De site voor alle sporten

Menu
Tennis - St. Petersburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - St. Petersburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St. Petersburg 2021

RuslandRusland - Sint-Petersburg - 13 Maart 2021 - 21 Maart 2021 - Indoor


Finale

21 Maa - 14h35Darya KasatkinaverslaatMargarita Gasparyan6-3 2-1 ab.


Halve Finale

20 Maa - 12h05Margarita GasparyanverslaatVera Zvonareva6-3 7-6
20 Maa - 14h25Darya KasatkinaverslaatSvetlana Kuznetsova1-6 6-0 6-2


Kwartfinales

19 Maa - 11h05Margarita GasparyanverslaatEkaterina Alexandrova6-2 7-5
19 Maa - 12h50Vera ZvonarevaverslaatAnastasia Gasanova6-3 6-1
19 Maa - 14h25Svetlana KuznetsovaverslaatJaqueline Adina Cristian6-7 6-3 6-3
19 Maa - 17h00Darya KasatkinaverslaatVeronika Kudermetova1-6 6-1 6-2


Achtste finales

17 Maa - 14h30Vera ZvonarevaverslaatFiona Ferro6-7 7-5 7-6
17 Maa - 18h00Svetlana KuznetsovaverslaatXin-yu Wang6-1 7-5
17 Maa - 19h40Ekaterina AlexandrovaverslaatTereza Martincova6-3 6-4
17 Maa - 21h05Jaqueline Adina CristianverslaatJelena Ostapenko6-3 7-6
18 Maa - 11h10Margarita GasparyanverslaatKaterina Siniaková6-4 6-4
18 Maa - 13h00Darya KasatkinaverslaatAliaksandra Sasnovich5-7 6-3 7-6
18 Maa - 16h10Anastasia GasanovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova1-6 7-6 7-6
18 Maa - 19h35Veronika KudermetovaverslaatKamilla Rakhimova7-5 3-6 7-6


1/16de finales

Ekaterina Alexandrova Bye
16 Maa - 19h30Tereza MartincovaverslaatStefanie Vögele6-0 4-6 6-4
16 Maa - 15h25Katerina SiniakováverslaatKirsten Flipkens6-1 6-2
16 Maa - 16h45Margarita GasparyanverslaatKristina Mladenovic6-7 6-1 6-1
Fiona Ferro Bye
15 Maa - 15h10Vera ZvonarevaverslaatArina Rodionova6-1 6-3
17 Maa - 11h05Anastasia GasanovaverslaatKatarina Zavatska6-2 6-7 7-5
16 Maa - 19h35Anastasia PavlyuchenkovaverslaatÇagla Büyükakçay6-4 6-4
15 Maa - 13h15Jelena OstapenkoverslaatPaula Badosa Gibert6-2 6-2
16 Maa - 11h05Jaqueline Adina CristianverslaatVera Lapko6-7 6-4 2-1 ab.
16 Maa - 13h45Xin-yu WangverslaatViktoriya Tomova6-1 5-7 7-5
Svetlana Kuznetsova Bye
16 Maa - 13h10Darya KasatkinaverslaatClara Tauson6-4 7-6
15 Maa - 11h10Aliaksandra SasnovichverslaatAna Bogdan2-6 6-2 6-1
16 Maa - 11h05Kamilla RakhimovaverslaatDaria Mishina6-1 6-7 6-1
Veronika Kudermetova Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Clara TausonverslaatLesley Pattinama Kerkhove7-5 6-2
14 Maa - 13h40Jaqueline Adina CristianverslaatAlina Charaeva4-6 6-1 6-2
Anastasia GasanovaverslaatAna Konjuh6-4 6-3
Arina RodionovaverslaatValeria Savinykh6-3 6-4
Kamilla RakhimovaverslaatMagdalena Frech6-3 2-6 6-2
Xin-yu WangverslaatÇagla Büyükakçay6-2 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Maa - 09h05Xin-yu WangverslaatMarina Melnikova6-2 6-3
13 Maa - 09h05Çagla BüyükakçayverslaatJana Fett6-3 4-6 7-5
13 Maa - 10h30Clara TausonverslaatEkaterina Shalimova7-5 6-3
13 Maa - 12h15Lesley Pattinama KerkhoveverslaatEkaterine Gorgodze0-6 7-6 6-3
13 Maa - 12h15Valeria SavinykhverslaatNatalia Vikhlyantseva2-6 6-4 6-1
13 Maa - 14h20Arina RodionovaverslaatKathinka Von Deichmann6-4 6-4
13 Maa - 14h25Anastasia GasanovaverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-4 6-3
13 Maa - 16h05Kamilla RakhimovaverslaatAleksandra Krunic6-2 4-6 6-4
13 Maa - 16h05Ana KonjuhverslaatMonica Niculescu6-3 6-4
13 Maa - 17h35Jaqueline Adina CristianverslaatNatalija Kostic6-1 6-3
13 Maa - 18h20Magdalena FrechverslaatPolina Kudermetova6-1 6-3
13 Maa - 18h40Alina CharaevaverslaatSofya Lansere6-3 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden