De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bol - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bol - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Bol 2019

KroatiëKroatië - Bol - 4 Juni 2019 - 10 Juni 2019 - Gravel


Finale

9 Jun - 20h20Tamara ZidansekverslaatSara Sorribes Tormo7-5 7-5


Halve Finale

8 Jun - 15h05Tamara ZidansekverslaatKaja Juvan2-6 7-5 7-5
8 Jun - 17h35Sara Sorribes TormoverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-4 6-0


Kwartfinales

7 Jun - 13h10Tamara ZidansekverslaatTimea Bacsinszky7-6 6-4
7 Jun - 15h25Anna Karolína SchmiedlováverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-4
7 Jun - 16h55Kaja JuvanverslaatAleksandra Krunic7-5 6-3
7 Jun - 18h30Sara Sorribes TormoverslaatLaura Siegemund6-1 6-0


Achtste finales

6 Jun - 13h05Timea BacsinszkyverslaatNao Hibino6-2 6-4
6 Jun - 13h05Tamara ZidansekverslaatStefanie Vögele3-6 6-2 6-3
6 Jun - 13h10Sara Sorribes TormoverslaatVarvara Flink6-3 6-2
6 Jun - 14h45Aleksandra KrunicverslaatAna Bogdan6-2 6-1
6 Jun - 14h45Jil Belen TeichmannverslaatYsaline Bonaventure6-2 6-2
6 Jun - 15h20Anna Karolína SchmiedlováverslaatAnna-Lena Friedsam4-6 6-0 7-6
6 Jun - 16h00Laura SiegemundverslaatTereza Mrdeza3-6 7-6 6-1
6 Jun - 19h05Kaja JuvanverslaatAstra Sharma6-1 6-0


1/16de finales

4 Jun - 13h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatBibiane Schoofs6-1 6-1
4 Jun - 13h10Ana BogdanverslaatMihaela Djakovic6-1 6-3
4 Jun - 13h10Astra SharmaverslaatAnna Danilina4-6 6-2 7-5
4 Jun - 14h30Nao HibinoverslaatValeriya Strakhova6-3 6-4
4 Jun - 14h45Sara Sorribes TormoverslaatBeatriz Haddad Maia6-3 6-4
4 Jun - 15h40Jil Belen TeichmannverslaatIrina-Camelia Begu6-3 6-1
4 Jun - 16h50Timea BacsinszkyverslaatAnna Tatishvili6-2 6-2
4 Jun - 20h35Tereza MrdezaverslaatDenisa Allertova6-1 6-0
5 Jun - 13h10Ysaline BonaventureverslaatPaula Badosa Gibert6-3 6-2
5 Jun - 13h10Stefanie VögeleverslaatJana Fett6-2 6-2
5 Jun - 13h10Kaja JuvanverslaatDalila Jakupovic6-2 6-0
5 Jun - 14h05Varvara FlinkverslaatEkaterine Gorgodze6-3 7-5
5 Jun - 14h40Tamara ZidansekverslaatMandy Minella7-5 6-2
5 Jun - 14h40Anna-Lena FriedsamverslaatLea Boskovic6-4 6-4
5 Jun - 16h35Aleksandra KrunicverslaatOlga Danilovic7-6 6-2
5 Jun - 20h40Laura SiegemundverslaatTena Lukas6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden