De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Nottingham - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Nottingham - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Nottingham 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Nottingham - 8 Juni 2019 - 16 Juni 2019 - Hardcourt


Finale

16 Jun - 16h10Caroline GarciaverslaatDonna Vekic2-6 7-6 7-6


Halve Finale

15 Jun - 13h05Donna VekicverslaatTatjana Maria5-7 6-0 6-0
16 Jun - 12h05Caroline GarciaverslaatJennifer Brady4-6 6-3 6-3


Kwartfinales

14 Jun - 13h40Tatjana MariaverslaatAjla Tomljanovic6-3 7-6
14 Jun - 15h45Donna VekicverslaatKristina Mladenovic7-5 6-4
14 Jun - 19h50Jennifer BradyverslaatMaria Sakkari7-5 6-3
14 Jun - 20h20Caroline GarciaverslaatElena Gabriela Ruse4-6 7-6 6-1


Achtste finales

13 Jun - 12h35Elena Gabriela RuseverslaatViktorija Golubic7-6 4-6 6-4
13 Jun - 12h40Ajla TomljanovicverslaatHarriet Dart6-7 6-1 6-2
13 Jun - 15h00Donna VekicverslaatChloé Paquet6-1 6-2
13 Jun - 15h10Tatjana MariaverslaatBernarda Pera5-7 7-6 6-3
13 Jun - 16h35Caroline GarciaverslaatMaia Lumsden6-3 6-1
13 Jun - 17h40Maria SakkariverslaatIvana Jorovic6-2 6-4
13 Jun - 18h00Jennifer BradyverslaatSara Sorribes Tormo6-4 3-6 7-5
13 Jun - 19h20Kristina MladenovicverslaatAstra Sharma6-1 7-5


1/16de finales

12 Jun - 14h10Elena Gabriela RuseverslaatEvgeniya Rodina6-3 6-3
12 Jun - 14h10Donna VekicverslaatDalila Jakupovic6-2 6-7 6-0
12 Jun - 14h10Viktorija GolubicverslaatLudmilla Samsonova6-1 6-7 6-3
12 Jun - 15h45Chloé PaquetverslaatAnkita Raina5-7 6-4 6-2
12 Jun - 16h15Ajla TomljanovicverslaatDanielle Lao6-2 6-3
12 Jun - 16h35Harriet DartverslaatVera Lapko7-6 3-6 6-3
12 Jun - 17h35Maria SakkariverslaatHeather Watson6-4 6-3
12 Jun - 17h50Bernarda PeraverslaatKatie Swan7-6 6-1
12 Jun - 19h10Caroline GarciaverslaatNaiktha Bains6-1 6-2
12 Jun - 19h15Tatjana MariaverslaatMonica Niculescu6-1 3-6 7-6
12 Jun - 19h20Maia LumsdenverslaatTara Moore6-3 7-6
12 Jun - 20h20Jennifer BradyverslaatShuai Zhang7-5 6-3
12 Jun - 21h00Sara Sorribes TormoverslaatShelby Rogers6-4 5-7 7-6
12 Jun - 21h30Ivana JorovicverslaatEllen Perez6-3 6-4
12 Jun - 22h10Astra SharmaverslaatMagdalena Rybarikova6-1 0-0 ab.
12 Jun - 23h00Kristina MladenovicverslaatMagdalena Frech7-5 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Elena Gabriela RuseverslaatChloé Paquet6-3 6-3
Tara MooreverslaatGiulia Gatto-Monticone5-4 ab.
Ellen PerezverslaatAnkita Raina6-1 3-6 6-3
Ludmilla SamsonovaverslaatValeria Savinykh6-4 6-1
Magdalena FrechverslaatVeronica Cepede Royg6-2 6-1
Danielle LaoverslaatJessika Ponchet4-6 7-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

9 Jun - 11h40Tara MooreverslaatTereza Martincova6-4 6-2
9 Jun - 11h40Giulia Gatto-MonticoneverslaatShilin Xu6-3 6-3
9 Jun - 11h40Ellen PerezverslaatKimberly Birrell6-3 6-3
9 Jun - 11h40Ankita RainaverslaatKai-Lin Zhang6-3 0-0 ab.
9 Jun - 12h50Jessika PonchetverslaatKaylah McPhee6-7 7-6 6-1
9 Jun - 13h00Ludmilla SamsonovaverslaatShuyue Ma6-4 6-4
9 Jun - 13h05Danielle LaoverslaatSarah Beth Grey7-6 6-2
9 Jun - 13h10Valeria SavinykhverslaatFreya Christie3-6 6-3 6-4
9 Jun - 14h25Veronica Cepede RoygverslaatCaroline Dolehide6-4 6-3
9 Jun - 15h20Chloé PaquetverslaatMariam Bolkvadze6-0 7-6
9 Jun - 15h25Magdalena FrechverslaatEden Silva6-4 6-2
9 Jun - 15h30Elena Gabriela RuseverslaatJana Cepelova6-4 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden