De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Saint-Malo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Saint-Malo 2021

FrankrijkFrankrijk - Saint-Malo - 3 Mei 2021 - 9 Mei 2021 - Hardcourt


Finale

9 Mei - 15h35Viktorija GolubicverslaatJasmine Paolini6-1 6-3


Halve Finale

8 Mei - 14h05Jasmine PaoliniverslaatVarvara Gracheva6-3 6-1
8 Mei - 15h40Viktorija GolubicverslaatHarmony Tan7-6 6-3


Kwartfinales

7 Mei - 11h05Jasmine PaoliniverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 7-5
7 Mei - 12h50Viktorija GolubicverslaatAliaksandra Sasnovich6-1 6-0
7 Mei - 13h05Varvara GrachevaverslaatRebecca Peterson6-4 6-0
7 Mei - 15h10Harmony TanverslaatAliona Bolsova Zadoinov7-6 6-0


Achtste finales

5 Mei - 11h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-3 5-7 6-4
5 Mei - 12h40Viktorija GolubicverslaatGreet Minnen6-4 4-6 7-6
5 Mei - 14h10Harmony TanverslaatArantxa Rus6-4 6-2
5 Mei - 16h15Aliona Bolsova ZadoinovverslaatOcéane Dodin5-7 7-5 7-5
5 Mei - 18h55Jasmine PaoliniverslaatNina Stojanovic4-6 6-2 6-1
6 Mei - 13h10Rebecca PetersonverslaatAnna Kalinskaya4-6 6-4 4-0 ab.
6 Mei - 13h10Aliaksandra SasnovichverslaatTamara Zidansek7-6 6-3
6 Mei - 15h10Varvara GrachevaverslaatViktoriya Tomova6-4 5-5 ab.


1/16de finales

3 Mei - 12h40Viktorija GolubicverslaatClara Burel6-2 7-6
3 Mei - 13h30Anna Karolína SchmiedlováverslaatAlison Van Uytvanck2-6 7-5 6-3
3 Mei - 14h45Océane DodinverslaatAlizé Cornet7-5 6-7 6-1
3 Mei - 16h25Aliona Bolsova ZadoinovverslaatMatteo Trevisan6-2 6-4
3 Mei - 17h45Kateryna Baindl-KozlovaverslaatDiane Parry6-2 6-3
3 Mei - 18h00Harmony TanverslaatYafan Wang6-4 4-6 6-3
4 Mei - 11h05Arantxa RusverslaatMargarita Gasparyan6-7 6-1 6-4
4 Mei - 11h05Tamara ZidansekverslaatTereza Martincova6-7 6-2 6-1
4 Mei - 11h05Greet MinnenverslaatLuisa Stefani6-4 3-6 6-4
4 Mei - 13h40Varvara GrachevaverslaatClara Tauson3-6 6-3 6-3
4 Mei - 13h55Nina StojanovicverslaatStefanie Vögele6-3 1-6 6-4
4 Mei - 14h20Jasmine PaoliniverslaatElsa Jacquemot7-5 5-7 6-2
4 Mei - 16h30Viktoriya TomovaverslaatChristina McHale6-4 2-6 6-2
4 Mei - 16h40Rebecca PetersonverslaatXiyu Wang4-6 6-4 7-5
4 Mei - 16h45Aliaksandra SasnovichverslaatTessah Andrianjafitrimo7-5 0-6 7-5
4 Mei - 19h20Anna KalinskayaverslaatAmandine Hesse6-0 4-6 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

3 Mei - 11h00Xiyu Wang-Luisa StefaniGeannuleerd
3 Mei - 11h05Clara TausonverslaatAmandine Hesse6-2 6-4
3 Mei - 11h05Tessah AndrianjafitrimoverslaatEmily Webley-Smith2-6 6-2 6-4
3 Mei - 11h05Viktoriya TomovaverslaatVivian Heisen4-6 7-5 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Clara Tauson Bye
2 Mei - 11h10Amandine HesseverslaatJulia Lohoff-Wachaczyk6-4 6-1
Viktoriya Tomova Bye
2 Mei - 12h25Vivian HeisenverslaatLeonie Kung3-6 6-4 6-2
Xiyu Wang Bye
2 Mei - 13h10Luisa StefaniverslaatKurumi Nara6-1 1-6 6-4
2 Mei - 12h30Emily Webley-SmithverslaatKateryna Baindl-Kozlovaw.o.
2 Mei - 14h20Tessah AndrianjafitrimoverslaatYana Sizikova4-6 6-0 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden