De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tianjin - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Tianjin 2018

ChinaChina - Tianjin - 8 Oktober 2018 - 14 Oktober 2018 - Hardcourt


Finale

14 Okt - 08h10Caroline GarciaverslaatKarolina Pliskova7-6 6-3


Halve Finale

13 Okt - 05h40Karolina PliskovaverslaatTimea Bacsinszky6-2 6-1
13 Okt - 07h10Caroline GarciaverslaatSu-Wei Hsieh6-3 6-4


Kwartfinales

12 Okt - 05h40Karolina PliskovaverslaatKatie Boulter5-7 6-0 6-3
12 Okt - 08h05Timea BacsinszkyverslaatAryna Sabalenka7-6 7-6
12 Okt - 11h55Su-Wei HsiehverslaatElise Mertens6-2 4-0 ab.
12 Okt - 10h40Caroline GarciaverslaatPetra Martic6-2 1-0 ab.


Achtste finales

10 Okt - 05h40Karolina PliskovaverslaatPolona Hercog6-1 6-2
11 Okt - 05h40Katie BoulterverslaatBarbora Krejcikova6-3 1-6 6-3
10 Okt - 08h30Aryna SabalenkaverslaatMagda Linette6-1 6-3
11 Okt - 05h40Timea BacsinszkyverslaatMisaki Doi1-6 6-3 7-5
10 Okt - 05h40Su-Wei HsiehverslaatVeronika Kudermetova6-2 2-6 6-2
11 Okt - 10h05Elise MertensverslaatJana Cepelova6-2 6-3
10 Okt - 06h45Petra MarticverslaatFangzhou Liu1-6 6-0 6-1
11 Okt - 08h15Caroline GarciaverslaatYuxuan Zhang6-3 6-4


1/16de finales

8 Okt - 08h50Karolina PliskovaverslaatVarvara Lepchenko6-2 6-7 6-3
8 Okt - 07h55Polona HercogverslaatLara Arruabarrena-Vecino7-6 6-2
9 Okt - 08h20Barbora KrejcikovaverslaatKateryna Kozlova4-1 ab.
9 Okt - 09h35Katie BoulterverslaatMaria Sakkari7-6 6-3
9 Okt - 08h55Aryna SabalenkaverslaatSofia Kenin7-6 4-6 6-0
8 Okt - 05h40Magda LinetteverslaatEvgeniya Rodina2-6 6-1 6-4
9 Okt - 05h40Misaki DoiverslaatYulia Putintseva6-0 3-6 7-6
9 Okt - 05h40Timea BacsinszkyverslaatDanielle Rose Collins6-3 0-0 ab.
8 Okt - 05h40Su-Wei HsiehverslaatAjla Tomljanovic7-6 7-5
8 Okt - 06h15Veronika KudermetovaverslaatAlison Riske5-7 6-1 7-5
9 Okt - 06h55Jana CepelovaverslaatYafan Wang7-5 3-6 6-4
9 Okt - 05h40Elise MertensverslaatLin Zhu7-5 6-1
8 Okt - 11h40Petra MarticverslaatYingying Duan3-6 6-3 7-6
8 Okt - 07h45Fangzhou LiuverslaatYue Yuan6-0 1-6 6-4
9 Okt - 09h35Yuxuan ZhangverslaatIrina-Camelia Begu7-5 6-3
9 Okt - 07h25Caroline GarciaverslaatFang Ying Xun6-4 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Okt - 06h30Veronika KudermetovaverslaatYana Sizikova3-6 7-6 4-1 ab.
7 Okt - 05h15Misaki DoiverslaatKai-Lin Zhang6-2 6-0
7 Okt - 08h10Jana CepelovaverslaatXinyun Han7-5 6-0
7 Okt - 05h15Yuxuan ZhangverslaatAnkita Raina5-7 6-0 6-3
7 Okt - 07h30Barbora KrejcikovaverslaatSabine Lisicki7-6 5-7 6-3
7 Okt - 05h10Fang Ying XunverslaatHiroko Kuwata6-2 3-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

6 Okt - 08h25Veronika KudermetovaverslaatMeiling Wang6-2 6-4
6 Okt - 08h50Yana SizikovaverslaatMichaela Honcova6-4 6-2
6 Okt - 05h15Misaki DoiverslaatSabrina Santamaria7-6 6-4
6 Okt - 05h25Kai-Lin ZhangverslaatJia-Qi Kang6-7 6-0 7-5
6 Okt - 08h05Xinyun HanverslaatJacqueline Cako6-4 6-2
6 Okt - 09h40Jana CepelovaverslaatHanyu Guo6-0 6-1
6 Okt - 05h25Ankita RainaverslaatYing Zhang6-4 7-5
6 Okt - 05h15Yuxuan ZhangverslaatXiao-Di You4-6 6-2 6-4
6 Okt - 10h10Sabine LisickiverslaatBojana Jovanovski6-2 6-1
6 Okt - 09h30Barbora KrejcikovaverslaatYanni Liu6-1 6-0
6 Okt - 07h50Fang Ying XunverslaatChang Liu6-4 7-6
6 Okt - 07h15Hiroko KuwataverslaatEmily Webley-Smith6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden