GREPolychronis Tzortzakis (GRE)34:01
98POLNorbert Banaszek (POL)34:03
99GRECharalampos Kastrantas (GRE)34:46
100GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrw36:17
101GREKiriakos Papastamatakis (GRE)36:22
102GREIoannis Vorrias (GRE)36:30
103ROUSerban Luncan (ROU)36:31
104CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team38:28
105AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk41:11
106CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team41:54
107AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordisk41:56
108GERAlbert Gathemann (GER)43:27
109ROUIoan Dobrin (ROU)43:56
110GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers44:29
111NEDRick Nobel (NED)47:47
112BULDeniz Ryustemov (BUL)51:17
113ROUValentin Plesea (ROU)54:03
114SUIDominic Kunz (SUI)1:01:37

Proloog - Rhodes - Rhodes - 1,9 km - 8 April 2021Individuele Tijdrit

Image Rhodes Cycling. Source : Site officiel du Tour de Rhodes.


1POLMarceli Boguslawski (POL)0:02:35
2NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy0:01
3NORDennis Gråsvold (NOR)Team Coopzt
4NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
5DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop0:02
6GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus0:04
7NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
8CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gios0:05
9ROUDaniel Crista (ROU)zt
10NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
11USAGage Hecht (USA)Aevolo0:06
12BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academyzt
13GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
14POLJakub Kaczmarek (POL)zt
15POLAlan Banaszek (POL)0:07
16CZEDaniel Turek (CZE)zt
17GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
18FRAClément Jolibert (FRA)zt
19GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
20NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academyzt
21GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrw0:08
22GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
23GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academyzt
24USAEric Brunner (USA)Aevolozt
25POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
26SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
27GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
28GREPanagiotis Karatsivis (GRE)zt
29ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
31FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:09
32POLAdam Stachowiak (POL)zt
33GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academyzt
34FRAMickaël Guichard (FRA)zt
35ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
36ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
37CANTristan Jussaume (CAN)Aevolozt
38SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
39CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:10
40SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
41NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
42SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
43POLNorbert Banaszek (POL)zt
44GERDominik Bauer (GER)zt
45GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrwzt
46GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
47AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk0:11
48GERSven Thurau (GER)zt
49CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
50GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
51GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
52NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordiskzt
53GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)zt
54POLPawel Bernas (POL)zt
55GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
56GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
57SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coopzt
58GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
59AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
60BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:12
61USAGabriel Shipley (USA)zt
62USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
63ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
65GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
66GREPeriklis Ilias (GRE)zt
67GERMatthias Mangertseder (GER)zt
68SLOZiga Groselj (SLO)zt
69ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70GREDimitrios Christakos (GRE)0:13
71ROUValentin Plesea (ROU)zt
72CYPAlexandros Matsangos (CYP)zt
73AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
74CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
75GREChristos Volikakis (GRE)zt
76FRAThomas Acosta (FRA)zt
77BULNikolai Genov (BUL)zt
78ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
79GERMoritz Plambeck (GER)zt
80GERAlbert Gathemann (GER)zt
81SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
82ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
83USAScott McGill (USA)Aevolozt
84SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystricazt
85AUTMarco Friedrich (AUT)0:14
86GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
87FRAMattis Lebeau (FRA)zt
88ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90FRAFlorent Gardella (FRA)zt
91SUIJan Stöckli (SUI)zt
92FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
93FRAJean Goubert (FRA)0:15
94FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
95POLTomasz Budzinski (POL)zt
96SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
97FRAJoffrey Degueurce (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
98GREKiriakos Papastamatakis (GRE)zt
99CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
100FRATristan Delacroix (FRA)0:16
101FRAStefan Bennett (FRA)zt
102USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
103GREAimiliano Vila (GRE)zt
104FRAAntony Rolant (FRA)zt
105SUIJan André Freuler (SUI)zt
106POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejovzt
107BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:17
108GERFrederik Raßmann (GER)zt
109GREIoannis Iliadis (GRE)zt
110GREPanagiotis Christopoulos (GRE)zt
111BULMartin Papanov (BUL)0:18
112CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
113ROUIoan Dobrin (ROU)0:19
114CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
115GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
116ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
117GREIoannis Bilias (GRE)zt
118GREAlexandros Avdelas (GRE)zt
119CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
120SUIDominic Kunz (SUI)zt
121GEROle Theiler (GER)zt
122CYPKonstantinos Pavlides (CYP)0:20
123GERFabian Schormaier (GER)zt
124SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
125USAConor Schunk (USA)Aevolozt
126NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordiskzt
127GREStamatios Savvakis (GRE)0:21
128GREIakovos Kouros (GRE)zt
129FRABoris Orlhac (FRA)zt
130COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
131CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
132BULGeorgi Lumparov (BUL)0:22
133CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
134BULDeniz Ryustemov (BUL)0:23
135GREIoannis Vorrias (GRE)zt
136FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
137GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
138BELNiels Verdijck (BEL)zt
139GREAndreas Triantafillou (GRE)zt
140CZEJakub Hník (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
141FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling0:24
142ROUSerban Luncan (ROU)zt
143GRETheodoros Marosoulis (GRE)zt
144CYPStavros Theophanous (CYP)zt
145BULYordan Andreev (BUL)zt
146GREIoannis Karris (GRE)0:25
147FRAPaul Hennequin (FRA)zt
148BULStanislav Grabchev (BUL)zt
149GREEpameinondas Palikaras (GRE)zt
150SUIMarco Hässig (SUI)zt
151NEDRick Nobel (NED)zt
152FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling0:26
153SUIDaniel Humm (SUI)zt
154GREEvangelos Ntegiannis (GRE)0:27
155ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
156GRENikolaos Zegklis (GRE)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
157AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordisk0:28
158GREPanagiotis Xouris (GRE)0:30
159CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
160SUIJan Steiner (SUI)0:32
161GREKonstantinos Ntanovasilis (GRE)zt
162CYPChristos Philokyprou (CYP)0:33
163GREChristos Skylodimos (GRE)0:35
164GRECharalampos Kastrantas (GRE)0:46
165GREIoannis Mastrosavvakis (GRE)0:50
166CYPKostantinos Thymides (CYP)1:15
167GREIoannis Kiriakidis (GRE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Rhodes - Rhodes - 138,5 km - 9 April 2021Sprint

