De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 16 Februari 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 8 Nederlagen
St. Petersburg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Seone Mendez | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jule Niemeier | 6-2 6-1 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Georgina Garcia Perez | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lin Zhu | 6-1 6-2 | |
Contrexeville van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lena Papadakis-Rüffer | 6-0 4-0 ab. | |
Lausanne van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ipek Oz | 6-4 6-4 | |
Palermo van 16 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jaimee Fourlis | 6-4 6-1 | |
Praag van 23 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mariam Bolkvadze | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Dominika Salkova | 6-7 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Linda Noskova | 6-2 3-1 ab. | |
Iasi van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 18 Nederlagen
Shenzhen van 28 December 2018 tot 5 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nao Hibino | 6-2 6-2 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yingying Duan | 6-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Bibiane Schoofs | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Danka Kovinic | 7-5 6-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Varvara Lepchenko | 6-7 6-2 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Timea Bacsinszky | 6-2 7-5 | |
St. Petersburg van 25 Januari tot 3 Februari 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daria Mishina | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrea Petkovic | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-4 6-1 | |
Boedapest van 17 Februari tot 24 Februari 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dalma Galfi | 4-6 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Arina Rodionova | 6-7 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Anna Blinkova | 3-6 6-4 6-4 | |
Indian Wells 125k van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lauren Davis | 5-7 6-4 6-4 | |
1/16de Finales | verslagen door | Qiang Wang | 2-6 6-0 6-3 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 17 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Zoe Kruger | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dalila Jakupovic | 7-6 6-1 | |
Eerste ronde | verslaat | Priscilla Hon | 6-1 6-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Carla Suárez Navarro | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Angelique Kerber | 3-6 6-1 6-3 | |
Miami van 18 Maart tot 1 April 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Magdalena Rybarikova | 1-6 7-5 7-6 | |
Charleston van 30 Maart tot 7 April 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tatjana Maria | 6-2 7-5 | |
Praag van 27 April tot 5 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Anastasia Potapova | 6-4 2-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Karolina Muchova | 6-3 6-4 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yanina Wickmayer | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Greet Minnen | 2-6 6-2 6-4 | |
's-Hertogenbosch van 8 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Paula Badosa Gibert | 6-1 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kiki Bertens | 6-3 6-3 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastasia Zarycka | 4-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-4 6-1 | |
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sara Errani | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-3 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Danka Kovinic | 6-2 6-2 | |
Lausanne van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Conny Perrin | 7-6 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Daria Saville-Gavrilova | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alizé Cornet | 4-6 6-1 6-3 | |
Bronx van 18 Augustus tot 24 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shuko Aoyama | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nadiia Kichenok | 6-4 1-6 6-4 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Julia Görges | 1-6 6-1 7-6 | |
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kirsten Flipkens | 6-3 6-2 | |
Limoges van 16 December tot 22 December 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anna Blinkova | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 ('s-Hertogenbosch)
Samenvatting : 27 Overwinningen / 24 Nederlagen
Australian Open Dames van 12 Januari tot 28 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniela Hantuchova | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michaella Krajicek | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Sabina Sharipova | 6-2 7-5 | |
Eerste ronde | verslaat | Vania King | 6-3 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2 6-2 | |
St. Petersburg van 30 Januari tot 5 Februari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yaroslava Shvedova | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Darya Kasatkina | 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Simona Halep | w.o. | |
Halve Finale | verslagen door | Kristina Mladenovic | 4-6 6-2 6-2 | |
Dubai van 17 Februari tot 26 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Darija Jurak | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kai-Lin Zhang | 6-3 6-0 | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jacqueline Cako | 4-6 6-4 6-4 | |
Miami van 20 Maart tot 2 April 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lara Arruabarrena-Vecino | 7-5 6-1 | |
Stuttgart van 22 April tot 30 April 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Naomi Broady | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jelena Ostapenko | 6-4 6-3 | |
Praag van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katarzyna Piter | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tereza Smitkova | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Mariana Duque Mariño | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Viktorija Golubic | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Katerina Siniaková | 4-6 6-4 6-4 | |
Madrid van 5 Mei tot 14 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 6-2 3-0 ab. | |
Rome van 13 Mei tot 21 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mariana Duque Mariño | 7-6 7-5 | |
Straatsburg van 22 Mei tot 28 Mei 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Amandine Hesse | 6-4 6-4 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Johanna Larsson | 6-4 6-4 | |
's-Hertogenbosch van 12 Juni tot 18 Juni 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Cornelia Lister | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Andrea Petkovic | 6-3 5-7 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Arantxa Rus | 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Ana Konjuh | 6-3 7-5 | |
Finale | verslagen door | Anett Kontaveit | 6-2 6-3 | |
Birmingham van 19 Juni tot 25 Juni 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Camila Giorgi | 6-3 7-6 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 6-7 6-4 6-1 | |
Stanford van 29 Juli tot 6 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Danielle Lao | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ana Konjuh | 7-5 6-4 | |
Montreal/Toronto van 5 Augustus tot 13 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Patricia Maria Tig | 6-3 6-1 | |
Cincinnati van 14 Augustus tot 20 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kateryna Volodko-Bondarenko | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Francoise Abanda | 7-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Donna Vekic | 6-3 2-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Karolina Pliskova | 6-2 6-3 | |
New Haven van 18 Augustus tot 27 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kayla Day | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Elise Mertens | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Shuko Aoyama | 7-5 6-4 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sachia Vickery | 4-6 6-4 6-1 | |
Wuhan van 25 September tot 1 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xinyu Gao | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maria Sakkari | 6-1 7-6 | |
Peking van 28 September tot 8 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Darya Kasatkina | 7-6 6-1 | |
Linz van 7 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Veronica Cepede Royg | 6-0 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Sorana Cirstea | 7-6 6-4 | |
Moskou van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kaia Kanepi | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Elena Vesnina | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Alizé Cornet | 4-6 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Julia Görges | 6-2 2-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
St. Petersburg van 8 Februari tot 14 Februari 2016 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Monica Niculescu | 6-0 6-3 | |
's-Hertogenbosch van 6 Juni tot 12 Juni 2016 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Denisa Allertova | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Kristina Mladenovic | 5-7 6-3 6-4 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alizé Lim | 0-6 6-2 6-3 | |
Moskou van 15 Oktober tot 23 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicole Gibbs | 6-4 4-6 6-3 | |
Limoges van 14 November tot 20 November 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexandra Stevenson | 2-6 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Océane Dodin | 7-5 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-4 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Caroline Garcia | 7-6 3-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Shenzhen van 5 Januari tot 11 Januari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 2-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Simona Halep | 6-2 6-2 | |
Miami van 23 Maart tot 5 April 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tereza Smitkova | 0-6 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Andrea Dikosavljevic | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Katie Boulter | 6-4 6-3 | |
Roland Garros Junior Dames van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tessah Andrianjafitrimo | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Simona Heinova | 2-6 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Kristina Schmiedlová | 7-6 6-4 | |
Wimbledon Junior Dames van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Iryna Shymanovich | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelena Ostapenko | 7-6 4-6 6-2 | |
US Open Junior Dames van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sandra Samir | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Catherine Bellis | 7-6 2-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Greet Minnen | 6-3 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Rodionova - N. Vikhlyantseva | verslagen door | K. Volodko-Bondarenko - A. Krunic | 6-2 6-2 |
World Group II - Play-Offs II van 21 April tot 22 April 2018 (Keuzevakken) | ||||
World Group II - Play-Offs II | N. Vikhlyantseva - E. Vesnina | verslaat | D. Marcinkevica - D. Vismane | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 27 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Y. Putintseva - N. Vikhlyantseva | verslagen door | K. Flipkens - F. Schiavone | 6-3 6-0 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | E. Rodina - N. Vikhlyantseva | verslagen door | S. Aoyama - Z. Yang | 6-3 6-7 6-2 |
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | N. Stojanovic - N. Vikhlyantseva | verslagen door | T. Babos - A. Sestini Hlavácková | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Grabher - N. Vikhlyantseva | verslagen door | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | 6-2 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
1/16de finales | J. Mikulskyte - N. Vikhlyantseva | verslaat | R. Clark - Y. Ogando | 6-4 6-7 6-1 |
Achtste finales | J. Mikulskyte - N. Vikhlyantseva | verslagen door | K. Sebov - L. Vidal | w.o. |
US Open Dubbel Dames Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | G. Taylor - N. Vikhlyantseva | verslagen door | K. Steffensen - R. Zarazua | 7-6 5-7 10-8 |