De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boedapest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boedapest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Boedapest

Boedapest 2019

HongarijeHongarije - 17 Februari 2019 - 24 Februari 2019 - Gravel


Finale

24 Feb - 17h10Alison Van UytvanckverslaatMarketa Vondrousova1-6 7-5 6-2

Halve Finale

23 Feb - 17h10Alison Van UytvanckverslaatEkaterina Alexandrova3-6 6-4 7-6
23 Feb - 19h40Marketa VondrousovaverslaatAnastasia Potapova6-0 6-2

Kwartfinales

22 Feb - 21h35Alison Van UytvanckverslaatKateryna Kozlova3-6 6-1 6-4
22 Feb - 13h10Ekaterina AlexandrovaverslaatPauline Parmentier6-3 6-2
22 Feb - 17h10Anastasia PotapovaverslaatSorana Cirstea6-4 6-7 7-5
22 Feb - 14h40Marketa VondrousovaverslaatIrina-Camelia Begu5-7 6-1 6-3

Achtste finales

21 Feb - 19h40Alison Van UytvanckverslaatIga Swiatek6-4 7-5
21 Feb - 21h35Kateryna KozlovaverslaatMadison Brengle6-0 6-1
20 Feb - 20h35Pauline ParmentierverslaatTereza Smitkova6-1 7-5
21 Feb - 12h45Ekaterina AlexandrovaverslaatArantxa Rus6-4 6-0
20 Feb - 13h20Anastasia PotapovaverslaatAndrea Petkovic6-2 7-5
20 Feb - 18h55Sorana CirsteaverslaatAleksandra Krunic6-3 6-3
21 Feb - 16h40Marketa VondrousovaverslaatAnna Blinkova7-6 3-6 6-3
21 Feb - 14h20Irina-Camelia BeguverslaatEvgeniya Rodina6-2 6-3

1/16de finales

20 Feb - 15h05Alison Van UytvanckverslaatVera Zvonareva7-5 7-5
19 Feb - 11h10Iga SwiatekverslaatOlga Danilovic6-3 6-0
20 Feb - 17h15Madison BrengleverslaatFanny Stollar6-3 6-3
19 Feb - 11h10Kateryna KozlovaverslaatJohanna Larsson6-1 6-1
18 Feb - 19h50Pauline ParmentierverslaatAna Konjuh7-5 6-3
19 Feb - 14h10Tereza SmitkovaverslaatYsaline Bonaventure4-6 6-3 6-2
18 Feb - 17h50Arantxa RusverslaatFiona Ferro7-5 6-3
20 Feb - 11h10Ekaterina AlexandrovaverslaatGreta Arn4-6 6-1 6-4
18 Feb - 14h20Andrea PetkovicverslaatAna Bogdan6-1 6-0
18 Feb - 15h35Anastasia PotapovaverslaatHeather Watson6-4 2-6 7-6
19 Feb - 17h00Sorana CirsteaverslaatAnna Bondar4-6 6-3 6-4
18 Feb - 18h05Aleksandra KrunicverslaatTamara Korpatsch6-0 7-5
20 Feb - 13h35Marketa VondrousovaverslaatGeorgina Garcia Perez6-0 7-6
19 Feb - 14h30Anna BlinkovaverslaatNatalia Vikhlyantseva3-6 6-4 6-4
20 Feb - 11h10Irina-Camelia BeguverslaatMona Barthel3-6 6-4 6-2
19 Feb - 12h15Evgeniya RodinaverslaatViktoriya Tomova6-0 4-6 6-2

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Feb - 14h40Natalia VikhlyantsevaverslaatArina Rodionova6-7 6-2 7-6
18 Feb - 11h25Ysaline BonaventureverslaatJil Belen Teichmann7-5 7-5
18 Feb - 13h15Greta ArnverslaatPaula Badosa Gibert7-6 6-0
18 Feb - 10h05Tereza SmitkovaverslaatTereza Martincova7-6 6-3
18 Feb - 10h05Iga SwiatekverslaatViktoriya Tomova6-3 6-2
18 Feb - 11h55Georgina Garcia PerezverslaatJasmine Paolini6-3 3-6 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

17 Feb - 15h00Natalia VikhlyantsevaverslaatDalma Galfi4-6 6-1 7-5
17 Feb - 18h10Arina RodionovaverslaatAnna Kalinskaya6-0 5-7 6-4
17 Feb - 12h00Ysaline BonaventureverslaatElena Rybakina6-2 3-6 6-2
17 Feb - 12h15Jil Belen TeichmannverslaatQuirine Lemoine6-3 6-3
17 Feb - 19h10Paula Badosa GibertverslaatAdrienn Nagy6-3 6-7 6-2
17 Feb - 17h10Greta ArnverslaatEkaterine Gorgodze7-5 1-6 6-2
17 Feb - 10h05Tereza SmitkovaverslaatDanka Kovinic6-3 7-6
17 Feb - 10h10Tereza MartincovaverslaatRebecca Sramkova4-6 6-2 6-2
17 Feb - 13h45Iga SwiatekverslaatBibiane Schoofs6-2 6-3
17 Feb - 13h45Viktoriya TomovaverslaatXin-yu Wang6-2 6-1
17 Feb - 14h55Georgina Garcia PerezverslaatPriscilla Hon6-2 6-3
17 Feb - 16h15Jasmine PaoliniverslaatConny Perrin1-6 6-0 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden