De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Shenzhen - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Shenzhen - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Shenzhen 2020

ChinaChina - 4 Januari 2020 - 12 Januari 2020 - Hardcourt


Finale

11 Jan - 06h10Ekaterina AlexandrovaverslaatElena Rybakina6-2 6-4


Halve Finale

10 Jan - 06h10Ekaterina AlexandrovaverslaatGarbiñe Muguruza Blanco6-4 6-3
10 Jan - 07h40Elena RybakinaverslaatKristyna Pliskova6-2 7-5


Kwartfinales

9 Jan - 04h10Garbiñe Muguruza BlancoverslaatZarina Diyas6-4 2-6 6-4
9 Jan - 06h40Ekaterina AlexandrovaverslaatQiang Wang3-6 6-4 6-3
9 Jan - 09h00Elena RybakinaverslaatElise Mertens6-4 4-6 6-2
9 Jan - 11h15Kristyna PliskovaverslaatKateryna Bondarenko6-4 6-4


Achtste finales

8 Jan - 04h15Zarina DiyasverslaatAnna Blinkova6-1 6-7 6-4
8 Jan - 04h05Garbiñe Muguruza BlancoverslaatShelby Rogers6-1 7-6
8 Jan - 07h25Qiang WangverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 0-6 7-6
8 Jan - 05h55Ekaterina AlexandrovaverslaatShuai Peng7-6 6-1
7 Jan - 09h45Elena RybakinaverslaatYafan Wang6-3 6-4
Elise MertensverslaatXiyu Wang6-4 6-3
Kateryna BondarenkoverslaatShuai Zhang7-6 6-3
Kristyna PliskovaverslaatAryna Sabalenka6-4 6-4


1/16de finales

Anna BlinkovaverslaatBelinda Bencic3-6 6-3 6-3
Zarina DiyasverslaatYingying Duan6-3 6-4
Shelby RogersverslaatNicole Gibbs6-3 5-7 6-4
Garbiñe Muguruza BlancoverslaatXin-yu Wang3-6 6-3 6-0
6 Jan - 07h25Qiang WangverslaatOns Jabeur6-0 6-3
Aliaksandra SasnovichverslaatAnna-Lena Friedsam6-2 6-3
6 Jan - 07h50Shuai PengverslaatLin Zhu6-2 3-6 6-3
5 Jan - 08h25Ekaterina AlexandrovaverslaatKaterina Siniaková6-4 6-4
Elena RybakinaverslaatSaisai Zheng6-2 1-6 6-2
5 Jan - 10h10Yafan WangverslaatSara Sorribes Tormo1-6 6-1 6-3
5 Jan - 06h55Xiyu WangverslaatSorana Cirstea3-6 6-1 6-1
5 Jan - 05h05Elise MertensverslaatLesya Tsurenko6-3 6-3
5 Jan - 08h55Shuai ZhangverslaatMagda Linette6-4 6-2
5 Jan - 07h35Kateryna BondarenkoverslaatMisaki Doi6-4 6-1
Kristyna PliskovaverslaatIrina-Camelia Begu6-3 6-3
Aryna SabalenkaverslaatMargarita Gasparyan6-3 6-0


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Jan - 06h35Anna-Lena FriedsamverslaatVarvara Gracheva7-5 6-4
5 Jan - 05h15Irina-Camelia BeguverslaatBarbora Krejcikova7-5 6-2
5 Jan - 04h10Margarita GasparyanverslaatTimea Babos6-3 6-7 6-3
5 Jan - 04h10Nicole GibbsverslaatJasmine Paolini6-3 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Jan - 07h05Anna-Lena FriedsamverslaatTatjana Maria6-1 6-2
4 Jan - 05h40Varvara GrachevaverslaatYue Yuan6-4 6-3
4 Jan - 05h50Barbora KrejcikovaverslaatNina Stojanovic6-4 2-6 7-5
4 Jan - 07h50Irina-Camelia BeguverslaatStefanie Vögele7-5 3-6 6-1
4 Jan - 06h05Timea BabosverslaatKaja Juvan7-5 6-4
4 Jan - 04h05Margarita GasparyanverslaatShuyue Ma6-2 6-1
4 Jan - 04h10Jasmine PaoliniverslaatMartina Trevisan6-3 7-5
4 Jan - 04h10Nicole GibbsverslaatMonica Niculescu6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden