De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Palermo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Palermo 2021

ItaliëItalië - 17 Juli 2021 - 25 Juli 2021 - Gravel


Finale

25 Jul - 19h40Danielle Rose CollinsverslaatElena Gabriela Ruse6-4 6-2


Halve Finale

Danielle Rose CollinsverslaatShuai Zhang6-4 6-3
24 Jul - 17h00Elena Gabriela RuseverslaatOcéane Dodin6-7 7-6 6-1


Kwartfinales

23 Jul - 16h00Océane DodinverslaatJaqueline Adina Cristian6-7 6-3 6-4
23 Jul - 18h30Shuai ZhangverslaatOlga Danilovic4-6 6-3 7-6
23 Jul - 21h40Elena Gabriela RuseverslaatLucia Bronzetti6-4 7-5
23 Jul - 23h50Danielle Rose CollinsverslaatAstra Sharma6-1 6-4


Achtste finales

21 Jul - 16h05Elena Gabriela RuseverslaatJil Belen Teichmannw.o.
21 Jul - 17h15Océane DodinverslaatVitalia Diatchenko7-6 6-4
21 Jul - 20h05Lucia BronzettiverslaatGrace Min6-3 6-1
21 Jul - 22h25Jaqueline Adina CristianverslaatQinwen Zheng6-1 6-4
22 Jul - 16h05Astra SharmaverslaatNatalia Vikhlyantseva6-4 7-5
22 Jul - 18h10Olga DanilovicverslaatKatarina Zavatska7-6 7-5
22 Jul - 20h55Danielle Rose CollinsverslaatMaddison Inglis6-4 6-1
22 Jul - 22h25Shuai ZhangverslaatFrancesca Di Lorenzo6-1 6-2


1/16de finales

20 Jul - 20h00Danielle Rose CollinsverslaatKatharina Gerlach7-5 6-3
19 Jul - 21h35Maddison InglisverslaatGiulia Gatto-Monticone6-2 6-3
Natalia VikhlyantsevaverslaatLeonie Kung6-3 6-2
20 Jul - 21h50Astra SharmaverslaatLucrezia Stefanini6-4 1-6 6-3
20 Jul - 18h05Shuai ZhangverslaatCristina Bucsa7-5 6-3
20 Jul - 17h45Francesca Di LorenzoverslaatValeria Savinykh7-5 6-3
20 Jul - 16h05Katarina ZavatskaverslaatLizette Cabrera6-2 6-3
20 Jul - 17h45Olga DanilovicverslaatKamilla Rakhimova3-6 6-2 6-2
20 Jul - 16h05Lucia BronzettiverslaatViktoriya Tomova6-4 6-1
Grace MinverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 6-4
20 Jul - 16h05Elena Gabriela RuseverslaatMandy Minella6-3 6-1
Jil Belen TeichmannverslaatMarina Bassols Ribera3-6 6-4 6-1
Océane DodinverslaatAlexandra Dulgheru6-3 6-2
Vitalia DiatchenkoverslaatJulia Grabher6-3 7-6
Jaqueline Adina CristianverslaatNuria Brancaccio2-6 6-3 6-4
19 Jul - 21h10Qinwen ZhengverslaatLudmilla Samsonova6-3 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Jul - 16h00Marina Bassols RiberaverslaatMartina Di Giuseppe7-6 7-6
18 Jul - 16h10Elena Gabriela RuseverslaatCamilla Rosatello6-1 6-0
18 Jul - 17h40Qinwen ZhengverslaatMelania Delai6-2 6-1
18 Jul - 19h50Katharina GerlachverslaatDespina Papamichail6-4 2-6 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Jul - 16h10Camilla RosatelloverslaatVictoria Duval6-4 4-6 7-5
17 Jul - 16h10Qinwen ZhengverslaatLouisa Chirico6-2 6-0
17 Jul - 17h30Melania DelaiverslaatSamantha Murray Sharan2-6 6-3 6-2
17 Jul - 18h40Katharina GerlachverslaatLisa Pigato7-5 7-6
17 Jul - 19h35Elena Gabriela RuseverslaatJasmin Jebawy6-1 6-3
17 Jul - 20h55Marina Bassols RiberaverslaatFederica Bilardo6-0 6-1
17 Jul - 21h10Martina Di GiuseppeverslaatQuinn Gleason6-1 6-3
17 Jul - 21h35Despina PapamichailverslaatDalila Spiteri3-6 7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden