De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 22 December 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
's-Hertogenbosch van 8 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Kalinskaya | 6-3 3-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 7 Nederlagen
Taiwan Open van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fangzhou Liu | 6-3 6-1 | |
Doha van 10 Februari tot 18 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Danka Kovinic | 6-4 5-7 6-1 | |
Stuttgart van 21 April tot 29 April 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carina Witthöft | 6-0 6-1 | |
Prague van 30 April tot 6 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tamara Korpatsch | 6-3 2-6 6-3 | |
Nuremberg van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anne Schäfer | 6-4 6-1 | |
Bol van 5 Juni tot 11 Juni 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 4-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Viktorija Golubic | 6-3 0-6 6-3 | |
Tianjin van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yana Sizikova | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Dubai van 17 Februari tot 26 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lin Zhu | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Linz van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktoriya Tomova | 6-2 7-5 | |
Luxemburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Polina Monova | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Patricia Maria Tig | 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Fes van 22 April tot 28 April 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Silvia Soler-Espinosa | 7-6 6-2 | |
Boedapest van 8 Juli tot 14 Juli 2013 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chanelle Scheepers | 6-4 6-1 | |
Bad Gastein van 15 Juli tot 21 Juli 2013 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Elina Monfils-Svitolina | 6-2 6-2 | |
Suzhou van 5 Augustus tot 10 Augustus 2013 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuxuan Zhang | 3-6 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Timea Babos | 6-2 7-5 |