De site voor alle sporten

Menu
Tennis - St. Petersburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - St. Petersburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St. Petersburg 2020

RuslandRusland - Saint Petersburg - 8 Februari 2020 - 16 Februari 2020 - Indoor


Finale

16 Feb - 14h40Kiki BertensverslaatElena Rybakina6-1 6-3


Halve Finale

15 Feb - 12h10Elena RybakinaverslaatMaria Sakkari3-6 7-5 6-1
15 Feb - 14h20Kiki BertensverslaatEkaterina Alexandrova6-1 4-6 6-1


Kwartfinales

14 Feb - 13h55Maria SakkariverslaatBelinda Bencic2-6 6-4 6-3
14 Feb - 11h05Elena RybakinaverslaatOcéane Dodin6-7 7-5 6-2
14 Feb - 16h30Ekaterina AlexandrovaverslaatPetra Kvitovaw.o.
14 Feb - 16h45Kiki BertensverslaatAnastasia Potapova6-4 7-6


Achtste finales

12 Feb - 16h40Belinda BencicverslaatSvetlana Kuznetsova7-6 6-4
13 Feb - 11h10Maria SakkariverslaatAlizé Cornet6-2 6-4
12 Feb - 14h20Océane DodinverslaatJohanna Konta6-3 6-4
12 Feb - 18h40Elena RybakinaverslaatFiona Ferro6-3 6-4
13 Feb - 15h25Ekaterina AlexandrovaverslaatDonna Vekic6-1 7-5
13 Feb - 12h55Petra KvitovaverslaatAlison Van Uytvanck7-6 1-6 6-2
12 Feb - 12h30Anastasia PotapovaverslaatAjla Tomljanovic7-6 6-3
13 Feb - 17h05Kiki BertensverslaatVeronika Kudermetova6-1 6-2


1/16de finales

Belinda Bencic Bye
11 Feb - 17h05Svetlana KuznetsovaverslaatJennifer Brady6-3 6-1
12 Feb - 11h10Alizé CornetverslaatJelena Ostapenko6-1 6-2
Maria SakkariverslaatVitalia Diatchenko3-6 6-4 7-6
Johanna Konta Bye
11 Feb - 11h05Océane DodinverslaatViktoria Kuzmova6-2 6-2
11 Feb - 16h10Fiona FerroverslaatCaroline Garcia7-5 3-6 6-3
Elena RybakinaverslaatKaterina Siniaková6-3 6-4
11 Feb - 15h40Donna VekicverslaatKristie Ahn6-4 6-1
11 Feb - 18h50Ekaterina AlexandrovaverslaatDarya Kasatkina6-40 3-6 6-4
11 Feb - 11h10Alison Van UytvanckverslaatKristina Mladenovic6-4 6-1
Petra Kvitova Bye
11 Feb - 12h30Ajla TomljanovicverslaatMarketa Vondrousova3-6 6-3 6-4
Anastasia PotapovaverslaatLudmilla Samsonova6-2 6-4
11 Feb - 12h45Veronika KudermetovaverslaatYulia Putintseva7-6 1-6 7-5
Kiki Bertens Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Feb - 12h35Océane DodinverslaatFiona Ferro7-6 7-6
9 Feb - 13h50Alizé CornetverslaatVera Zvonareva6-3 6-4
9 Feb - 12h05Vitalia DiatchenkoverslaatNatalia Vikhlyantseva7-6 6-4
9 Feb - 14h40Kristie AhnverslaatTereza Martincova7-6 6-4
9 Feb - 10h05Ludmilla SamsonovaverslaatTimea Babos5-7 6-3 6-2
9 Feb - 09h30Anastasia PotapovaverslaatPauline Parmentier6-3 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Feb - 12h35Fiona FerroverslaatMarina Melnikova7-5 6-4
8 Feb - 11h25Océane DodinverslaatVarvara Gracheva6-4 6-2
8 Feb - 17h45Alizé CornetverslaatValentyna Ivakhnenko6-2 6-1
8 Feb - 18h40Vera ZvonarevaverslaatMargarita Gasparyan6-2 6-2
8 Feb - 15h45Vitalia DiatchenkoverslaatDaria Mishina6-7 7-5 6-3
8 Feb - 14h05Natalia VikhlyantsevaverslaatAnastasiya Komardina6-3 6-3
8 Feb - 14h20Kristie AhnverslaatValeriya Strakhova6-2 4-6 6-3
8 Feb - 16h30Tereza MartincovaverslaatPolina Kudermetova6-1 6-1
8 Feb - 10h25Timea BabosverslaatKamilla Rakhimova3-6 6-4 7-6
8 Feb - 12h50Ludmilla SamsonovaverslaatEkaterina Shalimova6-2 6-1
8 Feb - 09h10Anastasia PotapovaverslaatMartina Di Giuseppe6-1 6-4
8 Feb - 09h05Pauline ParmentierverslaatCristina Bucsa5-7 6-2 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden