De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Kroatië - Bol - 5 Juni 2021 - 13 Juni 2021 - Gravel
12 Jun - 10h40 | Jasmine Paolini | verslaat | Arantxa Rus | 6-2 7-6 |
11 Jun - 10h35 | Jasmine Paolini | verslaat | Anna Blinkova | 6-2 6-2 |
11 Jun - 12h05 | Arantxa Rus | verslaat | Irina Maria Bara | 6-2 6-1 |
10 Jun - 10h35 | Jasmine Paolini | verslaat | Kristina Kucova | 6-1 6-1 |
10 Jun - 10h35 | Anna Blinkova | verslaat | Barbara Haas | 6-4 4-6 7-5 |
10 Jun - 13h25 | Arantxa Rus | verslaat | Claire Liu | 1-6 7-5 6-4 |
10 Jun - 16h35 | Irina Maria Bara | verslaat | Martina Trevisan | 2-6 7-5 6-0 |
9 Jun - 10h35 | Barbara Haas | verslaat | Ludmilla Samsonova | 6-3 6-4 |
9 Jun - 10h40 | Jasmine Paolini | verslaat | Olga Govortsova | 6-1 4-6 6-3 |
9 Jun - 12h25 | Anna Blinkova | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-2 6-1 |
9 Jun - 12h45 | Kristina Kucova | verslaat | Tereza Mrdeza | 3-6 6-4 6-3 |
9 Jun - 13h55 | Arantxa Rus | verslaat | Katarina Zavatska | 6-1 2-0 ab. |
9 Jun - 15h25 | Irina Maria Bara | verslaat | Tena Lukas | 6-3 6-0 |
9 Jun - 16h45 | Claire Liu | verslaat | Sara Errani | 6-7 7-5 7-6 |
9 Jun - 20h25 | Martina Trevisan | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-4 6-1 |
7 Jun - 12h00 | Barbara Haas | verslaat | Alexandra Dulgheru | 6-4 6-4 |
7 Jun - 12h30 | Ludmilla Samsonova | verslaat | Ana Konjuh | 1-6 7-6 6-4 |
7 Jun - 15h10 | Jasmine Paolini | verslaat | Viktória Kuzmová Hruncáková | 6-4 6-1 |
7 Jun - 15h15 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Greet Minnen | 6-2 3-1 ab. |
8 Jun - 11h10 | Claire Liu | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 4-6 6-3 6-4 |
8 Jun - 11h15 | Katarina Zavatska | verslaat | Dalma Galfi | 6-2 6-3 |
8 Jun - 12h10 | Anna Blinkova | verslaat | Priscilla Hon | 3-6 6-0 6-1 |
8 Jun - 12h50 | Olga Govortsova | verslaat | Lulu Sun | 6-3 7-6 |
8 Jun - 13h50 | Irina Maria Bara | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-4 4-6 7-5 |
8 Jun - 14h20 | Sara Errani | verslaat | Jana Fett | 6-3 6-3 |
8 Jun - 14h35 | Martina Trevisan | verslaat | Renata Zarazua | 6-2 6-0 |
8 Jun - 16h10 | Kristina Kucova | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 4-6 7-5 6-3 |
8 Jun - 16h15 | Tereza Mrdeza | verslaat | Timea Babos | 6-1 6-2 |
8 Jun - 16h20 | Alexandra Ignatik-Cadantu | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-7 6-3 6-2 |
8 Jun - 17h45 | Tena Lukas | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-4 6-2 |
8 Jun - 19h05 | Arantxa Rus | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-3 6-3 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
7 Jun - 10h30 | Dalma Galfi | verslaat | Asia Muhammad | 3-6 6-1 6-2 |
7 Jun - 10h30 | Lulu Sun | verslaat | Whitney Osuigwe | 3-6 6-2 6-4 |
7 Jun - 10h30 | Ekaterine Gorgodze | verslaat | Ayline Esina Samardzic | 6-0 6-0 |
7 Jun - 12h00 | Alexandra Ignatik-Cadantu | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-0 7-5 |