De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zweden - 29 Juli 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 16 Nederlagen
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Reyngold | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nao Hibino | 6-1 4-6 7-6 | |
Hua Hin van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lanlana Tararudee | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Xin-yu Wang | 6-3 6-3 | |
Abu Dhabi van 5 Februari tot 12 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-3 6-7 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-4 6-1 | |
Austin van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alycia Parks | 6-4 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Peyton Stearns | 6-3 7-5 | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebeka Masarova | 6-3 7-5 | |
Miami van 19 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-4 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tamara Zidansek | 6-3 3-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Jasmine Paolini | 4-6 6-4 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jelena Ostapenko | 6-3 6-4 | |
Bogotá van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Elise Mertens | 6-1 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Tamara Zidansek | 7-6 7-6 | |
Madrid van 24 April tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marketa Vondrousova | 6-3 6-1 | |
Reus van 2 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-4 2-6 7-6 | |
Rome van 8 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Taylor Townsend | 6-2 6-3 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tamara Korpatsch | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Polona Hercog | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Clara Tauson | 7-5 6-7 6-2 | |
Valencia van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Anna Bondar | 6-3 6-7 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Darya Astakhova | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-7 6-3 6-4 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktorija Golubic | 4-6 6-4 6-3 | |
Bastad van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jacqueline Cabaj Awad | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Emma Navarro | 7-6 1-6 6-1 | |
Rogers Cup van 5 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ashlyn Krueger | 5-7 6-4 6-4 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Makenna Jones | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Leolia Jeanjean | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Ankita Raina | 6-2 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Elise Mertens | 3-6 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 14 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Conny Perrin | 6-3 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Arina Rodionova | 4-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Katie Volynets | 7-5 6-2 | |
Doha - Qatar Open van 18 Februari tot 26 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Bondar | 6-2 6-4 | |
Miami van 21 Maart tot 4 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vera Zvonareva | 1-6 6-2 6-2 | |
Bogotá van 2 April tot 10 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Renata Zarazua | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Yuliana Lizarazo | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tatjana Maria | 6-1 6-4 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrea Lazaro Garcia | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lizette Cabrera | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Mihaela Buzarnescu | 6-1 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 7-6 6-2 | |
Valencia van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 3-6 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Kristina Kucova | 1-6 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Arantxa Rus | 3-6 7-6 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Xiyu Wang | 6-3 6-4 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sara Errani | 6-4 6-7 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Storm Hunter-Sanders | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | María Lourdes Carlé | 7-6 6-7 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Ons Jabeur | 6-1 6-3 | |
Båstad van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Misaki Doi | 6-4 4-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Rebeka Masarova | 6-2 6-3 | |
Washington van 30 Juli tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Christina McHale | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Heather Watson | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Daria Saville-Gavrilova | 3-6 7-5 7-6 | |
Concord van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Karolina Muchova | 6-2 6-1 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Caroline Dolehide | 6-3 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Whitney Osuigwe | 6-3 6-4 | |
Tallinn van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tereza Martincova | 7-6 6-3 | |
Cluj-Napoca 2 van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-3 4-6 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Abu Dhabi van 4 Januari tot 13 Januari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carol Zhao | 6-0 2-6 6-2 | |
Doha van 27 Februari tot 7 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucie Hradecka | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Misaki Doi | 3-6 6-1 6-1 | |
Miami van 22 Maart tot 4 April 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Océane Dodin | 6-2 6-1 | |
Charleston van 3 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 6-4 6-3 | |
Båstad van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Adelaide van 13 Januari tot 19 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Timea Babos | 6-3 6-1 | |
Lyon van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Cristina Bucsa | 6-4 6-2 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Simona Waltert | 3-6 6-3 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-0 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anna Zaja | 6-7 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Fiona Ferro | 6-2 5-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Båstad van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kateryna Baindl-Kozlova | 3-6 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-1 6-0 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alexandra Sanford | 6-7 6-3 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Björklund - M. Paigina | verslagen door | M. Hontama - A. Zarytska | 6-4 6-4 |