De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cro Race - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cro Race - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2021

Uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Samobor - Zagreb 156,5km - 3 Oktober 2021Sprint

Image © Top Sport Events. Source : Site officiel de la Cro Race.

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team3:23:03
2GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
3NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
4AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange0:05
5ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
6BELMilan Menten (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
7NEDOlav Kooij (NED)zt
8ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
9ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10POLJakub Kaczmarek (POL)zt
11SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
12ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
13POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
14SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
15NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
16FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
17ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
19ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
21NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
22GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
23POLMarceli Boguslawski (POL)zt
24NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
25AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
26ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
27SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil0:23
28ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
29BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
30GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
31NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
32NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
33GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
34LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
35KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
36POLTomasz Budzinski (POL)zt
37ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38SLOZiga Groselj (SLO)zt
39AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
40AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
41GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:30
42BELLaurens Huys (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB0:35
43POLPiotr Brozyna (POL)0:42
44AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:44
45POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats1:12
46POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
47CROFran Miholjevic (CRO)Cycling Team Friuli ASDzt
48RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
49CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
50AUTMarco Friedrich (AUT)1:17
51POLMarcin Budzinski (POL)1:55
52CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
53BELKenny Molly (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB2:24
54GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik2:32
55GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
56BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamen3:05
57SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious3:18
58AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Grazzt
59ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
60AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
61ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
62ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
64ITARiccardo Carretta (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
65ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
66AUTMaximilian Kuen (AUT)Vorarlberg3:21
67NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team3:40
68NORTorstein Træen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
69NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
70SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
71SUIManuel Bösch (SUI)3:50
72POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats4:08
73DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Team4:17
74NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team4:20
75SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil4:25
76ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
77ITAAndrea Debiasi (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
78ITAEdoardo Sandri (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
79AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
80ITADavide De Cassan (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
81AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
82SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
83SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobilzt
84GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
85ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
86ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Developmentzt
87ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
88CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
89SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
90POLAdam Stachowiak (POL)zt
91LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
92BELQuentin Venner (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
93ISRYuval Ben Moshe (ISR)Israel Cycling Academyzt
94ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
95CANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academyzt
96AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academyzt
97SLOAndi Bajc (SLO)zt
98COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
99ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
100ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
101GERMartin Meiler (GER)Vorarlbergzt
102SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
103ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
105ITANicolo Buratti (ITA)zt
106ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
107NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
108GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
109AUSKelland O'Brien (AUS)zt
110AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
DNFESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma-
DNFAUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Graz-
DNSITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden