De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Lyon - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Lyon - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Lyon 2020

FrankrijkFrankrijk - Lyon - 2 Maart 2020 - 8 Maart 2020 - Hardcourt


Finale

8 Maa - 15h10Sofia KeninverslaatAnna-Lena Friedsam6-2 4-6 6-4


Halve Finale

7 Maa - 17h00Sofia KeninverslaatAlison Van Uytvanck7-6 6-7 7-6
7 Maa - 14h35Anna-Lena FriedsamverslaatDarya Kasatkina6-3 3-6 6-2


Kwartfinales

6 Maa - 18h00Sofia KeninverslaatOcéane Dodin6-1 6-7 6-2
6 Maa - 20h00Alison Van UytvanckverslaatCaroline Garcia6-2 6-2
6 Maa - 13h10Darya KasatkinaverslaatCamila Giorgi6-2 4-6 6-2
6 Maa - 15h20Anna-Lena FriedsamverslaatViktoria Kuzmova3-6 7-6 6-2


Achtste finales

5 Maa - 15h55Sofia KeninverslaatJaqueline Adina Cristian6-7 7-5 6-4
Océane DodinverslaatJil Belen Teichmannw.o.
Caroline GarciaverslaatYsaline Bonaventure7-5 6-2
Alison Van UytvanckverslaatViktoriya Tomova3-6 6-4 7-6
5 Maa - 14h35Darya KasatkinaverslaatIrina Maria Bara6-3 6-2
Camila GiorgiverslaatAlizé Cornet4-6 7-6 6-2
5 Maa - 12h05Viktoria KuzmovaverslaatTereza Martincova6-4 4-6 6-4
5 Maa - 18h40Anna-Lena FriedsamverslaatKristina Mladenovic6-3 6-3


1/16de finales

4 Maa - 17h35Sofia KeninverslaatVitalia Diatchenko6-4 6-3
2 Maa - 12h45Jaqueline Adina CristianverslaatPriscilla Hon6-2 6-0
4 Maa - 20h50Océane DodinverslaatMandy Minella6-4 6-3
3 Maa - 12h45Jil Belen TeichmannverslaatClara Burel6-4 6-3
2 Maa - 17h40Caroline GarciaverslaatGreet Minnen6-4 1-6 7-6
2 Maa - 11h10Ysaline BonaventureverslaatMarta Kostyuk6-4 6-4
3 Maa - 13h15Viktoriya TomovaverslaatMagdalena Frech7-5 6-7 6-4
2 Maa - 11h10Alison Van UytvanckverslaatKatarzyna Kawa6-1 6-3
3 Maa - 17h40Darya KasatkinaverslaatPauline Parmentier6-2 5-7 6-4
2 Maa - 12h20Irina Maria BaraverslaatTimea Babos6-3 6-7 6-4
3 Maa - 11h10Camila GiorgiverslaatVera Lapko6-3 6-4
2 Maa - 15h20Alizé CornetverslaatAntonia Lottner7-5 6-0
3 Maa - 20h20Viktoria KuzmovaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 2-6 6-2
3 Maa - 11h05Tereza MartincovaverslaatAna Bogdan6-3 4-6 6-3
2 Maa - 20h10Anna-Lena FriedsamverslaatAnastasiya Komardina6-2 6-2
3 Maa - 14h30Kristina MladenovicverslaatChloé Paquet1-6 6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Maa - 15h50Jaqueline Adina CristianverslaatLara Salden6-3 6-0
1 Maa - 10h05Marta KostyukverslaatJia-Jing Lu6-1 3-6 6-1
1 Maa - 11h05Antonia LottnerverslaatCristina Bucsa2-6 6-3 7-6
1 Maa - 13h35Anastasiya KomardinaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 6-3
1 Maa - 14h05Irina Maria BaraverslaatIsabella Shinikova7-6 6-3
1 Maa - 12h00Magdalena FrechverslaatMargot Yerolymos4-6 6-1 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

29 Feb - 19h30Lara SaldenverslaatTamara Korpatsch6-1 2-6 6-2
29 Feb - 18h45Jaqueline Adina CristianverslaatNuria Parrizas Diaz7-5 6-0
29 Feb - 10h05Marta KostyukverslaatMartina Di Giuseppe6-1 4-6 6-1
29 Feb - 10h05Jia-Jing LuverslaatElitsa Kostova6-1 6-3
29 Feb - 11h45Antonia LottnerverslaatLou Brouleau6-3 6-2
29 Feb - 12h40Cristina BucsaverslaatMirjam Björklund6-4 6-2
29 Feb - 14h40Lesley Pattinama KerkhoveverslaatElsa Jacquemot6-7 7-6 7-5
29 Feb - 14h15Anastasiya KomardinaverslaatNatalija Kostic6-2 5-7 7-5
29 Feb - 18h00Irina Maria BaraverslaatAudrey Albie7-5 6-0
29 Feb - 17h25Isabella ShinikovaverslaatDiana Marcinkevica6-3 6-4
29 Feb - 13h05Margot YerolymosverslaatJana Cepelova7-6 6-1
29 Feb - 11h25Magdalena FrechverslaatValeria Savinykh6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden