De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tashkent - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tashkent - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oezbekistan

Volledige uitslagen

Tashkent 2019

OezbekistanOezbekistan - Tashkent - 21 September 2019 - 29 September 2019 - Hardcourt


Finale

28 Sep - 10h10Alison Van UytvanckverslaatSorana Cirstea6-2 4-6 6-4


Halve Finale

27 Sep - 08h10Sorana CirsteaverslaatKatarina Zavatska6-0 6-3
27 Sep - 09h35Alison Van UytvanckverslaatKristyna Pliskova6-3 7-5


Kwartfinales

26 Sep - 07h10Katarina ZavatskaverslaatAnna Kalinskaya6-0 6-2
26 Sep - 08h20Sorana CirsteaverslaatDanka Kovinic7-5 5-7 6-1
26 Sep - 11h00Kristyna PliskovaverslaatViktoria Kuzmova6-3 6-4
26 Sep - 12h30Alison Van UytvanckverslaatPauline Parmentier6-2 6-4


Achtste finales

25 Sep - 07h10Katarina ZavatskaverslaatTereza Martincova6-4 6-4
25 Sep - 07h10Viktoria KuzmovaverslaatGreet Minnen5-7 6-3 7-6
25 Sep - 08h10Anna KalinskayaverslaatTatjana Maria3-6 7-5 6-2
25 Sep - 09h00Danka KovinicverslaatMargarita Gasparyan7-5 6-4
25 Sep - 09h55Alison Van UytvanckverslaatMonica Niculescu6-2 6-1
25 Sep - 10h40Kristyna PliskovaverslaatKatarzyna Kawa7-5 3-6 6-4
25 Sep - 11h05Sorana CirsteaverslaatYsaline Bonaventure3-6 6-3 7-5
25 Sep - 11h20Pauline ParmentierverslaatTimea Babos2-6 6-4 6-3


1/16de finales

23 Sep - 07h10Katarzyna KawaverslaatVitalia Diatchenko7-5 6-3
23 Sep - 07h10Anna KalinskayaverslaatHarriet Dart6-4 6-4
23 Sep - 07h10Sorana CirsteaverslaatDenisa Allertova6-1 6-4
23 Sep - 08h35Danka KovinicverslaatSabina Sharipova6-0 5-7 6-2
23 Sep - 08h55Greet MinnenverslaatKateryna Bondarenko6-2 6-2
23 Sep - 09h10Tereza MartincovaverslaatIrina-Camelia Begu6-7 6-4 6-4
23 Sep - 10h10Alison Van UytvanckverslaatLudmilla Samsonova6-0 6-1
23 Sep - 10h55Katarina ZavatskaverslaatJelena Ostapenko6-3 5-4 ab.
23 Sep - 12h10Viktoria KuzmovaverslaatFrancesca Di Lorenzo7-6 6-3
24 Sep - 07h10Kristyna PliskovaverslaatJasmine Paolini6-4 6-4
24 Sep - 07h10Margarita GasparyanverslaatStefanie Vögele6-4 4-6 6-4
24 Sep - 07h10Pauline ParmentierverslaatAleksandra Krunic6-1 6-2
24 Sep - 08h40Timea BabosverslaatKirsten Flipkens6-2 7-5
24 Sep - 09h40Ysaline BonaventureverslaatAkgul Amanmuradova6-3 6-1
24 Sep - 10h25Tatjana MariaverslaatOlga Govortsova7-6 6-1
24 Sep - 11h00Monica NiculescuverslaatNigina Abduraimova6-1 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Sep - 08h00Olga GovortsovaverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 4-6 6-1
22 Sep - 08h05Harriet DartverslaatAna Bogdan3-6 6-3 6-3
22 Sep - 10h20Ludmilla SamsonovaverslaatVarvara Flink6-3 7-5
22 Sep - 10h35Tereza MartincovaverslaatChloé Paquet7-6 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Sep - 08h05Ana BogdanverslaatMilana Maslenkova6-1 6-0
21 Sep - 08h05Olga GovortsovaverslaatDalila Jakupovic6-1 6-0
21 Sep - 08h10Harriet DartverslaatValeria Savinykh7-6 6-2
21 Sep - 09h05Ludmilla SamsonovaverslaatGozal Ainitdinova6-2 6-2
21 Sep - 09h10Jaqueline Adina CristianverslaatMihaela Buzarnescu6-4 0-0 ab.
21 Sep - 10h00Chloé PaquetverslaatAnkita Raina7-6 3-6 7-5
21 Sep - 11h10Varvara FlinkverslaatNaomi Broady6-3 3-6 6-1
21 Sep - 12h20Tereza MartincovaverslaatYana Sizikova6-3 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden