De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Colombia - Bogotá - 3 April 2021 - 11 April 2021 - Gravel
11 Apr - 17h05 | Maria Camila Osorio Serrano | verslaat | Tamara Zidansek | 5-7 6-3 6-4 |
Maria Camila Osorio Serrano | verslaat | Harmony Tan | 6-1 6-2 | |
10 Apr - 17h00 | Tamara Zidansek | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-3 7-5 |
9 Apr - 17h05 | Tamara Zidansek | verslaat | Sara Errani | 6-3 6-4 |
9 Apr - 18h45 | Maria Camila Osorio Serrano | verslaat | Stefanie Vögele | 6-3 7-5 |
9 Apr - 21h00 | Viktoriya Tomova | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 5-7 6-2 6-4 |
9 Apr - 23h40 | Harmony Tan | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-1 6-4 |
7 Apr - 17h10 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Jasmine Paolini | 2-6 6-4 6-2 |
7 Apr - 17h10 | Viktoriya Tomova | verslaat | Yafan Wang | 6-3 6-3 |
7 Apr - 18h30 | Nuria Parrizas Diaz | verslaat | Arantxa Rus | 7-6 2-6 6-1 |
7 Apr - 18h30 | Sara Errani | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-4 6-4 |
7 Apr - 20h00 | Stefanie Vögele | verslaat | Saisai Zheng | 6-4 6-1 |
8 Apr - 17h05 | Tamara Zidansek | verslaat | Giulia Gatto-Monticone | 6-2 6-3 |
8 Apr - 18h35 | Maria Camila Osorio Serrano | verslaat | Tereza Martincova | 6-3 6-3 |
8 Apr - 20h30 | Harmony Tan | verslaat | Daniela Seguel | 6-4 7-6 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
4 Apr - 17h05 | Daniela Seguel | verslaat | Katharina Gerlach | 6-1 6-1 |
4 Apr - 17h05 | Chloé Paquet | verslaat | Robin Anderson | 3-6 6-3 6-2 |
4 Apr - 18h25 | Harmony Tan | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-2 6-2 |
4 Apr - 19h30 | Nuria Parrizas Diaz | verslaat | Marina Melnikova | 7-6 4-6 6-1 |
4 Apr - 20h10 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Yuliana Monroy | 6-0 6-0 |
4 Apr - 22h20 | Giulia Gatto-Monticone | verslaat | Marie Benoit | 4-6 7-5 6-3 |
3 Apr - 17h05 | Chloé Paquet | verslaat | Antonia Samudio | 6-2 6-3 |
3 Apr - 17h05 | Katharina Gerlach | verslaat | Clara Burel | 6-3 1-6 6-4 |
3 Apr - 17h10 | Daniela Seguel | verslaat | Danielle Lao | 6-1 6-2 |
3 Apr - 17h10 | Robin Anderson | verslaat | Paula Kania-Chodun | 6-1 6-4 |
3 Apr - 18h35 | Dalila Jakupovic | verslaat | Arina Rodionova | 6-4 7-6 |
3 Apr - 18h40 | Marina Melnikova | verslaat | Katarzyna Piter | 7-5 6-0 |
3 Apr - 18h40 | Yuliana Monroy | verslaat | Natalija Kostic | 7-6 2-6 6-4 |
3 Apr - 19h30 | Nuria Parrizas Diaz | verslaat | Mariana Manyoma Velasquez | 4-6 6-3 6-0 |
3 Apr - 20h20 | Harmony Tan | verslaat | Yana Sizikova | 6-1 4-6 6-4 |
3 Apr - 20h35 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Carol Zhao | 6-0 6-0 |
3 Apr - 20h55 | Giulia Gatto-Monticone | verslaat | Kelly Loana Vargas Gonzalez | 6-3 6-0 |
3 Apr - 21h40 | Marie Benoit | verslaat | Mariam Bolkvadze | 6-4 6-0 |