Image Rhodes Cycling. Source : Site officiel du Tour de Rhodes.


1GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Haus3:18:32
2GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
3GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
4ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
5BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academyzt
6ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
7DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
8GERFabian Schormaier (GER)zt
9SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
10GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
11GERSven Thurau (GER)zt
12POLAlan Banaszek (POL)zt
13SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
14BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
15BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
16ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
18GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
19FRATristan Delacroix (FRA)zt
20NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
21NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
22AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
23AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
24CZEDaniel Turek (CZE)zt
25POLJakub Kaczmarek (POL)zt
26ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
27NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academyzt
28SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
29CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
30NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
31GREPanagiotis Karatsivis (GRE)zt
32SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coopzt
33NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academyzt
34GREDimitrios Christakos (GRE)zt
35GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
36CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
37ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
38POLPawel Bernas (POL)zt
39FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
40CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gioszt
41BULNikolai Genov (BUL)zt
42GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
43GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)zt
44GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
45CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
46FRAMickaël Guichard (FRA)zt
47COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
49NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
50SLOZiga Groselj (SLO)zt
51SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
52ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
53ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54FRABoris Orlhac (FRA)zt
55FRAThomas Acosta (FRA)zt
56SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
57POLAdam Stachowiak (POL)zt
58GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
59USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
60GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academyzt
61GERDominik Bauer (GER)zt
62ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
63ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
64NORDennis Gråsvold (NOR)Team Coopzt
65POLTomasz Budzinski (POL)zt
66POLMarceli Boguslawski (POL)zt
67POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
68GERMatthias Mangertseder (GER)zt
69GREPanagiotis Christopoulos (GRE)0:17
70GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Haus0:41
71USAGage Hecht (USA)Aevolo1:00
72GREIoannis Iliadis (GRE)1:06
73GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academyzt
74FRAJean Goubert (FRA)zt
75USAEric Brunner (USA)Aevolozt
76CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
77GREAimiliano Vila (GRE)zt
78GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
79AUTMarco Friedrich (AUT)zt
80GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
81GREPeriklis Ilias (GRE)zt
82GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
83FRAMattis Lebeau (FRA)zt
84SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
85USAScott McGill (USA)Aevolozt
86FRAStefan Bennett (FRA)zt
87CZEJakub Hník (CZE)Tufo - Pardus Prostejov1:06
88GERFrederik Raßmann (GER)1:14
89CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team1:56
90BULMartin Papanov (BUL)zt
91GRENikolaos Zegklis (GRE)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling2:54
92USAGabriel Shipley (USA)zt
93CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
94CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team7:27
95BULGeorgi Lumparov (BUL)11:09
96CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team13:45
97GREKiriakos Papastamatakis (GRE)zt
98BULDeniz Ryustemov (BUL)zt
99CYPAlexandros Matsangos (CYP)zt
100SUIJan Stöckli (SUI)zt
101CYPKonstantinos Pavlides (CYP)zt
102GREIoannis Bilias (GRE)zt
103NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordiskzt
104CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
105CANTristan Jussaume (CAN)Aevolozt
106GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrwzt
107ROUSerban Luncan (ROU)zt
108ROUIoan Dobrin (ROU)zt
109USAConor Schunk (USA)Aevolozt
110GREIoannis Vorrias (GRE)zt
111GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
112ROUDaniel Crista (ROU)zt
113FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
114FRAAntony Rolant (FRA)zt
115POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejovzt
116SUIMarco Hässig (SUI)zt
117POLNorbert Banaszek (POL)zt
118SUIJan André Freuler (SUI)zt
119FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
120BULYordan Andreev (BUL)zt
121AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordiskzt
122FRAPaul Hennequin (FRA)13:52
123CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
124FRAFlorent Gardella (FRA)zt
125NEDRick Nobel (NED)zt
126USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
127GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
128FRAClément Jolibert (FRA)zt
129AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk20:52
130GERAlbert Gathemann (GER)zt
131ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
132ROUAdi Narcis Marcu (ROU)24:09
133GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
134SUIDominic Kunz (SUI)zt
135FRAJoffrey Degueurce (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
136GREChristos Volikakis (GRE)zt
137NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordiskzt
138GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
139GREAndreas Triantafillou (GRE)zt
140GREPanagiotis Xouris (GRE)zt
141ROUValentin Plesea (ROU)zt
142CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
143FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
144GEROle Theiler (GER)zt
145GERMoritz Plambeck (GER)zt
146CYPChristos Philokyprou (CYP)25:17
147GREIoannis Karris (GRE)32:36
148BULStanislav Grabchev (BUL)zt
149BELNiels Verdijck (BEL)zt
150GREChristos Skylodimos (GRE)33:51
151GRETheodoros Marosoulis (GRE)35:34
152CYPKostantinos Thymides (CYP)zt
153GREAlexandros Avdelas (GRE)
154GREEpameinondas Palikaras (GRE)
155CYPStavros Theophanous (CYP)
156GREIoannis Mastrosavvakis (GRE)
157GREKonstantinos Ntanovasilis (GRE)
158FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk
159SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica
160SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica
OTLSUIJan Steiner (SUI)-
OTLCZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov-
OTLGREEvangelos Ntegiannis (GRE)-
OTLSUIDaniel Humm (SUI)-
OTLGREStamatios Savvakis (GRE)-
OTLGREIakovos Kouros (GRE)-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Rhodes - Rhodes - 150 km - 10 April 2021Sprint

Image Rhodes Cycling. Source : Site officiel du Tour de Rhodes.


1GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Haus3:51:34
2NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
3BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academyzt
4ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
5GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
6NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
7GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
8CZEDaniel Turek (CZE)zt
9ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
11FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
12CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
13NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academyzt
14USAGage Hecht (USA)Aevolozt
15ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
16POLPawel Bernas (POL)zt
17USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
18ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
19SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coopzt
20USAEric Brunner (USA)Aevolozt
21CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
22COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
23GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
24GREPeriklis Ilias (GRE)zt
25AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
26GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
27ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:08
28AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:13
29GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus0:20
30SLOZiga Groselj (SLO)0:30
31BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw2:42
32SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
33USAConor Schunk (USA)Aevolozt
34FRAThomas Acosta (FRA)zt
35GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
36GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)zt
37ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:52
38CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejov6:10
39GREDimitrios Christakos (GRE)zt
40FRAPaul Hennequin (FRA)6:13
41GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk6:39
42SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica6:53
43GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academyzt
44SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
45GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
46ROUDaniel Crista (ROU)zt
47SUIJan Stöckli (SUI)zt
48GERMatthias Mangertseder (GER)zt
49CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
50POLAlan Banaszek (POL)zt
51SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
52BULYordan Andreev (BUL)zt
53BULNikolai Genov (BUL)zt
54FRAJean Goubert (FRA)zt
55FRATristan Delacroix (FRA)zt
56NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
57SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
58GERSven Thurau (GER)zt
59POLTomasz Budzinski (POL)zt
60ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
61DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
62GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
63ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
65USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
66AUTMarco Friedrich (AUT)zt
67GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
68NORDennis Gråsvold (NOR)Team Coopzt
69FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
70GERFabian Schormaier (GER)zt
71POLAdam Stachowiak (POL)zt
72GERFrederik Raßmann (GER)zt
73GREIoannis Iliadis (GRE)zt
74FRAClément Jolibert (FRA)zt
75CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team12:07
76CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
77GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)12:18
78GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
79NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academyzt
80CYPAlexandros Matsangos (CYP)zt
81GREPanagiotis Christopoulos (GRE)zt
82GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academyzt
83USAGabriel Shipley (USA)zt
84CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
85CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
86FRAFlorent Gardella (FRA)zt
87GERDominik Bauer (GER)zt
88NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
89POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
90USAScott McGill (USA)Aevolozt
91FRAMickaël Guichard (FRA)zt
92FRAStefan Bennett (FRA)zt
93AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk18:03
94GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
95GREAimiliano Vila (GRE)zt
96GREIoannis Vorrias (GRE)zt
97GREKiriakos Papastamatakis (GRE)zt
98FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
99GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrwzt
100GERAlbert Gathemann (GER)zt
101GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
102GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
103POLNorbert Banaszek (POL)zt
104BULMartin Papanov (BUL)zt
105POLMarceli Boguslawski (POL)zt
106ROUSerban Luncan (ROU)zt
107CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gioszt
108CANTristan Jussaume (CAN)Aevolo23:24
109CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
110BULDeniz Ryustemov (BUL)zt
111SUIDominic Kunz (SUI)zt
112AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordiskzt
113GREAndreas Triantafillou (GRE)zt
114CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
115ROUValentin Plesea (ROU)23:31
116NEDRick Nobel (NED)23:37
117ROUIoan Dobrin (ROU)27:47
118GRENikolaos Zegklis (GRE)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling
119GRETheodoros Marosoulis (GRE)
120GREPanagiotis Karatsivis (GRE)
121ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academy
122GREChristos Skylodimos (GRE)
123POLJakub Kaczmarek (POL)
124CYPChristos Philokyprou (CYP)
125FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling
126FRAMattis Lebeau (FRA)
127GREIoannis Bilias (GRE)
128BULGeorgi Lumparov (BUL)
129GEROle Theiler (GER)
130CYPKostantinos Thymides (CYP)
131GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling
132ROUAdi Narcis Marcu (ROU)
133NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk
134BULStanislav Grabchev (BUL)
135CZEJakub Hník (CZE)Tufo - Pardus Prostejov
136SUIJan André Freuler (SUI)
137FRAJoffrey Degueurce (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling
138ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)
139NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk
140GREPanagiotis Xouris (GRE)
141CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov
142SUIMarco Hässig (SUI)
143FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling
144GERMoritz Plambeck (GER)
145SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica
146GREIoannis Karris (GRE)
147GREChristos Volikakis (GRE)
148POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejov
149FRABoris Orlhac (FRA)
150BELNiels Verdijck (BEL)
151CYPKonstantinos Pavlides (CYP)
OTLFRAAntony Rolant (FRA)-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Rhodes - Rhodes - 153,5 km - 11 April 2021Sprint

Image Rhodes Cycling. Source : Site officiel du Tour de Rhodes.


1ESTKarl Patrick Lauk (EST)3:51:41
2NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
3BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academyzt
4SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
5GERSven Thurau (GER)zt
6GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
7ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
9FRATristan Delacroix (FRA)zt
10BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
11POLPawel Bernas (POL)zt
12ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13FRAFlorent Gardella (FRA)zt
14USAGage Hecht (USA)Aevolozt
15CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gioszt
16CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
17FRAClément Jolibert (FRA)zt
18SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
19GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
20SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
21CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
22GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
23AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
24GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
25CZEDaniel Turek (CZE)zt
26GREPeriklis Ilias (GRE)zt
27GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
28USAEric Brunner (USA)Aevolozt
29NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academyzt
30ROUDaniel Crista (ROU)zt
31ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
33POLAdam Stachowiak (POL)zt
34GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
35USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
37CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
38GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)zt
39CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
40NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
41USAConor Schunk (USA)Aevolozt
42SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coopzt
43NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
44CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
45CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
46FRAThomas Acosta (FRA)zt
47GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
48FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
49USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
50GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
51DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
52ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
53NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academyzt
54ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:10
55GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academy0:13
56AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:17
57SLOZiga Groselj (SLO)0:21
58GERMatthias Mangertseder (GER)0:31
59AUTMarco Friedrich (AUT)0:37
60POLAlan Banaszek (POL)zt
61GREDimitrios Christakos (GRE)zt
62GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
63FRAMickaël Guichard (FRA)zt
64FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
65BULYordan Andreev (BUL)zt
66FRAStefan Bennett (FRA)0:44
67USAScott McGill (USA)Aevolozt
68NOREirik Lunder (NOR)Team Coop0:53
69CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:56
70GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
71CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team1:07
72GRECharalampos Kastrantas (GRE)1:52
73SUIJan Stöckli (SUI)zt
74SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
75GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
76POLNorbert Banaszek (POL)zt
77CYPAlexandros Matsangos (CYP)zt
78GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
79GERFrederik Raßmann (GER)zt
80GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
81AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
82GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
83GREIoannis Iliadis (GRE)zt
84GREAimiliano Vila (GRE)zt
85GREPanagiotis Christopoulos (GRE)zt
86NORDennis Gråsvold (NOR)Team Coopzt
87ROUIoan Dobrin (ROU)zt
88FRAPaul Hennequin (FRA)zt
89GERFabian Schormaier (GER)zt
90FRAJean Goubert (FRA)zt
91POLTomasz Budzinski (POL)zt
92GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academy4:06
93GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
94GREIoannis Vorrias (GRE)zt
95CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
96POLMarceli Boguslawski (POL)zt
97AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordiskzt
98BULNikolai Genov (BUL)zt
99GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrwzt
100CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
101GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
102GREKiriakos Papastamatakis (GRE)zt
103ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104USAGabriel Shipley (USA)zt
105ROUSerban Luncan (ROU)zt
106SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
107GERAlbert Gathemann (GER)zt
108BULMartin Papanov (BUL)zt
109ROUValentin Plesea (ROU)5:57
110COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111NEDRick Nobel (NED)8:40
112SUIDominic Kunz (SUI)13:32
113BULDeniz Ryustemov (BUL)zt
114GREAndreas Triantafillou (GRE)
114POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikers20:20
115CANTristan Jussaume (CAN)Aevolo
116GERDominik Bauer (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden