De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Nanchang - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Nanchang 2019

ChinaChina - 7 September 2019 - 15 September 2019 - Hardcourt


Finale

15 Sep - 10h10Rebecca PetersonverslaatElena Rybakina6-2 6-0


Halve Finale

14 Sep - 10h05Rebecca PetersonverslaatNina Stojanovic6-3 6-1
14 Sep - 11h45Elena RybakinaverslaatShuai Peng6-1 3-6 6-2


Kwartfinales

13 Sep - 09h10Nina StojanovicverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-7 6-4 6-4
13 Sep - 12h15Shuai PengverslaatLin Zhu6-4 7-6
13 Sep - 14h15Rebecca PetersonverslaatMagda Linette6-3 6-7 7-6
13 Sep - 17h25Elena RybakinaverslaatViktorija Golubic6-4 3-6 7-5


Achtste finales

11 Sep - 09h10Magda LinetteverslaatFangzhou Liu6-2 6-3
11 Sep - 10h25Viktorija GolubicverslaatLara Arruabarrena-Vecino1-6 6-0 6-3
11 Sep - 10h30Rebecca PetersonverslaatJana Fett7-6 6-4
11 Sep - 10h55Kateryna Baindl-KozlovaverslaatDalila Jakupovic6-2 6-2
12 Sep - 09h10Nina StojanovicverslaatSamantha Stosur6-4 6-3
12 Sep - 09h10Elena RybakinaverslaatXin-yu Wang7-6 6-2
12 Sep - 09h10Lin ZhuverslaatShuai Zhang6-0 1-0 ab.
12 Sep - 10h10Shuai PengverslaatKristyna Pliskova6-3 0-6 6-4


1/16de finales

9 Sep - 09h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatMonica Niculescu1-6 6-3 4-1 ab.
9 Sep - 09h10Rebecca PetersonverslaatFang Ying Xun6-0 6-3
9 Sep - 09h10Viktorija GolubicverslaatJaqueline Adina Cristian6-3 6-2
9 Sep - 09h10Dalila JakupovicverslaatSara Errani6-1 6-1
9 Sep - 10h25Magda LinetteverslaatGiuliana Olmos6-3 6-2
9 Sep - 10h35Kateryna Baindl-KozlovaverslaatGreta Arn6-2 6-1
9 Sep - 11h10Fangzhou LiuverslaatAnna Danilina6-3 2-6 7-5
10 Sep - 09h05Xin-yu WangverslaatXinyu Gao5-7 6-0 7-5
10 Sep - 09h05Lin ZhuverslaatPeangtarn Plipuech6-2 6-2
10 Sep - 09h10Nina StojanovicverslaatYafan Wang6-2 6-4
10 Sep - 09h10Samantha StosurverslaatArina Rodionova7-6 6-3
10 Sep - 10h25Jana FettverslaatKatarina Zavatska7-6 2-6 6-1
10 Sep - 10h45Shuai PengverslaatPaula Badosa Gibert6-4 6-2
10 Sep - 11h15Elena RybakinaverslaatAnkita Raina6-2 4-6 6-3
10 Sep - 11h40Kristyna PliskovaverslaatStefanie Vögele7-5 6-3
10 Sep - 12h15Shuai ZhangverslaatAleksandra Krunic6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Sep - 09h10Giuliana OlmosverslaatEmily Webley-Smith6-1 7-5
8 Sep - 09h10Jaqueline Adina CristianverslaatZiyue Sun6-3 6-3
8 Sep - 09h10Jana FettverslaatAldila Sutjiadi6-2 6-4
8 Sep - 10h30Greta ArnverslaatKaylah McPhee7-6 7-6
8 Sep - 10h30Peangtarn PlipuechverslaatYidi Yang6-2 1-6 6-2
8 Sep - 10h45Anna DanilinaverslaatUrszula Radwanska5-7 6-2 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Sep - 09h10Giuliana OlmosverslaatEden Silva6-4 6-3
7 Sep - 09h10Aldila SutjiadiverslaatJaimee Fourlis4-6 7-5 6-4
7 Sep - 09h10Jaqueline Adina CristianverslaatWushuang Zheng7-5 6-0
7 Sep - 09h10Emily Webley-SmithverslaatShilin Xu6-4 6-4
7 Sep - 10h40Greta ArnverslaatYing Zhang6-2 6-2
7 Sep - 10h55Ziyue SunverslaatJacqueline Cako6-1 6-0
7 Sep - 11h00Kaylah McPheeverslaatMana Ayukawa6-1 7-5
7 Sep - 11h50Peangtarn PlipuechverslaatXuliu Sun6-4 6-2
7 Sep - 12h00Yidi YangverslaatShuyue Ma6-4 6-4
7 Sep - 12h15Jana FettverslaatSofia Shapatava6-4 6-2
7 Sep - 12h40Anna DanilinaverslaatShanshan Guo7-5 2-6 6-4
7 Sep - 13h00Urszula RadwanskaverslaatAlexa Guarachi7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden