De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - New Haven - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Volledige uitslagen

New Haven

New Haven 2018

Verenigde StatenVerenigde Staten - New Haven - 17 Augustus 2018 - 26 Augustus 2018 - Hardcourt


Finale

25 Aug - 21h10Aryna SabalenkaverslaatCarla Suárez Navarro6-1 6-4


Halve Finale

24 Aug - 21h10Aryna SabalenkaverslaatJulia Görges6-4 7-6
25 Aug - 01h10Carla Suárez NavarroverslaatMónica Puig4-4 ab.


Kwartfinales

23 Aug - 20h45Aryna SabalenkaverslaatBelinda Bencic6-3 6-2
23 Aug - 19h10Julia GörgesverslaatEkaterina Makarova6-4 6-2
24 Aug - 01h10Carla Suárez NavarroverslaatPetra Kvitova6-3 0-0 ab.
23 Aug - 22h10Mónica PuigverslaatCaroline Garcia7-5 1-6 6-2


Achtste finales

21 Aug - 20h20Belinda BencicverslaatCamila Giorgi6-4 6-4
22 Aug - 21h40Aryna SabalenkaverslaatDaria Gavrilova6-3 6-7 7-5
22 Aug - 18h10Ekaterina MakarovaverslaatMagdalena Rybarikova2-6 6-3 6-3
22 Aug - 04h20Julia GörgesverslaatDayana Yastremska6-4 3-6 6-4
22 Aug - 00h00Carla Suárez NavarroverslaatJohanna Kontaw.o.
23 Aug - 02h30Petra KvitovaverslaatZarina Diyas6-1 5-7 6-2
23 Aug - 00h45Mónica PuigverslaatAnett Kontaveit6-4 6-3
22 Aug - 01h10Caroline GarciaverslaatAliaksandra Sasnovich6-7 6-2 6-4


1/16de finales

Belinda Bencic Bye
20 Aug - 19h30Camila GiorgiverslaatAna Bogdan6-3 6-2
20 Aug - 21h00Aryna SabalenkaverslaatSamantha Stosur6-3 6-2
19 Aug - 23h20Daria GavrilovaverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-1
20 Aug - 19h10Ekaterina MakarovaverslaatKarolina Pliskova6-1 6-3
19 Aug - 17h10Magdalena RybarikovaverslaatCoco Vandeweghe2-6 6-4 2-3 ab.
20 Aug - 20h25Dayana YastremskaverslaatDanielle Rose Collins6-0 6-3
19 Aug - 19h45Julia GörgesverslaatDominika Cibulkova6-3 6-1
19 Aug - 21h10Carla Suárez NavarroverslaatBarbora Strýcová7-6 6-4
20 Aug - 17h10Johanna KontaverslaatLaura Siegemund6-2 7-5
20 Aug - 21h45Zarina DiyasverslaatMaria Sakkari6-4 6-3
21 Aug - 01h10Petra KvitovaverslaatAgnieszka Radwanska6-1 7-6
21 Aug - 18h10Anett KontaveitverslaatPauline Parmentier3-6 6-2 6-2
20 Aug - 23h15Mónica PuigverslaatTimea Bacsinszky7-5 6-1
20 Aug - 16h10Aliaksandra SasnovichverslaatKristina Mladenovic7-6 6-7 6-2
Caroline Garcia Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Aug - 18h50Aliaksandra SasnovichverslaatPauline Parmentier6-1 6-4
19 Aug - 21h25Ana BogdanverslaatRebecca Peterson7-6 6-3
19 Aug - 17h10Camila GiorgiverslaatSamantha Stosur7-5 6-3
19 Aug - 19h00Mónica PuigverslaatMargarita Gasparyan5-7 6-2 6-2
19 Aug - 17h30Dayana YastremskaverslaatBelinda Bencic7-6 7-6
19 Aug - 19h45Zarina DiyasverslaatTamara Zidansek6-1 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

18 Aug - 19h20Aliaksandra SasnovichverslaatKristyna Pliskova6-1 1-6 6-1
18 Aug - 21h25Pauline ParmentierverslaatCarina Witthöft7-5 6-2
19 Aug - 17h10Rebecca PetersonverslaatSofia Kenin5-7 7-5 6-3
18 Aug - 20h45Ana BogdanverslaatAnna Blinkova6-3 6-0
18 Aug - 21h05Camila GiorgiverslaatEllen Perezw.o.
18 Aug - 21h15Samantha StosurverslaatStefanie Vögele6-3 0-0 ab.
18 Aug - 16h40Margarita GasparyanverslaatSu-Wei Hsieh4-6 7-6 6-3
18 Aug - 16h40Mónica PuigverslaatAndrea Petkovic7-6 1-1 ab.
18 Aug - 18h30Belinda BencicverslaatWhitney Osuigwe6-7 6-2 6-2
18 Aug - 16h40Dayana YastremskaverslaatMagda Linette7-6 7-6
19 Aug - 17h10Tamara ZidansekverslaatKirsten Flipkens6-3 6-2
18 Aug - 19h00Zarina DiyasverslaatVera Lapko6-1 3-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Aug - 17h25Aliaksandra SasnovichverslaatJohanna Larsson7-6 6-3
17 Aug - 18h10Kristyna PliskovaverslaatMaria Mateas6-1 6-2
17 Aug - 19h30Pauline ParmentierverslaatEvgeniya Rodina7-5 6-2
17 Aug - 22h15Carina WitthöftverslaatPetra Martic6-4 1-4 ab.
17 Aug - 21h10Rebecca PetersonverslaatAlison Van Uytvanck6-3 1-6 6-4
17 Aug - 21h20Sofia KeninverslaatAnna Karolína Schmiedlová7-6 6-4
17 Aug - 16h10Anna BlinkovaverslaatCaroline Dunleavy6-2 6-0
17 Aug - 19h35Ana BogdanverslaatViktoria Kuzmova6-2 6-2
17 Aug - 20h40Camila GiorgiverslaatClaire Liu1-6 6-3 6-2
17 Aug - 19h20Ellen PerezverslaatMarketa Vondrousova7-6 6-4
17 Aug - 17h25Samantha StosurverslaatChristina McHale6-3 6-2
17 Aug - 21h30Stefanie VögeleverslaatValeria Savinykh6-3 7-5
17 Aug - 18h05Su-Wei HsiehverslaatSara Sorribes Tormo6-4 6-2
17 Aug - 16h10Margarita GasparyanverslaatPolona Hercog6-2 6-4
17 Aug - 18h30Andrea PetkovicverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-1 6-2
17 Aug - 18h30Mónica PuigverslaatMonica Niculescu7-6 6-3
17 Aug - 20h00Belinda BencicverslaatKurumi Nara2-6 6-4 6-3
17 Aug - 20h45Whitney OsuigweverslaatAsia Muhammad6-3 6-3
17 Aug - 16h10Dayana YastremskaverslaatBernarda Pera6-3 1-6 6-4
17 Aug - 16h10Magda LinetteverslaatSachia Vickery6-4 3-6 6-0
17 Aug - 19h20Kirsten FlipkensverslaatEmma Davis6-3 6-1
17 Aug - 22h35Tamara ZidansekverslaatMaria Sanchez7-5 7-6
17 Aug - 16h10Vera LapkoverslaatEmina Bektas6-4 6-1
17 Aug - 16h10Zarina DiyasverslaatYulia Putintseva7-5 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden