De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bogota - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bogota - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Volledige uitslagen

Bogota 2018

ColombiaColombia - Bogotá - 9 April 2018 - 15 April 2018 - Gravel


Finale

15 Apr - 19h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-4


Halve Finale

Anna Karolína SchmiedlováverslaatAna Bogdan6-3 6-2
Lara Arruabarrena-VecinoverslaatDalila Jakupovic6-1 6-2


Kwartfinales

13 Apr - 23h00Ana BogdanverslaatDaniela Seguel6-1 6-1
13 Apr - 18h55Anna Karolína SchmiedlováverslaatEmiliana Arango6-1 1-0 ab.
Lara Arruabarrena-VecinoverslaatJohanna Larsson6-1 6-3
14 Apr - 18h50Dalila JakupovicverslaatMagda Linette6-3 3-6 6-1


Achtste finales

12 Apr - 17h05Daniela SeguelverslaatTatjana Maria6-3 6-1
13 Apr - 17h05Ana BogdanverslaatAnna Blinkova1-6 7-6 6-4
13 Apr - 16h05Emiliana ArangoverslaatJasmine Paolini7-6 6-1
13 Apr - 20h45Anna Karolína SchmiedlováverslaatRenata Zarazua6-1 6-4
13 Apr - 19h15Lara Arruabarrena-VecinoverslaatSara Sorribes Tormo6-0 6-1
12 Apr - 17h05Johanna LarssonverslaatValentini Grammatikopoulou4-6 6-4 6-4
13 Apr - 19h20Dalila JakupovicverslaatElitsa Kostova6-2 6-2
13 Apr - 19h00Magda LinetteverslaatMaría Fernanda Herazo Gonzalez6-2 6-1


1/16de finales

9 Apr - 19h30Tatjana MariaverslaatGeorgina Garcia Perez6-3 6-2
9 Apr - 17h10Daniela SeguelverslaatNicole Gibbs6-2 6-2
9 Apr - 21h00Anna BlinkovaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-2 6-4
11 Apr - 21h40Ana BogdanverslaatMariana Duque Mariño6-1 7-6
11 Apr - 22h55Emiliana ArangoverslaatVeronica Cepede Royg6-0 2-6 6-4
9 Apr - 21h15Jasmine PaoliniverslaatLizette Cabrera6-0 6-2
9 Apr - 18h35Anna Karolína SchmiedlováverslaatIrina Falconi7-5 0-6 6-1
11 Apr - 23h00Renata ZarazuaverslaatAjla Tomljanovic1-6 6-4 7-6
11 Apr - 17h10Lara Arruabarrena-VecinoverslaatVictoria Rodriguez6-2 7-6
11 Apr - 17h10Sara Sorribes TormoverslaatCarol Zhao3-6 6-1 6-1
11 Apr - 17h10Valentini GrammatikopoulouverslaatMiyu Kato5-7 6-4 6-4
9 Apr - 17h10Johanna LarssonverslaatYsaline Bonaventure7-6 6-1
10 Apr - 17h05Dalila JakupovicverslaatAlison Riske6-2 6-2
11 Apr - 23h05Elitsa KostovaverslaatNao Hibino6-2 6-4
9 Apr - 17h10María Fernanda Herazo GonzalezverslaatTereza Martincova6-4 1-6 6-3
10 Apr - 17h10Magda LinetteverslaatEvgeniya Rodina6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden