De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Australië - 19 December 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Adelaide van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mayar Sherif | 6-2 7-5 | |
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elina Avanesyan | 6-2 6-3 | |
Nottingham van 10 Juni tot 18 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Olivia Gadecki | 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Brisbane van 4 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Whitney Osuigwe | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marie Bouzkova | 7-5 6-4 | |
Hobart van 11 Januari tot 19 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Caroline Garcia | 4-6 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Kristyna Pliskova | 4-6 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Elena Rybakina | 6-7 7-6 7-5 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ann Li | 7-6 7-6 | |
Acapulco van 22 Februari tot 1 Maart 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Leylah Annie Fernandez | 6-3 6-1 | |
Monterrey van 29 Februari tot 8 Maart 2020 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-3 6-2 | |
US Open Dames van 31 Augustus tot 13 September 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Danka Kovinic | 6-4 3-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 19 Nederlagen
Brisbane van 2 Januari tot 8 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julia Boserup | 4-6 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aleksandra Krunic | 6-4 7-5 | |
Hobart van 9 Januari tot 15 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Misaki Doi | 6-4 5-7 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Jana Fett | 6-1 6-3 | |
Australian Open Dames van 12 Januari tot 28 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 7-5 6-2 | |
Taiwan Open van 30 Januari tot 5 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Chang Liu | 6-4 6-2 | |
Kuala Lumpur van 27 Februari tot 5 Maart 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalila Jakupovic | 6-3 4-6 6-1 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Valentini Grammatikopoulou | 6-4 6-3 | |
Nottingham van 12 Juni tot 18 Juni 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Caitlin Whoriskey | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Grace Min | 5-7 6-4 6-4 | |
Birmingham van 19 Juni tot 25 Juni 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fanny Stollar | 6-4 1-6 6-4 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tereza Smitkova | 6-2 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tamara Korpatsch | 6-3 6-3 | |
Stanford van 29 Juli tot 6 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Abigail Spears | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 4-6 6-3 6-4 | |
Montreal/Toronto van 5 Augustus tot 13 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jennifer Brady | 6-3 4-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-4 6-2 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ipek Soylu | 6-3 6-0 | |
Tokio - Japan Open van 11 September tot 17 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arantxa Rus | 6-2 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Miharu Imanishi | 2-6 6-4 6-0 | |
Guangzhou van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aleksandrina Naydenova | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Pemra Ozgen | 6-3 4-6 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Xinyu Gao | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Anett Kontaveit | 6-0 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Evgeniya Rodina | 6-1 7-6 | |
Tashkent van 25 September tot 1 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 6-3 2-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ana Bogdan | 6-1 2-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Ekaterina Alexandrova | 7-6 6-2 | |
Peking van 28 September tot 8 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carina Witthöft | 6-0 6-2 | |
Hong-Kong van 9 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Shuko Aoyama | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Caroline Wozniacki | w.o. | |
Kwartfinales | verslagen door | Daria Saville-Gavrilova | 6-1 3-6 6-4 | |
Taipei van 13 November tot 19 November 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sara Errani | 3-6 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Eri Hozumi | 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Arantxa Rus | 6-1 6-0 | |
Mumbai van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Peangtarn Plipuech | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Freya Christie | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Elizaveta Kulichkova | 6-1 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bozovic - L. Cabrera | verslagen door | N. Kichenok - K. Zimmermann | 6-4 6-3 |
Australian Open Gemengd Dubbel van 20 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | L. Cabrera - J. Smith | verslaat | K. Zimmermann - T. Pütz | 7-5 6-3 |
Achtste finales | L. Cabrera - J. Smith | verslaat | G. Dabrowski - M. Purcell | 2-6 7-5 10-7 |
Kwartfinales | L. Cabrera - J. Smith | verslagen door | L. Stefani - R. Matos | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Cabrera - P. Hon | verslaat | L. Fernandez - E. Routliffe | 6-3 6-1 |
1/16de finales | L. Cabrera - P. Hon | verslagen door | S. Aoyama - E. Shibahara | 6-3 6-2 |
Australian Open Gemengd Dubbel van 20 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | L. Cabrera - A. Bolt | verslagen door | E. Routliffe - M. Venus | 6-7 7-5 13-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Cabrera - M. Inglis | verslaat | R. Voracova - Y. Wang | 7-6 4-6 7-6 |
1/16de finales | L. Cabrera - M. Inglis | verslagen door | S. Aoyama - E. Shibahara | 5-7 7-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 20 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Aiava - L. Cabrera | verslagen door | L. Davis - V. Golubic | 7-6 1-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 14 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Cabrera - J. Fourlis | verslagen door | I. Begu - M. Buzarnescu | 7-5 3-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Gemengd Dubbel van 19 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Cabrera - A. Bolt | verslagen door | G. Dabrowski - M. Pavic | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 20 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bai - L. Cabrera | verslagen door | A. Beck - A. Sevastova | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | L. Cabrera - Z. Hives | verslagen door | K. Boulter - I. Jorovic | 7-6 7-5 |